Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. רוצה לקנות קפוצ'ון של מכבי של השחקן לא משנה מי רק שיהיה צהוב וקשור למכבי תל אביב.מאיזה שנה שיש לכם מידה XL
  2. אני מנסה ליצור קשר לגבי הקפוצ'ון כבר כמה ימים אני מחפש קפוצ'ון צהוב של השחקן או של מכבי לא משנה לי ממתי(יש עדיפות לקפוצ'ון של השנה). העיקר שיהיה צהוב! אנא שמישהו יצור איתי קשר לפרטי. סליחה מראש אם זה לא נוגע לפורום או שיש על זה שיחה/מענה במקום אחר.
  3. חזרתי היום מקריית שלום הלכתי לקנות כרטיס לדרבי. מה שהלך שם בקופה המזערית עם הטורים המינימלים האלה זה ממש אסון אנשים נמחצו שם בעיקר ילדים קטנים והכי בושה לראות אנשים מבוגרים(זקנים) צריכים להידחף בתור ואף אחד לא שם עליהם עד שצדיק אחד בסדום צועק שישימו לב. למה להישאר פרימיטיביים 40 שנה אחורה? אולי כדאי שיעשו קופות מסודרות,וכמות של קופות,כאשר עומד מישהו בכניסה לתור ונותן כל פעם כשאין עומס על הקופה למי שמחכה להיכנס לתור,במקום שהמון אנשים ימחצו במין חצי עיגול סביב הקופה עם אלף ידיים שנשלחות אליה. שיהיה לנו בהצלחה היום בגביע ונגד ר''ג בשבת!!!
  4. שלא תבין לא נכון,אני לא אומר את זה מבכיינות. קוראים לזה ביקורת,וגם אוהדים שנגד הביקרות הזו צריכים לדעת לקבל אותה כביקורת. הנקודה החיובית שלי לפחות זה שאם שנה שעברה הייתי צריך לבקר כמעט את כל הסגל,הרי שהשנה זה רק 2-3 שחקנים.
  5. אני לא אחד מאלה ששמים לב לנושאים האלו אחרי כל משחק(מלבד שבוע שעבר על יבוריאן). אבל גם זה חשוב אסור שהקהל יתרצה ממשחקים כמו אלו כמובן שהכי חשוב זה 3 נק' אבל כשהדרבי קורץ ומסתכלים על היכולת המצב שלנו לא בשמיים.למרות הניצחון.. אני שומע הרבה אחרי המשחק הדים של עיוורון מצד אוהדים שמדברים רבות על שבחון ויבוריאן למרות שזה בלוף אחד גדול,כנ''ל גפני ושפונגין שמראה את מה שפחדתי,הראש שלו בקפריסין..
  6. השחקן יודע רק לרוץ ולהתאבד על המגרש,שזה דבר מבורך.אבל מישהו צריך להחזיר אותו לקרקע וללמד אותו קצת מעבר לזה. הוא מקבל יותר מידי קרדיט מכיוון שהוא רכש,ונימני רוצה להצדיק את הרכש הזה,אבל למה? אני מעדיף לראות את צמח משחק יותר.לוקח אותו בכמה רמות. יובל אבידור בלוף גדול אולי פשוט לא מתאים למערך של מכבי כי כשהצליח בקריית שמונה הוא שיחק חלוץ שני במערך 4-4-2 ואולי ככה קל לו יותר,אבל עדיין..שאני רואה אותו על המגרש אני משתגע.נקווה שגם במקרה שלו אני יאכל בסוף את הכובע(כמו עם שבחון,שמשתפר משבוע לשבוע). ולגבי יבוריאן,בשבילי תעלומה..מצד אחד הוא כובש,מצד שני כל הגולים שלו זה מול שער ריק ונגד קטנות..ברור לי שאסור לו להיות במכבי עונה הבאה..אבל האם מגיע לו להמשיך לקבל קרדיט לאחר חזרתם של בוזגלו ומאיוקה? נחכה וניראה.. 16
  7. אילייב תהיה מכה רצינית אם יפספס את הדרבי,נגד רעננה ור''ג נצטרך להסתדר גם בלעדיו. דור מלול זה מכה ענקית רק מכיוון ששפונגין כבר לא שחקן של מכבי,ונקווה שהוא מספיק מכביסט כדי להילחם בדרבי(גם בלי מלול נצטרך להסתדר נגד רעננה ור''ג). גם ראלדס למשחק אחד זהל א כל כך נורא במיוחד כשיש לך את קפילוטו וז'אן ואם ייני יכנס כקשר אחורי במקום ז'אן זה גם יהיה דבר טוב. מזל שיש עומק למכבי! רק שאילייב יהיה כשיר לדרבי אמן!!
  8. גם רונאלדו הברזילאי סגור לעונה הבאה..
  9. אתה נוטה להתייחס לצד האנטישמי שברור לכולם שלא ישתנה ואולי יחמיר.אני דיברתי על שאר האוהדים,שהם יותר מהצד האנטישמי,שמספיק של1 אחד מהם הוא ישנה את הדעה,והוא עשה את שלו.ואם מדברים על סדר גודל עולמי,אז בכלל..
  10. תשובה לכל אלו שדואגים לשירות הצבאי שלו: אני באופן אישי מעדיף שהוא יעבוד בשגרירות באיטליה ויתן איזה גול ברומא וגם אם יגרום ל2 אוהדי לאציו לשנות את הדעה שלהם על יהודים וישראל וזה יהיה שירות לאומי פי מליון יותר טוב מאשר לבוא כל בוקר לבסיס להפעיל ממטרות לשתות קפה 20 דק' ולנסוע לאימון בחיפה. מה גם שהוא יכול לשנות דעה של הרבה יותר אנשים כי בסך הכל יש כל כך הרבה קהל ללאציו באיטליה ובעולם שהוא יכול לתרום הרבה יותר שם מאשר פה למדינת ישראל. שיהיה לו בהצלחה..
  11. שחקן שדווקא אהבתי מאוד עד שבחר במקום הלא נכון :}
  12. לא מאמין ש11 עמודים ולא העלו את זה : ברק בדש זלאטן ססק פברגאס טל מוסרי אולרנדו בלום דניאל דה רידר
  13. האם מישהו יודע אם תהיה מכירה לשער 13 בקריית שלום או בקופות?
  14. עוד חודש ושבועיים אני וכמה מהשכבה יוצאים לפולין ואני ועוד 2 ידידות נבחרנו להיות אחראיים על החולצה. ידידה אחת ציירה את הציור הבא(לאחור או לקדימה): ואנחנו צריכים עוד ציור לאחורה או לקדימה,אז חשבנו על מגן דוד עם יונה מחוברת,על 2 ידיים שנותנות ליונה שמחזיקה עלה זית לעוף ועוד כמה דברים. אני פונה אליכם לעזרה לקבל רעיונות בבקשה יש את הציור של המכבי של השחקן(שהוא מחזיק את הדגל של מי כמוך באלים ה') וכל מיני ציורים שונים ומיוחדים,אם יש למישהו מכם רעיונות אני אשמח אם תוכלו לעזור!
  15. האם הוגשה בקשה למיץ' גולדהאר לעזרה במימון התפאורה? הבנתי שמדובר בעניין של כמה אלפי שקלים(עד 5 ותקנו אותי אם אני טועה),ובשבילו גם אם ייתן "רק" 500 זה כמו לקנות מסטיק במכולת.וזה לא משנה כמה הוא ייתן כי כל שקל עוזר..ואם הוא כבר עזר במימון אז יהי מבורך! בכל מקרה יאלה כולם לתרום אם במשחק נגד רעננה בבית כל אחד ישים שקל(אני מניח שיבואו 6000-10000 אוהדים למשחק הזה יהיה לשחקן כבר כמה אלפים טובים לדרבי הזה ולדרבי של הפלייאוף.
  16. טוב יש לי הרבה מה למכור. על כל פריט אני יכתוב מחיר. להלן המוצרים : 1.כובע גרב ישן של מכבי תל אביב צהוב כחול עם כיתוב "מכבי תל אביב"-20 שקל 100 אחוז דרבי 2צעיפים עתיקים מהליגה האנגלית,כל אחד 20 שח 5 שקל מכל אחד לדרבי של הקבוצות הבאות(אפשר להגיד לאספנים בלבד): ירוק צהוב של נורוויץ' סיטי אברטון מנצ'סטר סיטי קובנטרי סיטי צ'לסי(צבעים לבן כחול עם 2 פסים אדום ירוק) נוטינגהאם פורסט טוטנהאם צהוב כחול של ווימבלדון(הייתה קבוצה כזו) ווסט האם קווינס פארק ריינג'רס ארסנל גאנרס(הידועה היום כארסנל) באיירן מינכן צעיף של מכבי צהוב כחול בצדדים פסים במרכז משבצות וכיתוב "מכבי תל אביב"-40 ש''ח 10 לדרבי לאנשי חבר העמים או לכל אחד: 2 צעיפים מקוריים מהאצטדיון באיכות ממש ממש גבוהה לא נגעתי בהם בכלל של דימנו קייב-אחד נגד שאחטר דונייצק חצי גמר אופ''א אשתקד. השני מליגת האלופות אשתקד נגד פורטו צד אחד באוקראינית וצד שני אנגלית(2 הצעיפים חצויים)-100 ש'ח כל אחד(בשל האיכות הגבוהה וגם לאבא שלי הוא עלה יותר מ100 שח פשוט הם סתם בארון ולא משומשים),30 ש''ח ילכו לדרבי! דגל די גדול של ליון תלוי על הקיר כבר שנתיים בדיוק כמו שקניתי אותו בחנות של ליון ליד האצטדיון נגד מנצ'סטר בשמינית גמר ליגת האלופות-180 שקל-30% לדרבי 2 תמונות קרטון איכותיות של מייקל ג'ורדן אחת שלו ארוכה מושיט ידיים לצדדים בשחור לבד ומחזיק כדור בימין-20 ש'ח 5 שקל לדרבי השניה הרבה יותר גדולה והפעם הוא במשחק שומר את מג'יק ג'ונסון שבלייקרס-45 ש''ח 15 מתוכם לדרבי.לשנים יש תופסנים שנתלים על מסמר. פוסטר אדידס של מסי-10 שקל הכל לדרבי 2 מגני זיעה(כמעט ולא משומשים) ליד,אחד של שחור אדום של נייק עם 2 פסים וסמל של לברון השני גדול יותר אדום לבן של ג'ורדן(מצטער על הצבעים זה מה שהיה חח) והד באנד צהוב של קובי בראינט(ספרה 24 וכיתוב קובי)-שלושתם ביחד 25 ש''ח 5 ש''ח מתוכם ילכו לדרבי. גופייה מהחנות של הנבא של לברון ג'יימס בקליבלנד מידה מדיום אבל אני XL והיא באה עליי מצוין,שמתי אותה פעם אחת למגרש ואז הבנתי שלא באים למגרש עם גופיה שכזו חחח חבל להרוסD: ומאז אין לי איפה להשתמש בה.-100ש''ח מתוכם 30 לדרבי! למי שאוהב להתלבש כמו ראפר גופיה ענקית של הניו יורק ניקס(צ'נינג פריי מספר 7) מהחנות של הנבא-80 ש'ח מתוכם 20 לדרבי כל הפריטים נתונים למשא ומתן בין עם זה המחיר הכולל ובין אם זה החלק שילך לדרבי,צרו איתי קשר בפרטי למעוניינים..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.