Jump to content

השפיץ של הנעל

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by השפיץ של הנעל

1. העלת נקודה מרכזית, והתשובה היא מאוד פשוטה מכבי לא בונים כלום לא בעונות קודמות ובמיוחד לא העונה. מתחילת העונה מספרים לנו שהעונה מכבי לא נאבקת על תארים ומתמקדים בבניה אבל בפועל לא בונים כלום מי שמדבר על בניה היה צריך לשלב לפחות עוד 2 שחקני נוער בנוסף לקפילוטו בהרכב הראשון לתת להם ביטחון ולצבור דקות משחק., שחקן כמו בוזגלו חייב לשחק גם עם הכושר שלו עדיין לא מלא.
  2. מהחיוכים של השחקנים ושל המאמן בסוף המשחק מכבי השיגו את המטרות מבחינתם במשחק הזה הפסד מינמלי.
  3. מתן אולי תסביר לנו מה האינטרס שלך? אם לך יש אינטרס אז מה הבעיה שלמכביסט ליברפוליסט או לכל אחד אחר גם יהיה אינטרס. הכל כמובן בערבון מוגבל לפי השקפתך בעניין.
  4. מהכתבה של אדון טוכמן הנכבד עולה: שבושינסקי לא קובע כלום, שעיה? מי זה לא הוזכר כלל, קשטן לפני יציאה לפנסיה החליט לכתב ספר זכרונות על הדאבל משנת 96 והתרגיל המסריח של לוני. גולדהר עדיין לומד בכיתה א בבית הספר של קרית שלום בחופשים נוסע לבקר את המשפחה בקנדה, ואם צריך לקנות חלב וקפה במכולת צריך את האישור שלו, נימני עסוק במציאת החפרפרת שמשגעת לו את השכל ומסובך עם תחקירני עובדה ומשפ' מנשרוב, כל החברה נפגשים במסעדה גורמה להשביע את רעבונם ואז משום מקום מגיע המלך המשיח בכבודו ובעצמו האיש הכי מקורב לגולדהר היום וכולם שותים לחיים. ובשולחן סמוך יושבים משפ' לוזון יעקב שחר מוני הראל ואלי טביב ומתגלגלים מצחוק.
  5. אם אף אחד לא לוקח אותו ברצינות למה התגובה שלך עצבנית ומתלהמת תירגע מגיבים פה כולה על כדורגל, כל אחד אחר יכול לטעון שגם אתה סתם ילד שלא מבין כלום וגם אותך אף אחד לא לוקח ברצינות. אתה רוצה לסתור את מה שהוא טוען תהיה עינייני ולא מתלהם. בסופו של דבר כל מגיב חושב שהצדק איתו וכולם רוצים את הצלחת הקבוצה.
  6. קודם כל תירגע ומי ששולח לך מחלות וגידופים אלה סתם ליצנים שלא מבינים שמדובר פה רק בכדורגל ולא בעניין של חיים ומוות וזכותו של כל אוהד להביע את דעתו בצורה תרבותית גם אם היא לא דעת הרוב. לעניין החתמות שחקנים תפסיק להיתמם ליו"ר יש אחריות וסמכות למנוע החתמות של שחקנים אפילו אם המנג'ר והמאמן רוצים ראה ערך השנה הנוכחית עם אבוחצירא קולאטי ועוד. לעניין רב"ש מה זאת אומרת פגישה עם הבעלים ? ברור ששנידר נפגש איתו אבל מי המליץ עליו לבעלים סבתא שלי? מי הוריד את נימני מהיציע והחליט שנימני יעבור לאימון שנימני בעצמו אמר שהוא לא מעוניין להיות מאמן רק אדון בושינסקי כמובן באישור של הבעלים. בושינסקי אינו צדיק הוא עשה המון טעויות. ומי שטועה צריך לשלם לאף אחד אין חסינות. ברגע שהמועדון שלנו יהפוך משכונתי למקצועי ורק הצלחת המועדון תהיה לנגד עיני כל עובדי ואוהדיהמועדון לא נצתרך לחפור בפורום כל היום.
  7. זה העניין , לדעתי גולדהר לא פראייר, עדיין לא ראינו ממנו כלום, בהתנהלות הוא מזכיר לי את לוני בחוסר ההבנה שלו לכדורגל, יש מצב שגולדהר הבין שבושינסקי הפך להיות האשם התורן של האוהדים כל האשמה והקללות מופנות אליו ועל מנת להוריד ממנו את הלחץ יצאה ההודעה על החלפתו. לעניין אינגלדיס אין לנו מושג מי זה הבנאדם הזה מהם היכולות שלו וכמה אהדה יש לו למכבי אני במקום אוהדי נימני הייתי קצת מודאג כי הבנאדם הזה בא מבחוץ והוא לא מכיר את נימני ולא אף אחד אחר ואם הוא יחליט בסוף העונה להעיף את נימני מה יעשו חייליו של נימני ישרפו לו את הבית ביוון. לעניין בושינסקי ביננו הוא לא מתאים לנהל קבוצת כדורגל הוא אומנם אוהד מכבי אבל הנזקים שהוא עשה פה שנתיים עצומים. כל ההחלטות שהוא לקח היו שגויות בחירת רב"ש כמאמן החתמת שחקנים כושלים במאות אלפי דולרים והטעות הכי גדולה הורדתו של נימני מהיציע שם השפעתו הייתה מזערית אל עמדת המאמן. תארו לכם מצב שנמני היה נשאר בתפקידו הקודם שהיהאחראי על כלום ושום דבר ולמכבי היה היום מאמן אחר לא משנה מי והיו מציעים לקשטן להיות מאמן כל האוהדים היו בעד ולא הייתה שום מחאה.
  8. שטויות בריבוע מחנה נימני חיכה עד שגולדהר יעזוב את הארץ ואז שלח את הקונטרה לבושינסקי.
  9. אתם כמו תקליט שחוק שמתנגן שנים, לא נמאס לכם להאשים כל שנה שחקן זה או אחר בכישלון הקבוצה. תמשיכו לחפש אשמים איפה שאין אשמה.
  10. חבל על המאמץ שלך, בלקסיקון שלהם לא קיים שם אחר פרט לנמני הם לא ראו כוכבים אחרים והם לא מכירים את ההיסטוריה של הקבוצה. אהבתי את התגובות שלך, יישר כח אוהד אמיתי שטובת המועדון והצלחתו גדולה מכל שחקן. חבל שלא כל אוהדי מכבי מחזיקים בדעה זו.
  11. מעניין שרק אתה ואני רואים את חבורת שומרי הראש של נימני שכל משחק מקפידה להבהיר ליושבי שערים 1 ,2 , 13 מי בעל הבית במכבי. איזה כנות ואיזה נעליים אתה מחפש אצל אנשים שחושבים שנמני זה מכבי, גם אם נימני יפסיד 100 דרבים רצוף וגם אם נגמור מקום 17 מתוך 16 הם ימצאו אשם תורן.
  12. מסכים עם כל מה שאמרת פרט לדבר מרכזי אחד, בפעם המיליון אתה טועה ומטעה נראה לי שאתה מנסה להיתמם ולמצוא דרך לא להכעיס את תומכי נימני. אסור למנות את נימני לעוזר של קשטן או לכל תפקיד אחר במועדון, הוא יחתור תחת קשטן ללא הפסקה וידאג לכך שחייליו יעשו לקשטן את המוות מאחורי הספסל בשער 2 ,יש לנו כבר תקדים עם רב"ש לוין ואלי כהן. מכבי חייבת לצאת לדרך חדשה ללא נימני וללא 200 חייליו שמזמן הם כבר לא אוהדי מכבי.
  13. תראו מי נכנס לפורום של השחקן הדוברמן של נמני בכבודו ובעצמו
  14. הלואי הגיעו ימות המשיח מי שרוצה להמשיך לאכול חרא ולהיות כינור שני לחיפה והפועל שישאר עם נימני, ומי שרוצה סוף סוף לצאת לדרך חדשה ולהתחיל את המסע אל האליפות ולהחזיר עטרה ליושנה שיבחר ב 100% קשטן בלי עוזרים ןמנג'רים עם קהל "מעודדים" מאוחרי הספסל של הקבוצה. רק קשטן
  15. מי שצריך דחוף טיטולים הם לא השחקנים אלה האוהדים שחירבנו והשתינו מהיציע על הקבוצה ועל יתר אוהדי מכבי.
  16. כל מילה בסלע !!!! תמשיכו אתם והאולטראס להתעסק בתפל בזמן שהקבוצה מתרסקת לנו מול הפנים. העידוד זה לא מה שיוציא את הקבוצה מהבוץ .
  17. לאחר עזיבתו הקודמת של בלבול אני לא בטוח "שצוות המקצועי " יכול לאבד גם את איציק עובדיה , בסוף נשאר רק עם נמני.
  18. מה קרה קצת הומור אחרי הסבל והעצבות של הימים האחרונים סוף סוף עולה נושא שאפשר לצחוק ממנו קצת ....
  19. וואלה יש לי רעיון בשבילך הייתי מעלה את נמני לקישור ניר לוין להתקפה מחזיר את שורה לשער ומוריד את צביקה רוזן מהיציע לשחק בלם קידמי. בטוח היינו קורעים אותם 5:4
  20. לא מסכים עם חלק ממה שאתה או המכביה אומרים נראה לי שמי שנמצא בסרט וחי בעולם שלו ומפתח ראיה סלקטיבית זה אתם. תפסיקו לחפש הצדקות לתבוסה, הפסדנו שיחקנו זבל הגנת מסננת ואל תשכחו שבנוסף לכל החיסורים בשחקנים גם עלינו לשחק בלי מאמן . זה מה שאני ועוד אלפי אנשים אחרים ראו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.