Jump to content

Arthur Read

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Arthur Read

1. יום שבת: 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל חיפה 1 18:00, מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד X 18:00, הפועל רמת השרון - בני יהודה 2 19:15, בני סכנין - הפועל תל אביב 2 20:00, מכבי חיפה - הפועל עכו 1 יום ראשון: 20:15, בית"ר ירושלים - הפועל רמת גן X
  2. שמעון פרס תגידו המשחק הזה לא נמאס כבר?
  3. גשם גשם... אם לא הגשם לא היינו חוזרים מ 3-1 ל 4-3 ברמה?ש! יש מישהו שלא נהנה שם בגלל שהיה גשם? או בגלל הריח של הלחמניות? יאללה לבוא וזהו.
  4. לפני שנתיים ביטלו משחק בין הפועל ת?א לבני יהודה כי בלומפילד היה מוצף. אסור לאשר מגרשים ברמה כזאת ירודה כמו בלומפילד!!! שכל הליגה ישיקו רק בר?ג!!!
  5. עדיין, בתור מי שאמר את זה לפני שישה ימים , זה לא שמישהו פה נביא, ציטטנו מהתחזית בטלוויזיה ואמרנו שאנחנו מודאגים
  6. לא. זה אומר שאם יידחה המשחק - ההודעה תידחה גם בסוף זהבי יחתום בקיץ...
  7. בגלל המבטא של השדר הקפריסאי, כשהוא אומר יצחקי, זה נשמע כמו אינזאגי - יחי ההבדל הקטן
  8. הפועל ינצחו רק בתוספת זמן... ככה זה - מזל של אלופים
  9. להזכירך, לפני שנתיים שלוש, ביטלו משחק בבלומפילד בגלל שהיה מוצף לדעתי בין הפועל לבני יהודה. ואפילו ביורו האחרון ביטלו משחק. יש מצבי קיצון שבהם מבטלים משחק - קורה. בנושא מזג האוויר - קר בחוץ, אש ביציעים!
  10. אם אתה באמת מקווה שכל הקללות שלך ליושבי שער חמש יתממשו כולל כל איחולי המוות והמחלות, אתה בנאדם מסכן ואיש קטן. לקבל אותם לקבוצה? תתפלא אבל אני גם מקבל אותם אלי הביתה. יש לי חברים טובים ואפילו בני משפחה שיושבים בשער חמש וגם כמה שמנויים ל7. אולי אתה מופתע מזה אבל גם אני מתארח לפעמים אצלם. כל נושא השנאה והקללות נשאר בהגדרת השנאה הספורטיבית, ונשכח כשהספורט נגמר והחיים ?האמיתיים? מתחילים. תתבגר.
  11. אם הוא היה מחטיא את הגול הארור הזה בטדי, וכתוצאה מזה לא מביא אליפות להפועל, אז היית יכול לראות אותו במכבי? מה שמפריע לך זה הגול? כלומר מה שמפריע לך בזהבי זה שהוא מקצוען? רק בריאות.
  12. חחחחחח תכלס. למרות שאי אפשר לבכות על ההגרלה שקיבלנו שנה שעברה, חוצמזה שזה היה משחק חוץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.