Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. בידור..למרות שבחלקים של הצרבת והעצבים קופמן לפחות תמיד מעלה נקודות מדאיגות ונכונות..זה כי הוא באמת עיתונאי. חוץ מזה..אלברט כל הזמן מדרבן אותם לריב לצעוק להצחיק וכאלה שטויות..רק שקופמן מודע לזה ושרף תמים עושים ממנו צחוק.
  2. הוא תמים.עושים ממנו צחוק שם בערוץ הספורט.זה עיתונאי? זה כתב ? הבן אדם חי בכדורגל של לפני 10 שנים. ובכלל,זה נושא בפני עצמו..כל עניין השדרים-פרשנים בארץ..נשים בצד את ערוץ אחד שמה כבר אפשר לצפות מהם.. אבל יום ארבל,איציק זוהר,ספורט 1 וספורט 2 שזה בכלל ביזיון חוץ ממכנס וזלצר הייתי מעיף שם את כולם. זה ששמים את אלון מזרחי האוירון שיתעופף בליגה משלנו הזה..אלון מזרחי??? המצב ממש בקאנטים..יש 4 שדרים\פרשנים ראויים במדינה שלנו והם רמי ויץ נדב יעקובי אבי מלר ושגיא כהן.מלבדם מוטי איווניר סבבה וגם אלי אוחנה. "יציע העיתונות" צריך להיות כשמו כן הוא,עיתונות ספורט.קופמן שם מלך,אבל שרף? אלי סער? או שהם צוחקים עליהם או שהם צוחקים עלינו..אוחנה משתחל שם בסבבה איכשהו.
  3. העניין הוא לא השחקן-אולטראס,העניין הוא איך יוצאים מזה. נימני אמר במשפט אחד שיש הרבה דברים שהם מעבר לכדורגל שהתקשורת לא מודעת אליהם ובראש זה הפילוג בקהל בין האולטראס לבין השחקן ה12 ושבמשך השנים ישנם קולות משער 2 ו13 שתמיד לוחצים על המאמנים והשחקנים ובכללי שהמצב של הקהל שלנו בקאנטים. אז להתעסק מה כתוב פה מה כתוב שם שיזדיינו כל התקשורת,הדרך היחידה לצאת מזה זה קהל מאוחד. הגיעו מים עד נפש והפעם בעניין הקהל שלנו..זה הרבה זמן ככה וזה לאט לאט מגיע לשיאים חדשים..זה התחיל בנושא שבצרי פתח פה,והיום כשאבי נימני דיבר על היחס של הקהל לשחקנים ולמאמנים(כרגע מאמנים פחות רלוונטי כי נימני על הקווים). לילה טוב וחג שמח לכולם
  4. הוא גאון..כמה אינטליגנציה בבן אדם כל כך צעיר כמה הוא עבר..הוא הזכיר את עניין הקללות לשחקנים במכבי,היה על זה פה נושא..תקחו לתשומת לבכם אם הוא הזכיר את זה שוב כניראה שיש לזה חשיבות ענקית.זה בודאות יותר חשוב מכל דבר אחר שהוא אמר הזכיר או ציין שם. וכמו שאלמוג אמר,יכלתי להמשיך עם הראיון הזה עד הבוקר וניראלי שגם החבר'ה ביציע העיתונות זה ניראלי הראיון הכי ארוך שהיה בתכנית הזו..
  5. זה לא שמחה על רצח.זה תנאי לקיום שלנו.וזה בכלל לא רצח..זה הגנה.צה''ל נכנס ללבנון פעמיים בגלל שירו קטיושות על ק'ש ונהריה,צה''ל נכנס אחרי 8 שנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לעזה אחרי שמציאות של אנשים הפכה להיות מאות טילים בשבוע! רצח? זה רק מה שאתה חושב שהדעה של כהנא,ועל פי מה שאני רואה פה אתה טועה.שוב,אני לא מכיר את כהנא בתקופה שהוא היה בשיא אני שיחקתי מחבואים,אבל ואלה רק העובדה שהוא רב,כבר אומרת לי שהוא לא דבק ברצח ובטח שלא ברצח עם. חמאס,ג'יהאד,חיזבאלה,סוריה,איראן..כל עוד הם מנסים לפגוע בנו,אנחנו צריכים לפגוע בהם פי כמה ..הקם להורגך השכם להורגו.וזה תנאי לקיום שלנו במדינה הזאת. אני לא תמים,אני יודע שיש כמה ערבים שרוצים שלום,אבל יודע שרובם לא ככה.גם לא במדינות שכבר נמצאות איתנו בשלום,וזה הכי חמור.אם נהיה אדישים לזה ונאמין בהם אנחנו נאכל אותה בסוף בדיוק כמו שביבי אמר שתקום מדינת חמאסתן בעזה כשהעבירו לפתאח כל מיני אמצעי לחימה אני זוכר משהו במעורפל והסכמים(אוסלו?).והנה סמכנו עליהם,ומה קיבלנו? מדינת טרור 20 דק' נסיעה מהבית שלי. אין מה להמשיך את הדיון הזה..ברגע שהשוות את כהנא להיטלר,את השואה שהייתה,לשואה שאפילו לא התרחשה שאתה כל כך אוחז בה עם הססמאות הטיפשיות והעלובות האלה..מבחינתי אין לי מה להגיד לך יותר..רק לאחל לך בריאות ושתמצא את דרך הישר.
  6. אני יענה בשמו,ואם לא הוא לא יסכים אז תיקח את זה פשוט כתגובה למה שאמרת. אני מבטיח לך שתום לא רוצה מוות של כל ערבי ביקום,לא רוצה לשרוף אותם עד התינוק האחרון,לעשות בהם ניסויים ולירות בהם. אני בטוח שאת החמאס,את החיזבאלה,את אחמדניג'אד ועוד מהסוגים האלה,הוא היה משמיד אם היה יכול ב2 פצצות אטום שהדבר היחידי שאפשר להצטער עליו במקרה הזה,זה מפגע אקולוגי. הלקח שאני למדתי מהשואה בכל אופן,זה קודם כל לעשות הכל כדי שזה לא יקרה שוב לעם שלי!,שעכשיו שיש לנו מדינה צריך לשמור עליה בכל מחיר,וכל מי שלא מכיר בזה והולך נגד זה מקומו לא פה.ואם הוא פועל נגד זה אז מקומו בעולם המתים. תאמין לי שהיהודים בחיים לא יעשו שואה לאף עם,גם לא לערבים,גם כי זה לא אפשרי,וגם כי יש לנו דת שמכבדת את קדושת החיים.אז אל תצא פה בססמאות מפגרות של "כהנא רצה רצח עם,זה בדיוק כמו היטלר",כהנא לא היטלר,כהנא לא עשה תא השואה הזאת שאתה מדבר עליה בסופו של דבר,כי אנחנו יהודים,ואף אחד גם לא יעשה.אז תפסיק עם ההשוואה המפגרת הזאת שבאמת קשה לי להאמין שאנשים מתבטאים ככה.
  7. Mata איזה שם רע אתה מוציא לתנועה שאתה מייצג,ואם זה מה שאתה מייצג אז טוב שכך.בדיוק כמו עדנה באח הגדול,גם לך יפול האסימון,ואז אולי תהיה מספיק בן אדם לחזור בך. כשהתחלת בכיוון של השמאל המתון עוד קיבלתי את הדעות שלך,על ירושלים קצת וזה..אבל באמת ירדת לפסים אישיים ואני מבטיח לך שאם הייתי מביא ניצולי שואה לראת את התגובות שלך הם לא היו מאמינים שאתה יהודי והיו חושבים שקוראים לך אחמד. אתה לא מתבייש לעשות השוואה בין השואה לבין מה שכהנא רצה לעשות? שמע אין לי מושג האמת מה כהנא רצה בפירוש,אני רקיודע שזה היה נגד הערבים ובטח מוות לערבים,אבל גם אני רוצה מוות לערבים..ערבים מסוימים,ערבים שרוצים במוות שלי,להם לא אכפת לי לעשות שואה גרעינית גם.היהודים בשנות ה30 לא רצו במוות של העם הגרמני או כל עם אחר באירופה שהחריב אותם(הליטאים,אוקראינים וכו'),הם היו אנשים תמימים. השוואות מהסוג שלך זה בושה למדינה שאנשים כמוך עוד אומרים את זה,אני מאוד מקווה שאתה לא מהאנשים שהלכו להפגין נגד צה'ל "הרוצח" שהרג 1000 איש בעזה.מאוד מקווה. ומאוד מקווה גם שתחזור בך כי לא משנה כמה כהנא היה קיצוני בדעותיו אסור להשוות אותו להיטלר וזה כן עניין של שמות ואם אתה מתחמק מזה אז אתה בן אדם קטן,או יותר נכון יהודי קטן.
  8. אני נוטה בכל אופן ימינה,אבל לגבי עניין ירושלים..שבוע שעבר יצא לי להיות שם בהר הזיתים שמתחתי זה מזרח ירושלים איפה שכל הערבושים ואמרו לנו שזה איזור הויכוחים,ואני שאלתי למה ? לפי דעתי צריך להמשיך את הגדר שיש לא רחוק משם ולתחם גם את השכונות האלה..או להחריב אותן עד היסוד ולבנות שם שכונות יהודיות לכל דבר. 2000 שנה חיכינו לירושלים..כבשנו ב67,אבל באמת שכל עוד אל אקצה וכיפת הזהב נמצאים על הר הבית..אין משמעות לכל הויכוחים האלה..כי ירושלים לא תוכל לחזור להיות מה שהייתה ככה או ככה..אז אני אישית מעדיף או שחור או לבן,או לקחת הכל בכוח(מה שבטוח לא יכול לקרות מן הסתם ויכל לקרות רק ב67 שיכלנו גם להפיל את 2 המסגדים שלהם אבל לא היה מספיק שכל אז),או לעזוב אותם בשקט איפה שהם חיים בשביל כמה בתים לא צריך את כל הרעש הזה.
  9. ז'אן קשר אחורי כברירת מחדל בלבד.לא כהרכב ראשון ולא כמחליף לעמדה הזאת. כבלם הוא גרזן שקשה מאוד לעבור שחקן נשמה לוחם,והוא לא צריך יותר מידי טכניקה..
  10. תוציא את גפני בהקשר של אחלה שלד ואני זורם איתך. ז'אן באנקר רק כבלם,כקשר יש לו הרבה מגרעות,תמיר שחקן רוטציה,כנ''ל ניסו(ככה זה לפחות צריך להיות) עד עוד כמה שנים שהוא יתפוס את המושכות במרכז ההגנה. ומאיוקה,רק שישאר
  11. אמן שיצליח במכבי ובאירופה
  12. אמונה יש,עקרונות גם אבל אני לא שלם איתם במאה אחוז..אני לא אומר שזה בלתי אפשרי,אני אומר שזה פשוט לא הזמן מבחינתי...
  13. גם גלעד שליט כל הזמן בפייסבוק,במצעדים,בתהלוכות,בטלוזיה ברדיו בעיתונים בפורום ובכל מקום. וזה עוד כשמעורבים בזה תרומות גדולות ואנשים מקצועיים וגדולים ממני. אני לא משווה את המקרים,אבל אם הם לא מצליחים להשיג את המטרה שלהם,למה שאני יצליח? במדינה שלנו לא כל מה שרוצים יכול לקרות.
  14. פייי סיבוב שלישי יובנטוס וליברפול,סיבוב רביעי דורטמונד לברקוזן אסטון וילה ..אנחנו חיים על הגרלות כרגע. במידה ונגיע לסיבובים האלה. אבל חייבים לתפוס דירוג טוב.
  15. חחח קטן היה ונשאר אפס. הייתה לו עונה אחת טובה,וזה לפני שיצא לווסטהאם,כל השאר הוא בלוף. והקהל שלהם תמיד היה זבל..מה שעשו לרוני לוי אחרי 3 אליפויות?? אתם תראו שברגע שחיפה תפסיק לשלוט בכדורגל(זה יבוא מתישהו),לא יהיה להם קהל כמעט.. אלישע לוי לא מאמן. אם צריך להביא רכש שנה הבאה מהארץ זה רק אייל גולסה.שוב מוכיח שהוא יודע לקחת אחריות וגם ברגעים הכי מלחיצים לקחת את הכדור עבר בעט והוא רק בן 18. חוץ מזה שלא משנה כמה נשלם עליו עכשיו,כשנמכור לאירופה נקבל יותר.אבל מה הסיכוי:|
  16. סיבוב ראשון אנחנו אמורים לקבל את המקום השלישי בסן מרינו או חרטות כאלה. פשוט הגעוגים למכבי יהיו קצרים יותר,נבחן את הסגל מוקדם יותר..זה לא כזה נורא.
  17. לענייננו: מכבי זה אצלי בלב כי רק אותך אני אוהב למענך נולדתי,לכל משחק הגעתי עכשיו כולם צהוב עולה את מה שאותי שינה את הדרך הנכונה וגם בעוד מליון שנה תישארי אהובתי הראשונה מכבי! היא נולדה למשפחה של הומואים במבחנה תמיד קיים חשד שהיא ערביה וזאת עם האדום זונה זאת עם האדום זונה,זאת עם האדום זונה אפילו בשכונה כולם פתחו אותה,כי זאת עם האדום זונהההה
  18. עזוב אל תיתן להם לגיטימציה לחגוג עלינו. מי שקנה שישמור בארון לימים יפים יותר
  19. אה ומנור להיות כמו אלה של הצד השני של הכביש זה כל הזמן להתלונן ולהתעסק בקבוצה היריבה,אני ברוך ה' בצד הנכון והמכביסט של הכביש שחושב רק האהבה לקבוצה וכמו שיצאתי מהדרבי 4-2 מאוהב בקבוצה פי 100 ככה אני גם היום הפועל יכולים למצוץ לי אחד אחד הגלגל תמיד מסתובב
  20. אין פה שום מריבות..למנור:ואלה אם אתה לא מהתהפכים אז אני לוקח בחזרה את מה שאמרתי,אבל שוב עדיף להתרכז בקבוצה שלך מאשר בהפועל. ולביסטר הסתכלתי על הקבצה שלי בשבוע האחרון..בדרבי הם הוציאו תיקו,זה עצוב שאני אומר"הוציאו" אבל צריך להיות ריאלי השנה לא היה לקבוצה שלנו מה למכור כל כך נגד הפועל,והיום מכבי ניצחו. עונה שפתחנו במטרה להגיע לפלייאוף עליון(כבר כישלון) הסתיימה ב"הצלחה" במקום שלישי ואירופה. אני מסתכל קדימה לא אחורה בניגוד אליך אני מציע לך גם לעשות אתזה כי מי שחי בעבר מפספס הרבה.את העבר צריך לזכור וללמוד ממנו..אנחנו לא אשמים שהקבוצה הגיעה למצב שהיא יכולה לגרום להפועל לחגוג אליפות בדרבי,ומזל שזה לא קרה אחרת זה היה לי טראומה לכל החיים.לעומת היום,שלמכבי אין בכלל קשר לכל העניין הזה זה רק חיפה שיצאו הומואים. חוץ מזה לכל המכבים שבוע טוב אוהב אותכם לא משנה מה תחשבו ובעזרת ה' נצא שנה הבאה לדרך חדשה ומוצלחתתת בשעה טובה
  21. פתטי ? אתה יושב פה ומיילל בלי סוף כמו ילדה קטנה או כמו איזה אוהד הפועל ואתה מדבר על פטתי? תסתכל איך אתה מדבר רק מרעיל בלי סוף במקום להסתכל על הקבוצה שלך שבניגוד לשנים האחרונות נתנה עונה טובה(ביחס לאמצעים ולסגל).
  22. אל תתחמק מהנקודה שהוא מעלה לך. באמת המילים שלכם לא מסייעות לאף אחד,כואב לכם,צאו להרביץ לאיזה אוהד הפועל,תפרקו תסכול בדרכים אחרות,תלכו לישון קצת.מספיק כואב לכולם לא צריך להרעיל עוד יותר עם השטויות האלה. לפני הדרבי בכיתם על ביזיון נגד חיפה,אחרי הדרבי התחרטתם ואמרתם שזה היה צעד נכון,עכשיו פתאום זה שוב היה טעות...על הסטייקים המתהפכים שמעתם?
  23. תפסיק להתעסק בהם.אם נימני ומיץ' ירצו,גם לנו תהיה קבוצה מדהימה. אל תקדים את המאוחר..דה סילבה בדרך החוצה,אניימה יכול לעזוב בקלות אם ייתן הופעה טובה במונדיאל,אם ורמוט יקבל הצעה טובה מספרד(עניין לגיטימי ביותר) הוא מן הסתם ילך,כנ''ל שכטר..עכשיו הם מדברים כי הם מאושרים מהזכיות שלהם..אז קל להגיד אני נשאר פה,אל תשכח שאף אחד מהם לא גדל במועדון ואין לו את האהבה האמיתית למועדון שיש לשחקני בית.הם ככה עכשיו בגלל החיבור שלהם.ברגע שיראו הצעות קורצות ולא רק מבחינת כסף הם ילכו אחד אחד,כי הם שחקנים טובים אין מה לעשות. בקיצור,חלאס להתעסק בהפועל,שיחנקו עם הצלחת שלהם,לי אכפת ממכבי! במשחק הראשון בליגה האירופית חובה להראות נוכחות לפתוח את העונה ברגל ימין יאלה צאו מהשוק אנשים זה היה די צפוי שזה מה שיקרה אחרי העונה הזאת שלהם לפחות לא חגגו בדרבי!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.