Jump to content

Arthur Read

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Arthur Read

1. 3 פעמים בשנה * מספר הקבוצות שמארחות בבלומפילד.
  2. אז אחרי שישנו את התקנון תעשה מה בא לך. עד אז יש עונשים שפוגעים בקהל ובקבוצה, ולכן זה מיותר, וזה גם טיפשי
  3. וואלה שיר קליט עם לחן טוב שיושב טוב על הלשון הומור סבבה לגמרי עם עקיצות ליריבה בלי לרדת לרמה של אלימות או אונס/מחבלים/נאצים וכו' שקיימים ברפרטואר של הקהל הישראלי גזענות? אני לא מוצא אותה... בסופו של דבר חיפה היא עיר מעורבת, אני חושב שהשורה הזאת מחברת אותנו טוב יותר לשורה שקובעת שהם סניף של לבנון. בהמשך למה שאמרו מקודם, אני גם מעדיף לשיר "חזירים בכל העיר" במקום "מחלות"
  4. מאוד פשוט לבדוק את זה... כבר היו שני ימי גשם השנה?
  5. זה נושא "יתר" בכל מקרה לא נועד לדבר על המשחק שלנו עם חיפה.
  6. בלי שום ידע אמיתי, הייתי מהמר על הפועל יהוד
  7. גם ריינשרייבר ששמע את ההכשלה על מליקסון ברחבה במשחק העונה לא? ואולי גם קצת משפרי ביצועים ותוספי תזונה
  8. אני חושב שהוא חזר בפעם השניה כדי לראות איפה למקם את הכדור של העבירה
  9. מאיפה הבאת את זה? להבנתי דניאל פרץ בכלל לא היה בסגל בגלל מחלה והוא שוחרר כמה ימים לפני המשחק
  10. אתה נכנס פה לפינה שאמרתי שזאת לא מטרת ההודעה. אני מדבר על ההתעלמות של ערוץ הספורט מנתון מאוד חשוב רק בגלל שהוא מאיר את המאמי שלהם באור לא טוב
  11. פרסמו עכשיו באתר של ערוץ צפון קוריאה ומפרץ חיפה את דו"ח הגזענות. עזבו שניה בצד את האמינות של מחבר הדו"ח והאם "תנו לצהל לנצח" בזמן מלחמה נחשבת קריאה גזענית או לא. מה שהפריע לי זה שהיה להם מאוד נוח להשמיט את הנתון שמדבר על נהמות של אוהדי חיפה לשחקנים שחומי עור זאת השורה מתוך הכתבה ב n12 בערוץ הספורט זה לא מופיע
  12. אתה לא צריך טיעון משפטי כאשר התובע בעצמו מצטרף לערעור שלך ומבקש לבטל את העונש שהוא בעצמו ביקש מלכתחילה. הלוואי שהדיינים ישמרו על המעט כבוד שנשאר למוסד הזה ויגלגלו את הערעור הזה מכל המדרגות
  13. אתם יכולים לזלזל במשחק וביריבה. זה לגיטימי. גם לזלזל בנבחרת שלנו זה עוד מקובל יחסית כי לא לכולם אכפת. אבל זלזול וביזוי שלנו כמדינה או של ההמנון שלנו זה משהו שלי אישית מפריע ולדעתי לעוד רבים. ואני חושב שזה משהו שסביר מאוד שיקרה, ורצוי להיערך לכך מראש ולהכין תגובה
  14. לקראת המשחק של הנבחרת נגד איסלנד אנחנו כבר שומעים במשך שבועות את כל האמירות שלהם לקראת המשחק נגדנו. לא מן הנמנע שהם כבר מכינים את הפרובוקציה שלהם למשחק עצמו. אני משוכנע שהם יעשו משהו מתריס בזמן העליה למגרש או בזמן ההמנון שלנו כמו חולצות עם כיתוב כלשהו, או שיפנו את הגב למצלמה. גם ברור לכולם שהם יסרבו ללחוץ ידיים לשחקנים שלנו. צריך שהנבחרת שלנו תיערך לכך מראש, וגם תתריע על כך לאופ"א. על כל מקרה של ביזוי ההמנון שלנו השחקנים צריכים לרדת מהשדא ולסרב לשחק. הלוואי שההר געש שם ישרוף את כל האי המסריח שלהם ושהשורדים היחידים יהיו וידאר קיארטנסון ואבא שלו.
  15. כמה הבדלים 1. לוקאסן דחף עם פלג גוף עליון ספק עם היד, ההכשלה על מילסון הייתה עם הרגליים 2. יש משמעות מאוד גדולה למיקום העבירה. לוקאסן הכשיל שחקן במצב של 1 על 1 מול שוער, ובמקרה של מילסון הוא היה על קו הרוחב עם עוד שחקנים בינו לבין השוער בתכלס חוץ מעבירה ברחבה שמעורב בה שחקן של מכבי אין שום דבר דומה בשני המקרים האלה
  16. איזה קשקוש כולנו פה חושבים שלא הגיע אדום ללוקאסן, אבל להגיד שזה מקרה דומה זה זלזול באנשים
  17. כולם בוכים על הטעויות שיפוט כביכול. הבנתי שבטלוויזיה הייתה זווית נוספת לעבירה על גולסה בגול שפסלו להפועל חיפה שמשום מה לא רואים בתקציר (מראים רק זווית צילום אחת) גם הפנדל שלא שרקו על מילסון לא מופיע בתקציר. אבל ספק עבירה שלא שינתה כלום במשחק של סבוריט קיבלה מקום מכובד יש למישהו צילומים של העבירה על גולסה מזווית טובה והפנדל שלא שרקו?
  18. מוסיף את מוקי, שלמה ארצי, רגב הוד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.