Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. אם לא מסירות מפגרות לשחקני מכבי חיפה זה היה משחק כמעט מושלם שלו. אני לא יודע ממה זה נובע אבל אין לי ספק שהוא יכול להימנע מהשטויות האלה, לא מדובר בבלם לא טכני או חסר נסיון.
  2. אחד הדברים הכי חשובים בקבוצה זה הירככיה. אין הירככיה בין הישראלים וזה ניכר לעין מאוד בחוסר הפרגון שלהם אחד לשני, מלבד גבי וביטון שנראה שיש ביניהם חיבור. מקווה שהם ישימו את האגו שלהם בצד ומהר אם הם רוצים לעשות פה משהו. מעבר לזה, לא לוקח כלום מהמשחק חוץ מ4 גולים שזה טוב לביטחון בהתקפה, אבל היריבה הייתה גרועה ממש. מתסכל שאנחנו לא מצליחים לשמור על שער נקי
  3. להיפרד ומהר, הקבוצה הזו לעולם לא תגיע למלוא הפוטנציאל שלה עם האיש הזה על הקווים.
  4. אני כבר שבוע בהודעות עם מכבי, הבעיה הנצחית של "לאן"- המייל משוייך ליותר מ2 משתמשים, חוזר אליי בכל פעם שאני צריך לבצע רכישה באתר (חידוש מנוי, חוץ,אירופה). כל פעם אותו סיוט, כל פעם טלפונים עם לאן, וכל פעם הם מבטיחים שהתקלה טופלה. אז היום לא הגעתי למשחק כי המנוי לא נפתח לי באפליקציה, מאחר ואני לא יכול להיכנס לחשבון. אז אני לא יודע על איזה פארסה מדובר באצטדיון, אני עם הפארסה האישית שלי עוד לא יודע איך להתמודד.
  5. איביץ' בחיים לא יבוא. מיץ' לא יפטר אף אחד בלי לתת לו לסיים לפחות 10 משחקים, וטוב שהוא מתנהל כך. פיטורים אחרי מחזור\2 זה התנהלות של ימים רעים מאוד. אני נותן לפטריק לסיים עונה יהיה מה שיהיה, אבל כן מביא לו על הראש מנהל מקצועי שיוכל גם להתערב בבחירה הפושעת של ההרכבים.
  6. אין לי בעיה לתת לו צ'אנס נוסף אבל אם שמים לו וטו על טב''ח וריקן בהרכב ומגבילים אותם ל30 דק' למשחק ביחד.
  7. חלאס נו יש קבוצה טובה, חסר עוד 2 שחקנים לחלק ההתקפי ויש פה פוטנציאל טוב. הייתי שמח לבלם זר חדש אבל מאוחר מידי בשביל זה.
  8. איזה חלמנות של הרננדז. מאכזב שזה מגיע מבלם זר
  9. זה יפה שלפני שבועיים שחטאר האלה היו ״בלתי עבירים״ בסגל הנוכחי והיום הם קבוצת לאומית. הם ממש לא נראים כמו קבוצת לאומית, הם נראים כמו קבוצה שלא יודעת מה לעשות מול השליטה והלחץ שלנו. אותי אישית משמח לראות את מכבי כל כך חזקה בפלייאוף מפעל אירופי. אחרי שזה נאמר, חוסר היצירתיות בהתקפה נוראי. אין לנו שחקן אחד בכל הרביעייה ההתקפית שמתאים למשחק נגד בונקר. ריקן חייב לצאת, חוזז חייב להיכנס במקום אחד האגפים. אני מאמין שיהיה בסדר, יותר קל לשלוט בכדור מאשר לרדוף בהגנה ואני מעריך שהקזחים יתעייפו בדקה 60-+ ואז יהיה לנו יותר קל להגיע למצבים.
  10. 1. במערך של 2 חלוצים יכולים לשחק ביחד 2. במשחקים שבהם תצטרך ללכת אחורה- להחזיק תוצאה או יריבה שלוחצת, לא פריצה ולא חלאיילה רלוונטיים. לעומת זאת רוקאביצה עושה מהסיטואציה הזו קריירה בארץ כבר 5 שנים. לא רואה שום סיבה לא להחתים את שניהם הם מאוד שונים במשחק שלהם ומאוד ישלימו לנו את הסגל.
  11. חוזרים לפנטזיות? קניקובסקי, רוקאביצה, כנף זר
  12. מגיע מילה טובה למועדון שהצליח לנהל מומ קשה עם המון רעשי רקע ולהתעקש על סכום ראוי.
  13. לא מבין את כל המלכלכים בחיי. אחלה יוני, מחכים לך שתחזור לעולם לא אשכח את הצמות
  14. שקראתי את זה הרגשתי שמדובר במכבי חיפה ולא במדינת ישראל
  15. כמה נקודות שאני לוקח מהיכולת שלנו עד כה: 1.היכולת על המגרש בגרף עליה מעודד, ניכר שהשחקנים יותר מבינים את התפקיד על המגרש, אנחנו מצליחים להגיע ליותר מצבים ולייצר הזדמנויות הבקעה ללא תלות בשחקן כזה או אחר. הבעיה פה היא שאין אינדיקציה אמיתית ליכולת של הסגל כי אנחנו לא באמת מבינים את טיב היריבות האלו. אנחנו נמצאים במצב שאני מתגעגע לגביע הטוטו רק כדי להבין מה הרמה שלנו. 2. לגרף העלייה הזה יש 2 פרמטרים עיקריים: -אם נגדיר יכולת של קבוצת כדורגל מ1-10, נדמה שאנחנו כרגע עושים עלייה מרמה 1 ל3, שחיפה לצורך העניין נמצאים ב8-9, והפועל ים נמצאים ב3-4. -מהי רמת הפוטנציאל של הסגל הנוכחי? אם חיפה נמצאים ב8-9, ויכולים להגיע בקלות גם ל10 ולפרק פה את הליגה, אני מעריך את הפוטנציאל שלנו כרגע(בהנחה שכולם בריאים) ל6-7. לצורך העניין הפוטנציאל של הפועל ת''א הוא 5, של ב''ש 7-8 לפחות. לכן השיפור הזה ממשחק למשחק הוא מצד אחד מעודד ומצד שני גם נותן לנו מראה להידרדרות הנוראית של הקבוצה בשנה וחצי האחרונות. 3. פטריק- אני מתנגד לכל מי שמבקר את הבן אדם שהוא (שחצן, יהיר וכו') כי זה לא מעניין ולא צריך לעניין. אני שופט מבחינת כדורגל נטו. אי אפשר לקחת לו את הריצה של שנה שעברה, ואת זה שהביא גביע כולל ניצחון על חיפה בשיא הכושר בחצי הגמר. גם פה אני מסתכל על 2 פרמטרים שונים: א.שיטת משחק והעמדה על המגרש- בהמשך ישיר לשנה שעברה נראה שיש סדר על המגרש, תבניות ברורות והגנה די יציבה, וביחד עם זה חוסר בניצוץ התקפי(שיכול להיות גם נגזרת של הסגל). ב.ניהול סגל- אני מבקר אותו המון על השימוש בריקן, טב''ח, פיבן בקישור ועל אי מתן הזדמנויות לשחקנים צעירים. אבל מגיע לו גם קרדיט על כך שהוא נמצא באימונים ומכיר יותר טוב את הנפשות הפועלות, ובאירופה כמו באירופה אתה מגיע כדי לעשות את העבודה גם אם זה לא בסטייל (שאין לנו). והוא עבר שלב אחד, והעביר הכרעה בשלב השני לבית עם יכולת הרבה יותר טובה מהיריבה. יכול להיות שעם עידו שחר במקום ריקן, ואילון אלמוג במקום טב''ח היינו גם מנצחים, אבל יכול להיות שאלמוג היה מקבל אדום של ילד ועידו שחר היה מאבד בחוסר אחריות ומוביל למתפרצת של גול- העיסוק ב"אם" קצת חוטא למציאות כשהתוצאות שלנו לא מדהימות אבל הן טובות. אותו כנ''ל גם לגבי החילופים המתסכלים. אני אישית הייתי רוצה הרבה יותר לראות את החבר'ה הצעירים משחקים וצוברים נסיון וביטחון. בשורה התחתונה, הקבוצה משתפרת ממשחק למשחק שזה בד''כ הדבר הכי חשוב ומעודד. המטרה זה להיות בתמונה כל העונה ולהגיע לשיא היכולת בפלייאוף. השאלה היא מה השיא של הסגל הזה? לטעמי לא מספיק כדי להתמודד עם חיפה הנוכחית. שאלה להמחשה- אם היינו מפרקים אתמול 6-0 בקונצטר של כדורגל עם אותו הרכב ואותם חילופים שטב''ח עושה צמד ובישול, ריקן שלושער וקנדיל גול מהספסל- מישהו פה היה נרגע? היה מאמין שזה מספיק? שאנחנו על הגל?
  16. Echoes

מיסים

לא רלוונטי לצערי, זה המצב פה והוא לא ממש ישתנה. רק פלסטר על גבי פלסטר. אם מחר יחליטו לעשות פה תחבצ ברמה גבוהה זה יהיה רלוונטי לילדים שעוד לא נולדו לי. מעבר לזה שאם אתה גר בראשלצ ונוסע לתא או בק.גת ונוסע לתא בשעות העומס ההבדל לא כזה גדול שתדע. בטח לא הבדל שמצדיק 2 מליון שקל
  17. אם כבר משחקים קשים לצפייה, לפחות שנראה צעירים משחקים ואולי נקבל הפתעה.. חנצ'יס, בר כהן, אלמוג, גויאגון,שחר,נידם מצידי אוסקר גלוך שיעלה בגיל 17 שקצת יעשה לנו פרפרים בבטן. איף
  18. Echoes

מיסים

ברור שהמחיר פה מופקע, לא מתווכח עם זה. אבל אנשים ממשיכים לקנות, ולהשתעבד למשכנתאות, והמחירים עולים ואנשים קונים וקונים..
  19. Echoes

מיסים

אין בעיה, לא דיברתי על כל זה. מסכים לגמרי השכד שלך עולה ב1000₪ כי יש מי שישלם, כי אנשים מפונקים ולא בכבוד שלהם לא לגור בתא למרות שזה הרבה יותר הגיוני כלכלית. זה השוק החופשי. אני כן תומך בשכירות לטווח רחוק שאנשים נכנסים לחוזה מוגן ל10 שנים וחושב שזה מבורך. אבל מעבר לזה לא הייתי רוצה שהמדינה תתערב בשוק הזה יותר מידי. ובנוגע לדירות- אותו שיט. אנשים יכולים לקנות בית בק.גת במליון וקצת, עם רכבת 50 דק מתא(כמו שלגיטימי בכל מדינה בעולם). הם יחנקו את עצמם עם משכנתא מוות בשביל לקנות בראשון ויעמדו בפקקים 40 דק
  20. Echoes

מיסים

האמת שיש לי לא מעט חברים ששכרו בפרויקט לטווח רחוק שזה צעד מבורך שהממשלה הקודמת עשתה. אני אישית בעד שוק חופשי, ואם אנשים מוכנים לשלם מחירים מפגרים על 4 קירות זה בעיה שלהם. האמת היא שאנחנו מפונקים, כולם רוצים לגור ביפו ותל אביב בלי קשר להכנסה שלהם. או מצפים לגור בתל אביב ולחסוך לבית בגוש דן. בניו יורק, מי שלא מרוויח מספיק בשביל דירה במנהטן יגור בחדרון עלוב או יצא לקווינס/ג’רזי ויסע כל יום 40-50 דק לעבודה. וככה זה בכל עיר גדולה שראיתי בעולם. אבל בארץ לא בכבוד של אנשים לגור באשקלון חדרה או יהוד או בת ים אז הם ישלמו פי 2 ו3 שכ״ד בשביל להתגאות במיקום הנדיר שהם גרים בו בלב תל אביב.
  21. Echoes

מיסים

מיסים נוספים= ירידה בכוח קנייה של האזרחים=פחות צריכה= צמצום לא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.