Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. כי ביום שמכבי תשחק כזה כדורגל,תנצח דרבי שנתיים ברצף,תרוץ לדאבל כזה מרשים ותבוא למשחק בית קליל אחרי משחק עונה שהעלה אותה למקום ראשון+עונה מצוינת באירופה,יצטרכו לבנות אצטדיון חדש כדי להכיל את כמות האוהדים שיגיעו,ומעבר לכמות,הטירוף שיהיה 90 דק' במשחק פתאום לא תשמע אולטראס לא שחקן 12 ולא כלום..תשמע מכבי.
  2. למה הבאנו את גונזאלס לארץ ? ועוד מילה על אוהדי הפועל- התצוגה שלהם היום רק מבישה אותם יותר.נכון שהכמות יפה,אבל לראות 13 אלף איש באצטדיון כשהקבוצה רצה לאליפות מובילה 2-0,ורק קומץ קטן משער 5 שר זה ממש עצוב.95 אחוז מהמשחק זה נשמע כמו משחק של מכבי נתניה.עלאק קהל..קהל מדומה,שנה הבאה יחזרו לבתי קפה בשנקין
  3. חחח והוא עוד אומר שהתקשורת אדומה בציניות. כל יומיים אני רואה טור דעה אחר על הפועל שכולו שבחים ואהבה.פלא שכולם אדומים?
  4. השחקן הכי טוב שיצא ממחלקת הנוער שלנו מאז טל בן חיים
  5. כבר סיכמנו על מי כמוך באלים.(הרוב שהיה באחד מנושאי השירים פה) כבודה של התקווה במקומה מונך. משהו שלא קשור,מופנה לארגון השחקן ה12..אשמח ויהיה מצוין לקהל אם תארגנו דגל הנפה גדול צהוב שבמרכזו בגדול הסמל של מכבי תל אביב בכדורגל..בלבד. אין דגל יותר יפה מזה.
  6. אם כבר אביב גפן..ערן מיטלמן זה אגדה חיה.
  7. לגבי בשרים,מסעדת מדבר לפי דעתי בין הטובות בארץ אם לא הכי טובה..במיוחד בסטייקים(והמחיר בהתאם)..
  8. אין לזה הסבר מדעי מדויק. תאכל באילת,תאכל אחרי זה בראשון ותראה את ההבדלים..(אולי סתם אילת זה אוירה של הכל טוב ויפה ) אבל בכל מקרה אני זוכר הבדל משמעותי בטעם..הסניף בנחלת בנימין איפשהו ביניהם.
  9. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול! ד''א,אם נפסיד בדרבי חובה לעשות את זה כתפאורה נגד אשדוד
  10. ואלה אני דורש שפעם הבאה שזה קורה תודיע מיד!
  11. ביום שנביא איזה ג'י סונג פארק קטן מאסיה הוא יהיה הזר הכי טוב שנחת בארץ
  12. ד''א,אוונגארד רמת החייל,לא מאמין ששכחתי..אחד המקומות הטובים(במיוחד למשחקי כדורגל\כדורסל) או לשבת שם לפני הזאפה שממש צמוד..תענוג
  13. איזה קונצרט של קוקה קולה ? למה לא ידעתי על זה ? הם הרי עושים עכשיו את החרטה הזה וילג' לא ? זאפה תל אביב,מימונה של לפני שנתיים (2008) אם אנלא טועה..ממה שאני זוכר היה את אמש,חלולים,חדר קטן,אמא תראי,הכי קרוב לבד ואת המוכרים יותר השיר שלנו האם להיות בך מאוהב סוף העולם יומן מסע שחור לבן מחר ועוד כמה שאנלא זוכר או שפשוט לא הכרתי אז.
  14. וזה טעים או סתם הולכים כדי להזדהות עם הסדרה ? פלאפל ג'ינה. אם אתה רעב יש לך כסף וזמן אתה הולך לאכול פלאפל אתה באמת מיוחד!
  15. האמת שהייתי בהופעה שלו בזאפה..החימום הזה של אלכס כזה מתסכל! חוץ מזה,ההופעה הכי טובה שלו שהייתי(מלבד ניצנים 2007 שהוא הופיע איזה 3 וחצי שעות כל שיר סיפר לעומקי עומקיו)..בזאפה הוא שר את השירים שהוא כבר לא עושה בהופעות המסחריות שלו ..הכי מומלץ שיש למי שאוהב ועוד לא היה שם
  16. חח סוייר לך תאכל המבורג ברחובות,עוזב לייט נייט כתבתי בתיאור הנושא ,"כשיש לך כסף"! יש שם שילוב של בשר כבש ובקר וכל מיני..יותר טוב מכל האגאדיר בלאק בורגוס וכו'.. חחחחח איפה זה הסובל? חשבתי שזה רק בחברים של נאור חחחחחחחחחחח
  17. זה נאחסולוגיה הפוכה. הרי בסוף אנחנו נידפק אבל כדי שלא תגידו שהרסתי, צריך לעשות רק את המשחק דרבי שבו יכתירו את הפועל האלופה כי זה כבר ידוע מראש וכמובן שהם יחגגו מולנו ושלא נעקוץ אותם 1-0 קטן מרגליו של דור מלול שבכלל יפצע! לעומת הסגל הבריא והמלא של הפועל שבמיוחד דה סילבה ורמוט ושכטר שם בריאים כמו שורים..ועל אניימה אין מה לדבר רק אתמול יצא לריצה עם כמה צ'יטות בבנגלדש
  18. איפה זה ג'וזפה? ובחייאת סוייר אנלא מכיר אותך אישית אבל ממה שאני רואה בפורום התחבבת עליי אבל לכלכת עם המוזס הזה עכשיו!
  19. אני באופן אישי ילך או להמבורג בפארק המדע רחובות,או לשבת על בירה וסטייק בגמברינוס באשדוד..ואם אילת אז אגאדיר אילת.. על מה אתם ממליצים? ובבקשה לא לכתוב פה "מוזס"
  20. שיש כסף אפשר לעשות הכל. אם היה לי את הכסף של ברצלונה גם אני הייתי יכול לקנות 100 אלף פלקטים לשלם ל100 תאילנדים ולאיזה אחד שיתכנן את הכל לפי הכיסאות באיצטדיון ולעשות משהו יותר יפה. זה שהקהל משתף פעולה בצורה כזו זה יפה אבל תאמין לי כל אחד גם אוהד ריאל מדריד היה משתף פעולה באווירה כזאת. כל התפאורות של הקבוצות הקטנות כמו זניט או ציריך וכאלה הרבה יותר מרשים אותי כי שם יש באמת עבודה נטו של אוהדים של תכנון ציור צביעה וכל העניין. אצל באיירן זה ליגה אחרת כי שם זה היה יותר מסובך והדיוק שהם עשו את זה(במיוחד במעבר של הסמל בין 2 היציעים) מראה לך כמה הם גרמנים
  21. כי יש האומרים שלהפסיד 1-0 זה בסדר.כמובן שזה מתקבל אבל אם כבר להפסיד אז משהו שימנע מהפועל אליפות ולא משהו שאולי לא יביא כבוד אבל "יחסוך בושותת"..כי להפסיד בכוונהז ה מספיק בושות,אבל הכרחי במצב הנוכחי
  22. אם כבר להפסיד לחיפה מראש אז עדיף שנקבל איזה שישיה..כי המטרה בפהסד כזה זה שהפעול לא תיקח אליפות ולא להציל את כבודנו..וכדי שהם לא יקחו אליפות בודאות צריך לתת לחיפה יתרון שערים משמעותי. אבל אם לנצח את חיפה..אז בכל הכוח ובלי רחמים להשתיק ולהשפיל את הקופים הירוקים שגם כן שנואים עליי. בכל מקרה,איך שזה לא יסתיים..הדבר היחידי שאני לא מאחל לי ולכולנו זה לראות הקפת אליפות אדומה בדרבי.כל השאר על הזין
  23. כשחיפה מגיעים למשחק בבלומפילד צריך לבנות להם טריבונה מעל פלאפל ג'ינו ולמכור להם כרטיס באותו מחיר של שער רגיל.יחס גורר יחס תפסיקו להיות סמרטוטים בהנהלה גם אם לא נספיק לשער 7 תפתחו אותו רק לאוהדי מכבי או שתביאו לשם בחינם ילדים או אנשים מכל מיני עמותות או אלוהים יודע מה.מצווה לא תזיק לנו
  24. טענה אחת אני לא מבין,למה לעזאזל אתם תולים את אירופה במשחק מול חיפה ? הרי ידוע בלי קשר לנסיבות האליפות שחיפה פייבורטית מוחלטת,למה פתאום אתם קופצים על זה ?(כל אלה שנגד זנות ביום שני) אנחנו 4 נקודות מבית'ר,לבית'ר נשאר את מכבי חיפה בני יהודה והפועל,המקסימום שיוציאו זה 3 נק' מבני יהודה(גם זה בלחץ) ובעזרת ה' נקודה מהפועל.=4 נק' אז נניח שהפסדנו לחיפה. נניח שגם בדרבי חס וחלילה רחמנא לצלן הפסדנו..כמצופה בשני המקרים,ניצחון או תיקו על אשדוד ואנחנו באירופה.. למה אתם עושים מזה כל כך הרבה רעש אירופה אירופה אירופה ? אני לא מזלזל באשדוד אבל הרבה יותר מציאותי שננצח את אשדוד בבית אמשר את חיפה או את הדרבי..שהשחקנים יתרכזו בזה,ובדרבי כמובן..ונגד חיפה יתנו לנו קצת נחת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.