Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. כדור הארץ החלול, יש ציוויליזציה שלמה בתוך כדוה''א ויש מעבר לשם דרך חור שנמצא באחד הקטבים. אחלה רעיון לסרט, חרא קונספירציה
  2. Echoes

מיסים

כלכלת שמאל כפי שאני מבין אותה מתחברת להעלאת מיסים, סגירת השוק מה שמוביל להקטנת כוח הקנייה שלנו ויוביל(לפחות במקרה הנוכחי) למיתון. כלכלת ימין היא להימנע מהתערבות ולאפשר חוק חופשי ככל הניתן ולתת לכוחות השוק לעשות את שלהם. מה שאני רואה פה זה סדרה ארוכה של התערבויות של הממשלה בכלכלה ובמשק, כמעט בכל תחום אפשרי. אז או שאני לא יודע מה זה כלכלת שמאל\ימין (אופציה הגיונית מאוד) או שאתה לא יודע איזה צעדים הממשלה הזו עשתה\אתה מדבר מפוזיציה
  3. Echoes

מיסים

הטלת מכס על ייבוא מוצרים מתחת ל75$ זה לא כלכלת שמאל?
  4. Echoes

מיסים

ברור אבל מה הלוז עם המדיניות הזו?
  5. Echoes

מיסים

אשמח לשמוע דעות של כלכלנים או בוגרי כלכלה או סתם מביני עניין. להבנתי כל המיסים שבאים עלינו לרעה הם דרך אחת לסגור גרעונות, ומדובר בכלכלת שמאל מובהקת שממנה אני חושש וסולד. במיוחד מפחיד אותי המכס על ייבוא מוצרים עד 75$, אבל בכלל כל המיסים נשמע לי כמו דרך מאוד ברורה להחליש את כוח הקנייה שלנו ועל הדרך את כל הכלכלה. עוד אשמח לדעת, מה הצפי להכניסה מכל המיסים האלו? עד כה נשמע שמדובר במיסים שיכבידו בעיקר על מעמד הביניים ומטה, האם זה פרקטי לסגירת גרעון? הרי אם בעוד 4 שנים ישתנה הממשל והמדיניות ויבוטלו המיסים- כל המהלך הזה יהיה מיותר מאוד לא? תודה, אזרח מודאג
  6. גם לי יש את אותן טענות בדיוק. תפשוט לפעמים אנשים פה מתבטאים כאילו ריקן הוא הבעיה ועם כמה שמקצועית אני חושב שהוא צריך להיות מקסימום ברוטציה הרחבה, מגיע לו כבוד על כל השנים שהוא פה ונותן את הכל
  7. ריקן הוא קשר רוטציה טוב לליגה שלנו, ויש בו משהו שאין להמון שחקני קישור- הוא מחפש את השער כל הזמן (תכונה שיש לאשכנזי של חיפה). האם אין לנו משהו כזה או אפילו יותר טוב בנוער? אני בטוח שכן. אני בטוח שכל דקה של ריקן יכולה להיות משוחקת ע''י שחקן צעיר שלנו ולא נרגיש בהבדל ואפילו יהיה טוב יותר. אבל יש רגעים שהמשחק תקוע ואתה בשוויון דקה 70 ושריקן עולה מהספסל אתה מקבל תקווה. באופן אישי הייתי מעדיף להיפרד ממנו, אבל אם הוא כבר פה לא צריך להפוך אותו לשעיר לעזאזל.
  8. יש לנו מסורת אירופית יותר עשירה בעשור האחרון מכל הקבוצות ברשימה למעט גלא, לא מזלזל אבל בטח לא מוריד מאף אחת מהן אבל בואו לא נוריד גם מעצמנו.
  9. נותן ל בעיקר נתונים פיזיים. יכולות הגנה וחוכמת משחק לא ראיתי משלושתם משהו מיוחד עדיין. בלטקסה וארד מרבים לבצע טעויות של גול, אבל פיזיות זה עניין שובר שוויון בישראל ולכן אני מעדיף אותם בכל יום. לגבי השאלה לביא או פיבן ב8? נותן לעידו שחר לרוץ
  10. בוא נתחיל בלתת לשחקני הגנה וקישור בן 17-21 הזדמנויות בהרכב( ואם לשם פטריק הולך השנה אני בעדו) ואז נעבור לבלמים. בלמים בד''כ מגיעים לשיא בגילאים 26-32.
  11. תקרת זכוכית הזכוכית של בלטקסה ונחמיאס עצומות לעומת ארד, לדעתי. פיבן גם לקח אליפות בגיל 23 כבלם פותח, ראית אותו מתפתח לקנאברו? זה בערך אותו שטיק רק אחד גדל פה ואחד גדל שם. לביא יכול להיות הרבה דברים, אם יוני נוסע לפיזה הוא גם יכול להיות חלוץ מחליף אצלנו. אבל הוא קשר אחורי, וככזה אני מעדיף את גלזר על פניו בכל יום.
  12. לא שם אותו לפני גלזר בשום צורה. אבו פאני מולחם אצלך ל11 כי אבי ריקן שם. מבחינת מה שיש, והפרוספקטים שעולים, תקרת הפוטנציאל הרבה יותר גבוהה מלביא,אבו פאני וארד. ההבדלים הפיזיים והמנטאליים מורגשים מאוד בין שחקנים שעולים ממכבי לבין שאר הליגה. המועדון היחידי שמתקרב אלינו זה מכבי פ''ת, וגם שם מנור עשה אווירה סביבם שהם אייאקס וזה מאוד רחוק מהמציאות.
  13. לקחתי בחשבון שנטע קשר אחורי, ויש לי שם את גלזר. נטע יכול להחליף אותו בגביע הטוטו בכיף. את אבו פאני אני לוקח היום רק כי כמו שאמרת מה שיש לנו מעל גלזר לא עושים הרכב בהפועל( מעניין מתי פעם אחרונה היה לנו שחקן בהרכב שלא שווה הרכב בהפועל), אבל הוא עדיין רחוק מהשאיפות שלי. עופרי ארד בלם בינוני+ בעיניי. כמו שלקח אליפות יכל באותה מידה להיות במאבקי ירידה בחדרה עם השתלשלות אחרת. כפרוספקט לעתיד אני מעדיף את פיבן\בלטקסה\נחמיאס.
  14. נראה שעוד לא התחלנו את העונה והקרדיט של פטריק לא יספיק לו לחנוכה.
  15. לא מתקרב לשלנו. נטע לביא זה הפרוספקט הכי טוב שעלה שם בעשור האחרון וגם היום אין לו הרכב במכבי.
  16. הבנתי וזה משהו שביבי התחיל והממשלה הזו עושה בהגזמה ?
  17. לההההההה לא מאמין לך חשבתי הבאנו רכש לכנסת
  18. מה זה אומר ח''כים נורווגים? כמה יש לנו כרגע? כמה הם עולים לנו? כמה זה מיותר ? אשמח אם מישהו יסביר
  19. זה הכי מתסכל. בסוף אבי ריקן נהיה שחקן הרכב שלנו, שחקן שגם בשיאו היה על תקן סופר סאב. כפרה עליו אבל הוא לא צריך לקאות יותר מ10 דק במשחק
  20. העידן השני למחנה הפסימיים תהנו מהימים האלו, האופטימיות תחזור עם הרכש של אוגוסט
  21. זה משחק סכום 0 קלאסי. אין לך דרך להרגיש טוב במשחק כזה אם יש משקל לרחש הציבורי ברגשות שלך
  22. הוא איש טוב, ולא שחקן זבל ברמת הגפני אבל קשה לי עם שחקנים שמשדרים לחץ ופחד בכל דקה שלהם על הדשא. זה גם מקרין על כל ההגנה ומוריד לכולם את הרמה. גפני למשל היה חלש מאוד ולא שמע מעולם על המושג סגירה אלכסונית, אבל היה בטוח שהוא רוברטו קרלוס. לא יודע מה עדיף
  23. אלוהים ישמור דוידזאדה פה כדי להישאר לנצח. אני מרגיש כמו בימים עם רוני גפני, באמת שעדיף כל שחקן מגיל 15 עד 18 בנוער שלנו שישחק שם
  24. נהיה פה פייסבוק אחלה יוני. מקווה בשבילו שיצא לאירופה. הוא לא זהבי אבל הלוואי והיה ממשיך איתנו עוד שנה ולוקח את הקבוצה על הגב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.