Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. קשר משפחתי ? הלוואי..למרות שבשיחה היחידה שלי איתו בהפנינג אוהדים שנה שעברה,הוא ישר שאל אותי מה גם אתה מלול..יש קטע שרוב המלולים דומים בתווי פנים(אחי הגדול ממש דומה לדור מלול) בכל מקרה,התמונה לא כזו קשה להשגה,מי שיכול ישיג,מי שלא אנלא יגיד לו כדי לא לפגוע בפרטיותו של דור מלול. ומכאן איך שכחתי,אם דור מלול רואה את זה וכועס(מכיוון שהוא מלך צנוע ביותר),אז סליחה מחילה וכפרה!
  2. חבר'ה,אני מדבר על מכוניות בארץ..המקסימום שיש פה זה קורבט ואודי TT ..אז פרארי שכזאת ועוד צהובה זה באמת פרח במדבר
  3. לבחור עם הR8,נכון שהיא יפה..אבל יפה לבני יהודה הפרארי יפה גם בעיצוב שלה וכמובן שהצבע עושה הכל.
  4. תאמין לי שעד היום לולא הכדורגל הוא לא היה מגיע לאן שהגיע. קנה לעצמו שם בעולם העסקים בזכות הכדורגל,בעיקר בקשרים עם יענקלה שחר. נכון שבתקציב עונתי הוא תמיד יצא בהפסד(למרות שבעונה הנוכחית עם כל ה"נוער" הזה נאי חושב שלא כל כך,בטח שהעיריה משלמת ככה),אבל בעקיפין כל הכסף שהוא הרוויח מעצם כניסתו לתחום הכדורגל תאמין לי שהוא ברווח ענק. בלי מס אשדוד לא היו יודעים מיזה בן זקן..
  5. בגדי המלך החדשים. אחח רק תראו איזה מלך הוא כבר מודע לזה עם הכתר המרוקאי שלו..כולם להשתחוות
  6. פרארי ספיידר 360 צולמה ברחוב שלי ליד הקיוסק הנודע לשמצה "סרגיי" גולת הכותרת:הצבע!!! להתארגן פה על האושן ה12. ד''א יש שמועה שיש רק אוטו אחד כזה בארץ,של היבואן של פיאט אם אנלא טועה..בעל מקרה עכשיו זה מופרח למי שחשב ככה
  7. בן זקן לא רק שהרס את הכדורגל באשדוד למטרות העיסקיות שלו(בעיקר שיתופיות עם יענקלה שחר בהרבה עסקים ברחבי הארץ),הוא גם לוקח כספי עיריה(העיריה היא הבעלים של אשדוד בן זקן רק ספונסר)..בקיצור לוקח את הכסף שהעיריה מקציבה שזה איזה 8 מליון שקל בשנה ,לוקח אותו אליו..ואז אומר "בונים על צעירים" כדי שיוכל לתת להם משכורת מינימום או חיילים ובקיצור עושה קופה על חשבון כולם. הוא בעצמו אמר לפני שנה שהוא כבר מתכנן לעזוב,וכל מה שהוא עושה זה רק למכור לוקשים לאוהדים שקונים את זה..שבעזרת הצעירים הם יהיו עוד כמה שנים אמפריה,הרי זה ברור שברגע שהשחקנים שלהם יראו יכולת טובה הם ימכרו. בן אדם חכם אבל פתטי..אחד האינטרסנטים הגדולים במדינה
  8. זה באמת בעיה קשה? לא ניראה לי.........
  9. הסיבה היחידה שאנחנו לא במונדיאל, זה כי דור מלול בחר שלא להיות בקמפיין הנבחרת,כי מסי ביקש ממנו הזדמנות אחת להיכנס לרשימה של הטובים ביותר,ודור מלול היה נחמד והסכים.
  10. דחוף לרופא נשים.קודם כל ההורים לא ידעו מזה..ודבר שני גם אם ידעו זה לא נורא כי הם הורים שלה גם בשביל רגעים כאלה..חוץ מזה,שכמו שאמרו פה.אם היא לא תעשה עם זה כלום עוד כהמ חודשים שתגדל לה הבטן ההורים שלה מן הסתם יראו ואז היא תהיה עמוק עמוק בצרות. עדיף לגלות דברים כאלה כמה שיותר מוקדם...חבל על כל יום שהיא מבזבזת בתסביכים..
  11. מסכים איתך..אבל אם ואם ואם ואם ואם.ואם קולאוטי יפצע ב1 ליולי ויגמור ת'עונה? מה שהיה השנה לפני הדרבי זה חוסר מזל,זה קורה,אם תיתן גיבוי ברמה של שחקן נבחרת ישראל לכל עמדה תוך שנתיים אם אין שלב בתים בליגת האלופות גולדהאר אומר שלום.. לא צריך "לשים עליו את כל הביצים",פשוט לתת לו לשחק,לא לקבור אותו..אם סבן בא להיות מחליף שלו,מקובל..אבל זה לא ניראלי כ''כ הגיוני..
  12. קהל* פלקטים זה עניין של עד כמה הקהל שלא קשור לשום ארגון משותף..לקנות ולתכנן זה עניין של כסף גם גודלהאר יכול,פשוט בארץ לאף אחד לא אכפת וזורקים זין ואומרים "עזבו אותי אני רק רוצה לראת כדורגל" וכאלה... ואישית לא ראיתי עדיין משהו שהשתווה למה שבאיירן עשו נגד ליון השנה בפלקטים..
  13. זה לא רק דור מלול..זה כל העניין של ה"בניה" הזו.אם על השחקן הכי מכושר שלך אתה לא בונה? אז על מי תבנה ? אם מלול נפצע לחודשיים אפשר לתת לשחקן מהנוער לשחק,לא חסרים מוכשרים..להסיט את זיו ימינה ולשים את אורי כהן..או גפני אפילו,גם חיפה לקחה אליפות עם גפני כמחליף. נכון שבניה בתחת ורוצים אליפות..אבל שים לב שכמעט בכל קבוצה שלקחה אליפות\שלטה במשך כמה שנים היה שילוב של שחקני בית,להוציא את אינטר..והפועל של השנה שיש בה 2 שחקני בית,וגם איתם לך תדע לאן יגיעו עוד עונה או 2..
  14. אין לי שום קשר אליו,אני אובייקטיבי לחלוטין..אם זה היה דעה של איש אחד הייתי מבין אותך,אבל הרבה חושבים כמוני.. דור מלול לא כל כך מסננת חוץ מהמשחק נגד חיפה שכולם היו פח ובדרבי שורמוט מסנן כל שחקן הגנה בליגה כמעט,הוא מצוין בהגנה..הוא גם יודע לרדת לגליצ'ים כמו שצריך. מסכים איתך שעדיף שהוא ישחק בקישור,אבל מה הסיכוי שזה אכן יקרה? הלוואי אני מתפלל..ברור שבהתקפה הוא יתר טוב בהגנה..אבל אם הוא לא בתכניות שלנו לעונה הבאה זה טמטום כי באמת שהוא אחד המוכשרים במכבי אם לא הכי מוכשר..קלמי סבן ייתן עונה 2 טובות מקסימום..
  15. אני לא בוכה על הרכש..אני מודה עליו,על כל שקל שגולדהאר הצדיק משקיע.אבל אם יש רכש אחד עד עכשיו שאני ממש לא אוהב אותו כיזה פשוט טמטום מוחלט,זה קלמי סבן. אם אייל משומר היה המגן הימני שלנו,הייתי מבין את הרכש הזה..אבל בחייאת,דור מלול..השחקן הכי טוב שיש לנו..גם יותר טוב מסבן וגם יותר צעיר וגם נלחם וגם מחובר לקהל..מה צריך יותר מזה? ושוב כמו תמיד אני יגיד,שאם הרכש הזה יסיט את מלול לאגף שמאל כמו בימים היפים אצל אלי כהן,זה יהיה רכש מבורך..אבל כל עוד הרכש הזה יקבור את דור מלול..זה טמטוםםם פשוט טמטום
  16. דווקא אני חושב שאם הוא ילך לשם,הוא יצליח,אבל לא באינטר..הוא יפלט כמובן לקבוצה קטנה יותר..ובה הוא יצליח
  17. ביום שיוסיפו עוד קומה לבלומפילד זה יהיה אחד הטובים באירופה. ובואו נהיה חזירים\פנטזיונרים\חולמים עד הסוף,אורות מסביב לאצטדיון כמו באליאנץ ארינה,כל דרבי חצי צהוב חצי כחול ובסופו נקווה שהכל צהוב...כמה יפים יהיו אותם ימים
  18. נו מה אני יעשה אני פה כמה חודשים רק חח אני לא מכיר אנשים אישית.סוייר אתה מוזמן לענות לשאלתי ולא להתחמק!
  19. איכס,שייגעצ. אתה באמת בן 15? חשבתי אתה 20+
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.