Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. עוד אחד ביבי ביבי ביבי ביבי ביבי האובססיה שלכם זה משהו קשה לשפוט אחרי מה שהמוח הלא מפותח שלכם עבר בשנים האחרונות יום יום
  2. שוב ביבי תמשיך לעצום עיניים
  3. הדיון שצריך להיות פה הוא ממש לא ביבי, זה יחטוא למה שחשוב באמת. ביבי בין אם יזוכה או לא, לקראת\בסוף הקריירה הפוליטית שלו. עם גורמי אכיפת החוק שעושים במדינה כאוות נפשם, עם פרקליטים שחורצים גורלות של מדינה, עם יועץ משפטי שמשקר על ימין ועל שמאל, שמוחזק בגרון ע''י פרקליט המדינה, עם חוקרים שמאיימים על נחקרים בשביל שימציאו להם עדויות, עם מערכת תקשורתית משומנת שפימפמה פה מהבוקר ועד הערב שקרים, הדלפות לא חוקיות ויצרה כאוס במדינה וקרע חברתי מטורף בין האזרחים רק בשביל להפיל את השלטון- עם כל אלה אנחנו נישאר גם אחרי ביבי. וזה מה שמפחיד. לכל זה אפשר להוסיף את אינספור הטיוחים שנחשפנו אליהם בשנים האחרונות, שרק השבוע עלה לכותרות טיוח פרשת סרסור הסוהרות, כעוד איתות למצב האבסורדי שיש פה חבורה של אנשים עם המון כוח, אפס ביקורת, שיכולה בהחלטה לשבש לכולנו את המציאות. על זה צריך לדבר היום, לא על ביבי. את ביבי מיצינו
  4. אולי המשפט החשוב בהיסטוריית המדינה שלנו. ממשיך להתברר כפשע משפטי של פקידים עם כוח בלתי מוגבל, שבכל מחיר גררו פה מדינה שלמה לסחרור פוליטי ותהום חברתי. הגילויים הנוכחיים מחקירות ניר חפץ מעוררים אצלי חרדה נוראית, כל אזרח פה מרגיש שהמשטרה פושעת, אך תיקי נתניהו חושפים את ערוותם לחלוטין, ומסתבר שלא מדובר רק במשטרה של פושעים אלא על מערכת משומנת של משטרה+פרקליטות שעובדת ביחד על חשבון הדמוקרטיה והחירות שלנו.
  5. יש איזה מדריך לאיך להשקיע? איזה פלטפורמה? איך מושכים עם כמה שפחות מיסוי ועמלות?
  6. לכל המתנגדים, אני אמנם ממש חלש בהבנה הכלכלית עם כל הגרפים האלו. אבל דבר אחד ברור לי- זה העתיד. השימוש במזומן הולך ופוחת והנחיצות שלו גם פוחתת, אני בטוח שרוב האנשים פה משתמשים במהלך החודש יותר בביט ממזומן. אז לדעתי אתם קצת בתפיסה מיושנת ונתקעים מאחור. העניין הוא שמרגיש שהקריפטו היום זה כמו קזינו על קוק, ובלי הבנה אמיתית של איפה אני משקיע את הכסף זה בערך כמו לשים על שחור או אדום. בקיצור מחכה לך טוני
  7. למה האנטי שלך לקריפטו?
  8. אחלה טוני בינתיים הספקתי לקרוא קצת מושגים קצת להתעניין. אין לי ספק שבחודשים הקרובים אתחיל להשקיע ואשמח לשמוע כמה שיותר דעות מאנשים עם נסיון.
  9. נושא מרוכז די חלש בקניות אונליין, אבל אני רוצה להתחיל להרכב מחשב גיימינג נייח ואין לי בעיה להביא חלק חלק. רציתי לדעת אם יש אתר שעושה משלוחים לארץ עם מבצעים שווים? האם זה בכלל משתלם עם המכס וכו'? תודה לעוזרים
  10. יופי של סקר לממשלה הזו. בכל אופן, אני דיברתי על תמיכה בבנט ושוב הלכת לדיונים עקיפים וזה בסדר, התמיכה בבנט כרגע זה עניין שולי וצריך למדוד אותה אחרי כמה שנים. הימור שלי: נגמרה הקריירה הפוליטית שלו. נדע בהמשך
  11. אז אתה רוצה להגיד לי שלממשלה הקודמת היה 70% תמיכה בעם? זה התפלצפות של שיעורי אזרחות ואין לזה קשר למציאות. אני לא אומר שבנט צריך לשבת בכלא כי הוא ראש ממשלה ולא שהוא לא לגיטימי(הוא לא לגיטימי בעיניי מסיבות אחרות לא בגלל כמות המנדטים שלו) אבל להגיד שהעם תומך בו בגלל שהשיטה מאפשרת לו להיות ראש ממשלה עם 6 מנדטים שגם הם כבר לא מאחוריו? איזה תמיכה? אני באמת חושב שיש באיזור ה2000 איש לא כולל המשפחה שלו שתומכת בו במדינה.
  12. שמע זה חתיכת הגדרה מה שנתת פה. וענית לשאלה שלא שאלתי. לא שאלתי מה היא שיטת הממשל בישראל, את זה אני יודע, וברור לי שבנט ראש ממשלה חוקי לחלוטין. אין בעיה. אני לא חושב שיש דרך לעוות את המציאות, שמפלגה ואדם העומד בראש וגם מצהיר שהוא רוצה לעמוד בשלטון- עם 6 מנדטים שזה 300-400 אלף מצביעים? הוא גם האיש שהעם (9 מליון איש) נותן בו אמון להנהיג אותו. ואני מתעלם מעניין הבטחת הבחירות וההונאה כי כולם שקרנים שם.
  13. אני מרגיש בור. המון זמן רוצה להיכנס לתחום, אשמח לדעת איפה ניתן להשקיע? והמלצות כלליות, בלי לפחד לקחת אחריות. מוזמנים גם בפרטי. תודה!
  14. אמון העם בבחירות האחרונות אומר שהעם לא האמין שבנט צריך להנהיג את המדינה. change my mind
  15. כל העניין זה לאן יזרמו הכספים שרע''מ מקבלים אחרי התקציב. לא מה היה עם עמותה 48 עד היום. ובכלל, אני לא מבין איך אפשר להצדיק את עצם הקיום של גורם בממשלה עם כל כך הרבה כוח שיש לו קשרים גלויים והדוקים עם ארגון טרור שאנחנו במלחמה איתו 20 שנה ורוצה בהשמדתנו? מה אין שום דבר מעבר לביבי\לא ביבי? אין שום דבר מעבר לפוזיציה? זה לא מרגיש לאנשים מוגזם?
  16. אין לי בעיה עם מנהל מקצועי ישראלי, זה תפקיד שדורש יציבות לטווח הרחוק, וכל זר מוצלח שנביא לפה ילך אחרי שנתיים\שלוש. האם יצחקי הוא האיש המתאים? אין לי מושג. סומך על מיץ' בעניין הזה.
  17. הקיץ שאחרי איביץ' היה הכי קריטי בעידן גולדהאר. היה פה איש אחד שהחזיק מערכת שלמה במקצועיות מושלמת, שמר על כולם במתח וניהל את הכל ללא דופי. מינוי דוניס היה כושל, הריצה של פטריק הייתה נחמדה אבל להשאיר את עתיד הקבוצה בידי אדם חסר נסיון באימון, שמעליו יש מנהל מקצועי שלא ברור מה סמכויותיו היא התנהלות ישראלית למדי של "יהיה בסדר". המועדון צריך קודם כל דמות ניהולית שתנהל את העסק מבפנים ומבחוץ. מבחינתי השחקנים אשמים לא פחות מפטריק, וזה שאין דמות שיכולה לתת להם בראש ולהחזיק אותם במתח, גם שרמת המאמן לא גבוהה, היא הסיבה שאנחנו עכשיו נושקים לקו האדום ולא נמצאים באמצע טבלה. עבודה שאת חיפה הם נצחו, ובאירופה אנחנו מנצחים. שזה קצת פחות מעניין ואין להם מוטיבציה אישית- קורסים. לאשדוד וסכנין לא צריך להפסיד גם בלי מאמן.
  18. יגיעו איתו להסכם והוא יקבל כסף כלשהו אין לי ספק בזה. אם הוא מתכוון להחזיק אותנו בני ערובה עד שיפוטר ולשתות לנו את הכסף אני בעד לאמלל את השהות שלו בישראל. ואם הייתי מאמן את מכבי לא היה אכפת לי לאמן גם ב10,000 ש''ח בחודש לשאלתך.
  19. כרגע צריך מאמן. אין מה להיטפל לשחקן כזה או אחר. מאמן טוב יודע להפוך 11 שחקנים עם יתרונות וחסרונות לקבוצה שמתעלה על סך החלקים שלה, ויודע להחביא חסרונות ולהבליט יתרונות. מאמן רע לא עושה כלום מזה, הוא גורם לכולם להיראות חרא
  20. האמתשאני מצפה מפטריק להתפטר. קיבלת אופציה להתגלח עלינו ללא נסיון, עשית עבודה טובה בעונה הקודמת- היו הוגנים וקיבלת חוזה חדש. השנה זה נראה כמו כלום ושום דבר, וזה לא בדרך לשום מקום- הקבוצה רק מידרדרת והיכולת של השחקנים רק מידרדרת מרגע לרגע. אין לי שום טענה לאף שחקן במכבי לא הרננדז ולא חוזז ולא אף אחד. קשה לשפוט שחקנים שמשחקים בלי שיטה ושלא מאומנים מספיק טוב. זה כמו שאצל איביץ' כולם היו כוכבים- רק ההפך. מגיע לכולם צ'אנס נוסף תחת מאמן אמיתי שיודע לעבוד, שיש לו דרך ושיטה.
  21. יאללה מכבי זה לא קשה פשוט לפנות למאמן נוער רנדומלי מגרמניה
  22. נקודת אור: לא ספגנו בשעה טובה. תחושה כללית? אין עקומת למידה אמיתית, אין שיטה שמתאימה ל2021 שתייצר כדורגל דומיננטי של קבוצה אלופה. גררו חייב להיות על המגרש 90 דקות. יש לו שטויות ויש רגעים שהוא מעצבן אבל שורה תחתונה הוא מייצר מספרים מס' 1 בסגל כרגע.
  23. עברנו מלהיות קבוצה שסופגת שער וחצי בעונה לקבוצה שסופגת בטון כל משחק. אני מבין שאיביץ' היה חריג, אבל רבאק יש לך 3 זרים בהגנה+קשר אחורי מספר 1 בארץ, כמה קשה להעביר משחק בלי לספוג?
  24. ההבדל בין ואן לובן לאיביץ- בגול השני דן ביטון עומד 7-8 שניות ללא פואנטה הזמן שבש תוקפים, היה במרחק סביר לסגור את ספורי, לעמוד בדרכו, להפריע לו לקבל כדור, אבל הוא פשוט עמד במקום וצילם את הגול. אז עם כל הכבוד לכשרון ההתקפי שלו אצל איביץ הוא לא רואה דשא חודשיים על אנמיות כזו.
  25. אין אוהד מכבי שלא ידע שהאיום האמיתי על ההגמוניה, גם בשלושת השנים של באר שבע, היא מכבי חיפה. יש להם בעל בית יציב שכל שנה משקיע הון, יש להם אצטדיון גדול והמון קהל, מחלקת נוער טובה ושאיפה תמידית להיות אנחנו. אז הבלתי נמנע כבר קרה והם לקחו אליפות, אני שמח שזה הצריך מאיתנו להיות בעונה חלשה ושהם לא לקחו אותנו ראש בראש כמו בעונת זהבי וב''ש כי זה באמת היה יכול להפוך הגמוניה. ועצם זה שהם לא מסוגלים לנצח אותנו ומספרים לקהל שלהם דרך כתבי החצר ש"הזכייה בגביע הטוטו(מפעל ידידות) ממתיקה את הכאב מההפסד למכבי ת''א" מראה כמה זה שקר שהם לא מאמינים לו וכמה ההפסד הזה משמעותי עבורם. הרי אם הם היו מנצחים אותנו שנה שעברה בפלייאוף, ההפסד הנוכחי לא היה מערער אותם כל כך. אבל יש להם את הקוף הזה לסחוב איתם עד הסיבוב הבא, שאני מקווה שנגיע אליו מהמקום הראשון וכקבוצה מחוברת, יציבה הגנתית ומתפוצצת התקפית. אז אני לא חושב שמדובר בזלזול, אבל אני חושב שהם עושים לא מעט טעויות בדרך לאבד את המומנטום שנוצר להם בעונה שעברה, כולל ההפסד לנו שהוא הרבה יותר ממשחק על 6 נקודות אלא על המון כוחות מנטאליים, אמונה, ומשקולות על הרגליים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.