Jump to content

Arthur Read

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Arthur Read

1. מסכים איתך, אבל לדעתי המשטרה היא זאת שקובעת פה ולא מכבי
  2. נגד ביתר היו רק 4000 צופים, ולא היו מקומות מסומנים, לכן רק מי שזכה בהגרלה יכל להיכנס לדף המכירה. במשחק נגד חדרה וגם עכשיו, הכרטיסים הם לפי המקומות שבמנוי, לכן כל בעל מנוי יכול להיכנס לדף המכירה, אבל רק מי שזכה יכול לממש את הכרטיס שלו. בעל מנוי שלא זכה יקבל את ההודעה שכמות הכרטיסים חורגת בלה בלה
  3. זה לא בא על חשבון. יש לך אפשרות להיות בשני המשחקים. אז תנצל את זה, ותקווה שזה יצליח לך
  4. לא מבין אנשים שמעדיפים לוותר במודע על משחק של מכבי לא משנה נגד מי.
  5. שם זה סיפור אחר לגמרי. שם תהיה לפחות טעות אחת קריטית לרעתנו. תוסיף לזה הרצאות של גרינפלד שיעצרו מומנטום של משחק. התעקשות על גבעול דשא ספציפי להוציא ממנו כדור אחרי עבירה/נבדל. עצירה של מתפרצת טובה שלנו בשל עבירה בתחילת המהלך במקום לתת לנו יתרון. ובסוף חיפה יבכו שהם נדפקו בגלל שיורחק להם שחקן בגלל שני צהובים מוצדקים לחלוטין.
  6. לא משהו מובהק הם יורידו פרופיל אחרי רצף של מחזורים עם טעויות קריטיות ומובהקות נגדנו זה יהיה רצף של צהובים ברורים שחדרה לא יקבלו, ומנגד אנחנו נקבל צהוב על משהו שהוא בכלל ספק עבירה. ואז או שיחליקו לחדרה פאול של אדום ישיר/צהוב שני, או שאנחנו נקבל צהוב שני על משהו מומצא, שאי אפשר ללכת עליו ל VAR כי זה לא אדום ישיר. אגב, במקרה של הרחקה בצד שלנו, אני מהמר על רביבו
  7. אשרת עיני גם סבבה. מנסה לתת ערך מוסף ומסבירה מה קורה על המגרש מבחינת עמידה על המגרש, שינוי מערכים, שיטות משחק וכו' לא רק מתארת את מה שכולם רואים בסגנון של: "בעיטה מאוד מסוכנת רמי"
  8. הפנדל הזה נשרק וגם נשלף כרטיס אדום לסטויאנוב. הוא נפסל אחרי התערבות VAR בניגוד לתקנון כי לא היה ניתן להוכיח בוודאות שלא הייתה הכשלה.
  9. אני חושב ששרון ניסים ושרון דוידוביץ' גם בסדר אבל הם כמעט לא משדרים אותנו
  10. לא אמרתי שלא צריך לנסות ולהחתים שחקנים צעירים ומוכשרים כמו מדמון. התכוונתי שהנתונים שאתם מציינים פה הם לא ערובה להצלחה בקבוצה כמו מכבי. במיוחד שכמות הדקות שהוא יקבל פה (אם יחתום) תהיה קטנה מאוד, וזה יכול לפגוע בביטחון שלו וגם בחדות.
  11. עוד בלם עם רגל ימין לא לומדים אצלנו כלום תמצאו כבר בלם עם רגל שמאל!!!
  12. אני מאמין בו כל מה שהוא צריך זה לשחק בתפקיד הבלם הימני כמו שעשה היום אחרי שאופיר נכנס.
  13. מכבי צריכים 4-5 מצבים כדי להבקיע מכבי צריכים להבקיע 2 כדי שיאשרו לנו 1 תעשו את החשבון לבד כמה מצבים נצטרך אם חס וחלילה נהיה בפיגור
  14. יכולה להיות היו פעמים שהיה מעבר והיו פעמים שלא
  15. https://sports.walla.co.il/item/3631741 פה רואים את שני המקרים. עוד ניתן לראות שבזויות הצילום הקיימות אי אפשר לראות מגע ודאי בין זהבי לשוער ולכן לשופט ה-VAR אסור להתערב בהחלטה המקורית
  16. תמיד אפשר לעצום עיניים ולהגיד שאף פעם לא יצאה כתבה מוזמנת ע"י סוכן שמדווחת על כך שמכבי מעוניינים בשחקן X כדי לשפר תנאים או לזרז מו"מ. אז אמרו. תסלח לי שאני לא קורא לכתבות האלה "עובדות שמכבי רצו אותם והם חתמו בחיפה" שמועות במקרה הטוב
  17. מעבר לדעה האישית שלך, יש לך ביסוס ל-"עובדות" האלה מעבר לכתבות מוזמנות ע"י סוכנים/מועדונים/כתבלבים בעלי אינטרסים?
  18. מישהו ראה אי פעם את קינדה משחק נגד הגנות צפופות ובונקרים? הקלטת ביצועים שלו יפה, אבל הכל שם היה כשהיו לו שטחים פנויים לשחק בהם, וזה לא המקרה ב 99% מהמשחקים שלנו
  19. הוא היה "הילד של כולנו" שגדל במועדון ובן למשפחה של מכביסטים. היה קפטן במשחקים מסויימים. הציפיות ממנו היו אחרות. גם אני חשבתי שהוא רק נגרר כי כולנו רצינו להאמין שהוא הילד הטוב הזה שבדיוק יצא מזוגיות ארוכה ונגרר אחרי רשעים. ואז פרסמו את השיחות וואטסאפ, והתגלתה תמונה שונה לחלוטין. מאוד מאוד התאכזבתי לראות את זה, וכן בעיניי הוא האשם העיקרי (לא הבלעדי)
  20. הוא מטונף כמו השני ואפילו יותר על בסיס השיחות שפורסמו הוא דחף לזה ויזם את זה. הוא ידע שהן קטינות (גם 16 זה קטינות למרות שהחוק מאפשר את זה) הוא רצה לדחוף להן אלכוהול וסמים בידיעה שהן קטינות הוא ולא אחר גרם לשושלת אליפויות שלנו לעצור והתחיל מהצד השני את השושלת הבזויה של מי שמלבין מעשים כאלה. אפס מאופס
  21. לא יכול להיות שלנמני יש 206 שערי ליגה. במספר כזה העפיפון עושה חמוצים עכשיו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.