Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by Echoes

1. הזייה. אנשים יושבים מעל הארגון ובוכים שהדגל מסתיר להם.
  2. מה הסיבה שאתה במרכז הגוש? ואתה מבין שהייתה רוח חזקה שלא מאפשרת לנופף דגל, הוא פשוט מתנופף לכיוון שבה הרוח נושבת כן? למה ילד חרא למה לדבר מסריח לבן אדם אני לא מבין
  3. 1. נכון, הרוב באים לצפות במשחק ומידי פעם לשיר במומנטום- אבל ב11 זה צריך להיות אחרת. 2. אין פה סרטים של בומבוניירה אלא כשל בהבנת הנקרא שלך, כמו שלא יהיה פה קאמפ נואו, ככה גם לא בומבוניירה. בכוונה נתתי 2 נקודות קיצון כדי להעביר את הנקודה, לא חשבתי שזה יהיה מסובך להבין ואצטרך להסביר את זה :| 3.דקה לפני שריקת הפתיחה, אוהדים לא יעברו למלא קרחות. אבל החבר'ה שבכו שם ש"מסתירים" להם אולי בפעם הבאה ילכו לקצה של 10 או 11, או יותר טוב- לשער 13\8, ויפנו את המקום לאנשים אחרים שפחות חשוב להם לראות את המשחק באופן שוטף וברור. ועוד נקודה שעולה לי- זה הזוי שאנשים באים לעמוד מעל הארגון ובוכים שמסתירים להם מכל המקומות בבלומפילד, בחרתם לעמוד מעל הארגון! ואז בוכים שמסתירים לכם? אנשים הזויים.
  4. נכון אין סתירה- לעודד אפשר גם משער 8\13 או בקצה של 11\10. מעבר לזה, זה גולש לויכוחים עתיקים על תפקיד הקהל ומהות של יציע עידוד וקצת עייפתי מזה מזמן. בשורה התחתונה השאלה היא מה באלך שבלומפילד יהיה יותר- קאמפ נואו או בומבוניירה? כי אין גם וגם זה או שהולכים לכיוון הקונצרטים שהתרומה שלהם למועדון זה בקניית מרצ' או שהולכים לכיוון של יציע עידוד שלפעמים יכול גם להשפיע על המתרחש במגרש ולדחוף את הקבוצה.
  5. מה זה הסתיר לחצי יציע בכוונה? זה יציע עידוד בהגדרה יציע שעומדים בו, שרים בו, קופצים, יש דגלים 90 דק', תפאורה, מידי פעם פירוטכניקה ובעיקר שמח וקרנבל. מי שלא רוצה ש"יסתירו לו" יש עוד 20 אלף מקומות באצטדיון להיות בהם.
  6. האחריות היא לא רק על הארגון. יש אחריות על כל האוהדים וקבוצות האוהדים שמאמינים בעידוד 90 דק', מאמינים בכוחו של הקהל לדחוף את השחקנים על הדשא, היו שם במשחקים שהקהל הביא נקודות, היו שם בבוז לאולימפיאקוס, והם לא חלק ממה שנקרא מכבי פנאטיקס. הם אולי חלק משער 11, הם אולי עברו כבר ל8\13, ולהם יש את הכוח ואת ההבנה של הצורך בלעודד, לשיר ולדחוף את החבר'ה ה"חדשים" ביציע לעודד להבין את המשמעות של שער 11. העידוד אולי היה חלש אבל הארגון לא יכול לשיר בשביל כל שער 11, יש רמת אחריות על כל מי שהוא לא בארגון והיא לרוב מסתכמת בלשיר ולהקשיב להוראות התפאורה- לא מעבר. אבל נראה שהארגון מנסה לחבר את היציע מחדש ולייצר קהילה סביב מכבי, שזה הצעד הכי נכון שאפשר לעשות. אגב אתמול זה משחק קלאסי שעם דחיפה משמעותית של קהל מכבי שמה גול
  7. באמת כל הכבוד ותודה לארגון. אין יותר מעודד ממה שקרה אתמול ביציע, מהפלאייר ועד הסיום.
  8. היציע הכפיל את עצמו בגודל והרבה אנשים עשו מנוי ליציע הזה פשוט כי הוא הכי זול. לצערי, הארגון חייב לפגוע להם בחוויית הצפייה כדי להרחיק אותם ל8 ו7. לנסות מידי פעם לפרוש את הגוש לרוחב כדי לעורר אנשים בשוליים, להביא דגלים לאיזורים האלו שיתנופפו 90 דקות או כל פתרון אחר אני לא מממש מבין בענייני יציע ...
  9. מדויק מאוד. בסוף ההבדל בין שחקן סגל לשחקן מוביל במקרה של דן בהחלט מסתכם באלמנטיים של הבנה וחוכמת משחק. זה לא בלתי אפשרי, זה יצריך ממנו להצמיד אליו איש מקצוע+להשקיע בזה זמן למידה וצפייה בוידאו כמו שאנשים משקיעים בהעלאת מסה\הורדה במשקל בחדר כושר. לכדורגל הישראלי זה לחלוטין יספיק.
  10. לגמרי פלאשבק לימים השחורים של היציע קטונתי מלהיכנס לשם אבל אנחנו צריכים קודם כל ארגון מאוחד וחזק בשביל שהיציע יהיה מאוחד וחזק. יש משהו ב11 המשופץ שניתק את האנשי גדר מהטבעת השלישית של היציע והופך אותו לסוג של שער 13\8 של לפני השיפוץ. אם פעם היה גל של 11>13\8 צמודים>כל האצטדיון היום זה ארגון>11>13\8> כל האצטדיון חייבים לגרום ל11 ו10 להיות בעניינים יותר מהר ויותר חלקים מהמגרש, לאנשים מכניסה 106 ב11 וכניסה 104 ב10. זה מתחיל שם ויחלחל הלאה לשאר היציע. לגבי השירים- התעסקנו בחרטות האלה מלא זמן. אני מסכים שחסר לנו כמה שירים קצרים יותר וקלילים יותר אבל בסוף בסוף זה שטויות. שמחתי אתמול ששרנו ל13 סוף סוף ולא רק ל8, חלאס עם המלחמות אחים המיותרות.
  11. ההשוואה היא לוורמוט של הפועל, לא של מכבי וורמוט בהפועל היה שחקן שלחלק קטן במשחק אתה נורא חושש שהכדור אצלו, ושאר הזמן הוא באגף או באסלה סיים סיים קמחי, תיארת את דעתי בצורה הרבה פחות פרובוקטיבית מתחבר מאוד ומוסיף שבמכבי, קשר שהתרומה ההגנתית שלו היא 0 זה לא מתאים לאורך זמן.
  12. פריד זה הרע במיעוטו בליגה הזו. יחסית נותן למשחק לזרום ואין לו שריקות מהבית (כל מגע של שחקן התקפה בשחקן הגנה עם הכדור) היו לו מספר טעויות קריטיות שאגב חלקן באחריות הוואר ובכלל לא קראו לו לצפות, אבל סה''כ לעומת מה שקורה בארץ...
  13. יש לו רגעים טובים בכל משחק, יש רגעים שנגמרים בגול\בישול ויש רגעים שלא. שחקן במכבי חייב לדעת ללחוץ, להיות מרוכז עם הכדור באמצע ולא לאבד אם אנחנו רוצים רגל שמאל טובה אפשר להביא את ערן לוי
  14. לא הבחנתי אם אתה יותר אריסטו או סוקראטס
  15. למען האמת הוא הגרסא הפחות טובה של ורמוט 2014 90% מהזמן עלהמגרש הוא מיותר, כל ההגנה שלו זה בכאילו ו10% מהזמן הכדור ברגליים שלו הוא מנסה לייצר בישול\גול,לפעמים הולך ולפעמים לא אגב מאוד בולט שדודו ישב לו על המוח להתעסק רק במספרים של עצמו, אם זה לא נסיון לפס עומק\בעיטה לשער הוא מתמזמז עם הכדור עד שמוצו כל האפשרויות או שמגיע שחקן לחטוף כדור למכבי של השנה, נחוץ לנו מאוד שחקן עם יכולת גם לתת פס\בעיטה כמו שלו אבל אני לא אשמח אם יבנו עליו ל11 בשנה הבאה.
  16. אני חושב שמבחינת כישרון מדובר בקבוצה אולי הכי כשרונית שהייתה לנו בעידן מיץ', בטח בחלק ההתקפי. אבל אנחנו לוקים בדברים הכי בסיסיים שיש לקבוצה אלופה. אתמול שיחקו במכבי לאורך רוב המשחק 2-3 שחקנים עם אגרסיביות גבוהה- גלזר וקניקובסקי. כל השאר שחקנים די רכים, שנותנים לשחקנים של הפועל להניע כדור ומסתכלים עליהם במקום ללחוץ קרוב ולגרום להם לאבד(לא משימה קשה,הם ממש חלשים). דוידזאדה- כפרה עליך, תפסיק להיות מבוהל כבר, תפסיק לפחד לטעות כי זה הכי מבוא לטעויות והכי הכי חשוב- דייייי להריםםםםםם את הידדדדד לשופטים!!!! שחק עד שתשמע שריקה או שתשב ביציע, אני לא זוכר דבר כזה במכבי. אותו כנ''ל חל על עוד לא מעט שחקנים שכל 5 דק' מרימים את היד לשופט. הלו- השופטים פה זבל, לא יעזור אם תחכה לישועה מהם. ובגלל הגישה והמנטאליות המסריחה הזו הם השוו לנו אתמול וכמעט הפסדנו להם. נחמיאס- אני מבין שיש לך איכויות הגנתיות ופיזיות, ויש לך לקויות טכניות, אני לא מצפה שתהיה בלם על ואולי אתה יכול להיות אחלה בלם לרוטציה של מכבי. אבל אתה לא עושה את מה שעשית שם בחוץ נגד הפועל אלא אם מדובר בגמר גביע\משחק אליפות ואנחנו מובילים וחייבים את הנצחון. פה זה לא קריית שמונה אז תשחרר את המנטאליות הזו ותבין איזה חולצה אתה לובש. עדן שמיר- אין לך חמצן? הכל טוב, תבקש חילוף. לא עוזר לנו כל האיבודי כדור האלה מדקה 70. יש פה סגל מספיק רחב כדי שלא תצטרך לתת פסים מוזרים לשום מקום או ליריבה. דן ביטון- שאפו על משחק גדול, אין ספק שאתה מוכשר ברמות, אבל אתה לא משחק במס אשדוד שאתה יכול להרשות לעצמך לזרוק אלף זין על משחק ההגנה, בטח שההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית השנה. יותר אגרסיביות, יותר אחריות. ששרן ייני נכנס חבר אמר לי מה זה החילוף הזה? אמרתי לו שזה חילוף של נצחון. למה ? כי שרן זה אופי. מהשרידים שנשארו לנו (לצד ריקן וגלזר). אני מקווה שכל הדור החדש שהגיע לפה בשנתיים האחרונות יושבים יום יום עם שרן ריקן וגלזר ולומדים מהם את התורה. יובאנוביץ' מסתמן ככפפה ליד בנושא הזה ומכביזם בכללי וגם מבחינת כדורגל, איזה כיף שהוא פה.
  17. אה ואת כל "העיתונאים" שוחרי זכויות האדם והפרט שלא עושים פה את המוות לכל הנגועים בדבר- מאחל לכם חיים ארוכים מלאי סבל. שידרכו לכם על הזכויות כל החיים
  18. חייב פה D9 אפילו פלוגת צמ''ה ולבנת מחדש את מוקדי הכוח ומנגנוני הביקורת של הדמוקרטיה משיטת הבחירה, דרך הגבלת כהונה ועד לבחירת שופטים, יועמ''ש ופרקליט מדינה. לגבי משטרה, אני מעדיף שהמשטרה הפלסטינית תהיה פה ולא החרא הזה שנקרא משטרת ישראל
  19. יצחקי מיוצג ע''י דודו? וזה שיש לנו מספר שחקנים של סוכן בכיר בישראל זה רק לגיטימי, זה לא הופך אותנו לקבוצה של דודו. אנחנו עדין לא במצב של ב''ש או חיפה של בכר, שברגע שרוצים רכש זה קודם כל מגיע מדודו וככה נופלים לכל מני מרואן קבהא\בן סהר\ניב זריהן\לואי טהה וכו'
  20. קראסטיץ' שלו? יואב זיו? יצחקי? מי במקבלי ההחלטת אצלנו בכיס שלו?
  21. חיפה קבוצה של דודו וזה אוטומטית שם אותה במעמד זמני. בכר מאמן מצוין ואין לי ספק שבכל קבוצה עם סגל איכותי הוא יכול לקחת פה אליפות, אבל כשהסגל המוצלח הזה מתחיל להתפזר הוא תלוי במה דודו דוחף לו. ודודו לצד כל שחקן מוכשר ידחוף גם חתול בשק ואיזה צעיר שאולי יפרוץ, וככה לא מחזיקים לאורך זמן.
  22. חלוץ טופ לליגה שלנו. חייבם לשחק אליו יותר
  23. אנחנו לא ברמה. גם אני חייתי באשליה הזו 77 דקות, אבל לא הצגנו יותר מ2-3 דקות של כדורגל לאורך כל המשחק. ב2-1 זה היה ברור שיהיה מהפך, אפילו לשחקנים וככה זה נראה. לא ימים קלים והעתיד מעורפל מאוד in mitch we trust
  24. אם תמצא את כמות הכתבות המפרגנות לביבי אל מול הכתבות השליליות בתקופה שבה להבנתך הוא ״שלט בוואלה״ ותוסיף לזה את הכתבות המפרגנות בזמן הזה למי שמגיע מהצד הנכון של המדינה- תבין כמה הטיעון שלך מפגר, וכמה העיסוק האובססיבי בביבי חוטא לדמוקרטיה הישראלית.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.