Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. הדבר שהכי שימח אותי היום היה לראות את הפועל שרים למכבי גם כשהם זוכים אליפות,אבוקסיס מדבר על מכבי וכו'. זה רק מראה כמה הם בחיים לא יהיו כמונו(לאלה שטוענים שכן),כמה שהם תמיד ישארו הקבוצה הקטנה של תל אביב,שתחיה בצילנו,שתחיה מ100 אחוז אנטי מכבי ולא 100 אחוז אהבת הפועל. הם לוקחים אליפות ובמקום להרים את הראש הכי גבוה שאפשר הם מסובבים אותו הצידה להסתכל עלינו ומה אנחנו מרגישים וחושבים. צאו מזה מכבי עשתה את כל מה שיכלה כדי לדפוק אותם,אבל כניראה שזה העונה שלהם..הקבוצה שלהם באמת גדולה,הקהל הזבל זה משהו אחר,להם אני מאחל מוות רק בגלל מה שהצבע של הסמל ציין. אין מה לעושת אנשים תרימו את הראש לשבת ולבכות לא ייתן לנו כלום עדיף להסתכל הלאה לעונה הבאה ללכת לקריית שלום ולדפוק למיץ' על הדלת שיפתח את הכיס ולא ייתן למראות שראינו היום לחזור בשנית!
  2. מישהו דיבר כבר על פיגוע המוני?
  3. גילי ורמוט המצטיין ד''א
  4. חחחחחחח יענקלה שחר לא ישן עד שהוא יכנס לכלא חחח
  5. צריך לדעת לפרגן....עם כל הכאב..לקבוצה שלהם הדאבל הזה מגיע...עונה גדולה..לקהל לא,לקהל אני מאחל לבכות כל החיים.. אבל אין מה לעשות זה חיפה שיצאו הלוזרים..העיקר שלא חגגו בדרבי! האמת שאני לא כזה מבואס כמו שחשבתי שאני יהיה אחרי אליפות אדומה..אולי כי מכבי עשתה כמעט הכל כדי שזה לא יקרה,וזה חיפה הפסידו לעצמם את האליפות. קיצור,אין הרבה מה להגיד..הדבר היחידי שמדאיג אותי זה עונה הבאה..
  6. ההחמצה של טרי בגמר ליגת האלופות,שיכלה לשים אותו על גג העולם,ואולי היום כבר היה מאמן בקבוצה מובילה באירופה. והיום זה קרה שוב..אחרי כל מה שעבר בעונה הזאת מכל הכיוונים האפשריים עם הקבוצה שלו,הם הגיעו עם הרבה כבוד לגמר וכנגד כל הסיכויים היה ניראה שהם יכולים,ואז הגיע הפנדל של בואטנג,וגם הוא החמיץ..למרות שזה היה יחסית מוקדם להכריע את המשחק,אבל ללא ספק שזה היה שם לפורתסמות' רגל אחת ליד הגביע כי גרנט מומחה בבונקרים. כל הכבוד לו..
  7. הטיעון הזה לא אומר שום דבר,לקחנו גם תארים(יותר מן הסתם) עם צהוב כחול. אני לא נגד צהוב-לבן,פשוט לא כתלבושת ראשונה...
  8. כתבתי כדי להעלות את המודעות..אולי יש פה מישהו שכן יעשה עם זה משהו.. לי בתור נער בן 17 אין דרך ואפשרות לעשות את מה שאתה מציע,ואני מסכים איתך..אבל זה עוד לא הזמן שלי. זה בדיוק כמו שעושים "נושא הרכבים" לעונה הבאה..זה לא שזה באמת ישנה אם נכתוב את שטראובר בשער או את הרוש,גם ככה זה לא תלוי בנו.ועדיין יש את הנושא הזה..
  9. אבל בדיוק כמו שנאמר פה,ברצלונה לא תוציא על פברגאס סכומי עתק כדי לא לשחק איתו בתפקיד שלו,לעומתו אינייסטה כבר התנסה שם מספר פעמים..וזה הפתרון היחידי שאני רואה לעניין,ומן הסתם אולי אני גם טועה..אבל לא ניראלי שיעשו רוטציה בין צ'אבי אינייסטה ופברגאס זה לוקסוס גדול מידי גם לקבוצה הטובה בעולם.
  10. זה כמו שאני ישאל אותך מה היית משנה במדינה,היית אומר אלף ואחד דברים אבל זה בלתי אפשרי,ואז כמו מדריך בצופים הייתי עונה לך שאתה יכול ושזה מתחיל באיש אחד.וכן,גם הרצל התחיל לבד..אבל אני לא הרצל,וכניראה שאין במדינה עוד הרצלים אחרת היה פה הרבה יותר טוב. ועוד משהו שלא ציינתי וראוי לציין:את המשכורת המשומנת של זחאלקה הזה ההורים שלנו שלכם ולמבוגרים שביניכם גם אתם מפרנסים.רק בישראלל
  11. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3889754,00.html חבר בכנסת מדינת ישראל היהודית מאיים במלחמה על המדינה שבה הוא חבר כנסת.רק בישראל 200 איש הולכים להם בעיר הבירה ומפגינים על "אסון" קום המדינה.רק בישראל הייתי כותב "לכלוא אותם" או דברים בסגנון,שהם אכן נכונים ומוצדקים..אבל אני לא יכתוב,כי זה לא יקרה,כי זה יש לנו מדינה זבל.אל תבינו לא נכון,ארץ מופלאה,אנשים טובים לא חסר,אבל המדינה? כמו שג'קו אמר קצת בהיסחפות וכולם יצאו עליו.במילים עדינות יותר..מדינה זבל שבזבלים נכון להיום.
  12. מה יש לכם מצהוב לבן? זה אמנם יפה אבל זה לא מכבי.מכבי זה צהוב כחול. צהוב לבן יהיה אחלה בתלבושת שלישית,כמו שהיה השנה הלבן היפה. בית-הרבה צהוב קצת כחול חוץ-הרבה כחול קצת צהוב כתלבושת בית הייתי שם את הניוקאסל חוץ שהעלו פה בהתחלה,וכחוץ הייתי שם פסים כחול צהוב אחת מכל האפשרויות היפות שיש פה.
  13. אם אכן פברגאס יעבור,אינייסטה ישחק באגף שמאל ברוטציה עם פדרו,הנרי כניראה יעזוב ובצדק,וססק ישחק לצידו של צ'אבי במרכז הקישור כשטורה מאחורה.
  14. יש פה כל כך הרבה תלבושות יפות שזה כבר לא משנה,פשוט תשלחו להם את ה5 הכי יפות בית\חוץ\שלישית שיבחרו שם לבד. הדבר הכי חשוב שתגידו להם בהדגשה ענקית זה שיעיפו את האגאדיר האדום הזה ושישימו שם במקום שמות! ומכירה,או כמו שנאמר,לפחות אופציה להדפסה עם הקניה!
  15. לעניין אורי שטרית יש 3 אופציות: 1.אורי שטרית משתפר לגמרי והוא חוזר להיות מה שהביא אותו לנבחרת(הצעירה או לאומית?) באיזה גיל צעיר שזה לא היה 2.אבי נימני רוצה לשווק אותו למכירה צפויה כדי לעשות עוד כמה ג'בג'ובות 3.אבי נימני עיוור\גרוע\אין לו מושג וכו' זה מדורג לפי סדר העדיפויות של מה שהייתי רוצה שיקרה בפועל. לגבי יניב עזרן,חייב לשחק לפחות מפתיחת המחצית השניה..קשה לי להאמין ששחקן אחרי 2 3 שנים יהיה אותו שחקן שהיה לפני,בטוח הוא שכח קצת איך לבעוט בכדור..לפחות נבין אתזה מחר ולא רק בשנה הבאה..או שהוא ישחק אותה בעזרת ה' ושיפצע או לא גם ככה יש עליו ביטוח.
  16. אני מבין את עניין ריף פרץ,אבל למה שטרית? הייתי מעדיף ששטרית יהיה בתפקידו המקורי מגן שמאלי במקום גפני אם כבר,אין כ''כ הבדל. למה לא לשחק עם פרץ ואממממממ,הא אין לנו קשרים אחוריים! פשוט לשחק רק עם ריף פרץ ולהוסיף שחקן להתקפה !!
  17. לשלוח להנהלהההההה את כל הדוגמאות היפותתתתתת בעיקר של הפסים ושל ניוקאסל עם הכל צהוב ושרוול כחול ומה שהם יחליטו יהיה לפחות ננסה
  18. באמת זה צריך להיות שיר דרבי.פשוט גדול. היא נולדה למשפחה של הומואים במבחנה תמיד קיים חשד שהיא ערביה וזאת עם האדום זונה,זאת עם האדום זונהההה זאת עם האדום זונההה אפילו בשכונה כולם פתחו אותה,כי זאת עם האדום זונה
  19. חידשת לי מהפעם האחרונה שראיתי עלזה כתבה. עכשיו אני קיצוני יותר בעניין.
  20. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3889101,00.html האמת שאני מסכים איתה ב100 אחוז.כמו שאני בעד עונש מוות לרוצחים,תנאי ביוב למחבלים(יש כמה שיש לה טלוזיה בחדר וכל מיני דברים כאלה) ובכללי עוד מלא מלא החמרות ב"ענישה" שיש לנו בארץ.
  21. תראה לה את האשכול הזה שתראה כמה אתה דואג לה וכמה אנשים מייעצים לה אותו דבר.אולי זה יעזור אם לא זה,אז בכוח ..גם אם "תציק" לה כמו שנאמר פה ..זה למטרה נעלה ואם זה מה שיעזור בסופו של דבר אני בטוח שזה יהיה שווה כל דבר.חוץ מזה שאם היא בן אדם היא תדע להעריך את זה שואלה הכל מדאגה.
  22. דור מלול השחקן הכי טוב במכבי גדל בקבוצה אוהב את המועדון יקיר האוהדים השחקן הכי מוכשר שיש לנו יכול לשחק במס' עמדות אם נימני לא ייתן לו הזדמנויות זה פשוט בושה לו ולמועדון! מספיק לראות את דור מלול במשחקים כדי להבין איך הוא באימונים! עזבו אותכם שטויות! השחקן רץ בלי סוף יורד לגליצ'ים עושה הגנה עושה התקפה כל התקפה מסודרת כמעט מתחילה אצלו לעומת הצד של גפני שזה נגמר באיזה הרמה סתמית שמאיוקה עוצר על החזה רחוק מידי ובא שחקן ולוקח! דור מלול חייב להיות הרכב ראשון!!!!!!!!!!!!!!!
  23. כל הכבוד לו. באמת מאמן גדול,מאחל לו הצלחה בנבחרת הצעירה,אבל לא בתקופת כהונתו של אבי לוזון..זה יעשה לו כתם לקריירה ובמיוחד אם יכשל(לא כזה קשה להיכשל במדינתנו).
  24. מי שיכניס בו שכל וקבלת החלטות יעשה אותו שחקן.פה צריך לראות טאצ' של מאמן על שחקנים אינדיבדואלים,מה שאין לנימני..אחד המגרעות הגדולות שלו כמאמן
  25. מאחל לכולכם לא לפתוח את העונה הבאה עם ציפיות בשמיים! אלו לא השחקנים שיובילו אותנו לאליפות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.