Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

11

3 Followers

About Echoes

• Birthday 13 בפברואר

Recent Profile Visitors

3,733 profile views
  1. הקהל שלנו מת על קרעים, בכל שנה תהיה סיבה אחרת לקרע. לחשוב שמיץ' מנוהל ע''י תומר לוי וצנציפר זה קצת עלבון לאינטיליגנציה. לחשוב שהשיקולים שלו הם פופוליזם זה זלזול בבן אדם שבכל שנה מפסיד מליונים על המועדון הזה. אני גם חושב שהוא טעה, ואולי העתיד שיבוא יוכיח לי אחרת. אבל בהנחה שהוא טעה עכשיו ובנושא הזה- אני סופג את זה בקלות. יש לו קרדיטציה להורדת ליגה מבחינתי.
  2. ומה עם מארגני המחאות שאוכלים וישנים בוולדורף אסטוריה? מדובר בהפגנה הכי מטומטמת בהיסטוריה. הבורגנים מוחים בשם הפריפריה נגד השלטון שלו הצביעו אנשי הפריפריה. האובססיה לביבי הביאה רמת ניתוק מהמציאות שאפשר להחזיר רק עם מכות חשמל
  3. מקצועית נטו מדובר בהחתמה סבבה. הוא גם עושה רושם של אחלה בן אדם לחדר הלבשה. עצם זה שיש עבודה על רכש זה כבר משמח.
  4. לא צריך חולצות שחורות. עם כל האהבה שלי למיכה- גם הוא וגם אצילי ביחד הם לא חצי אבי נימני. ואם אז המחאה הייתה מוצדקת כי היה לנו בעלים שדירדר את מכבי לתהום וגרם לסמל שלנו ללכת בגלל משחקי אגו עם מאמן- כאן יש מקרה של 2 שחקנים שבאמת עשו טעות מטופשת(ועדיין לא מצדיקה את שחרורם לדעתי). גולדהאר נשאר גולדהאר, מי שלוקח לו קרדיט על טעות אחת מהותית לצד כל מה שהוא נותן ועושה- תרעננו את הזיכרון.
  5. הוד מעלתו והעוזרת האישית? תתבייש.
  6. אני חושב שמכבי טעתה במהלך הזה ואני אקח חלק בכל מחאה לגיטימית שתהיה שמטרתה היא אמירה שלנו כקהל שלדעתנו המועדון שגה. אבל תומך ב100% במיץ'.
  7. אני מסכים שמבחינה ערכית הליכוד איבד את זה לגמרי. אנשים כמו מיקי זוהר, דודי אמסלם ומירי רגב הם תעודת עניות למדינה. ואני גם מסכים שהגבולות בין שמאל וימין מאוד מטושטשים ושהכל אותו חרא בגדול, ביבי הוא ימין כלכלי ושמאל ביטחוני מובהק. אבל אני מדבר על מהות- וכל מצביעי הימין מחוברים ליהדות ולציונות שלהם, גם אלה שזזו שמאלה לכיוון גנץ מאוד נרתעו לאחר מכן מהחיבור שלו עם המפלגות הפלסטיניות. מחוברים לאהבת הארץ והמולדת, מחוברים לזכות הקיום שלנו כאן. מחוברים ליהדות שלהם ברמה כזו או אחרת( אני לא למשל אוכל שרימפסים על בסיס שבועי ומאוד מחובר ליהדות שלי). זה כוח ששרד 2000 שנה של רדיפות ורצח עם ומה לא. השמאל בורח מזה, גם הרדיקלים שהם כבר בשלב שנאה עצמית קשה וסלידה מהזהות היהודית שלהם, אבל גם השמאל הציוני שבאמת אוהב את הארץ הזו בורח מזה! ואין לו שום אלטרנטיבה(וגם לא תהיה עד שלא ישלימו חזרה עם הזהות היהודית שלהם והזכות שלהם על הארץ הזו).
  8. בול. חוק מספר 1- לא משנה על מה אתה חושב שאתה נלחם, זה כדי שמישהו למעלה מרוויח מזה משהו ביום שהמחאה תהיה נגד כל ה120 אפסים שנמצאים בכנסת, אני הראשון אלך עם הפעמון ואצעק את הshame לכל אחד מהם.
  9. פוליטיקאים משקרים? fuck me! הבעיה של השמאל הציוני בישראל זה שאין בו שום מהות וערך מלבד ערכים אוניברסליים של שוויון וpc. הכל התערבב עם השמאל הרדיקלי והפוסט-ציוני והדבק המאחד של הכל זה שנאה אובססיבית לביבי. מה נשאר מהשמאל הציוני? הקפיטליזם ניצח, הקונספציה שנבנתה סביב מתן אמון במדינה פלסטינית התרסקה עם ההתנתקות, חמאס והקריסה של העולם הערבי מסביבנו. מה מוכרים פוליטיקאים מהשמאל? לא לשבת עם ביבי? סיסמאות על פמיניזם ולהטבים? שנאת דתיים? מה הייתה מפלגת כחול לבן לעזאזל, שכל כך מפתיע אנשים שהיא התפרקה בכזו קלות ושברה את ההבטחות שלה? מגדל קלפים. להגיד שביבי ראש ממשלה בגלל שפוליטיקאי אחר שיקר זה כמו לתלות הפסד בדרבי(מה זה?) כי שער 2 לא מעודד 90 דק
  10. אלפרד שרודר ושנשחק עם הנוער מצידי
  11. מצטער שאני לא תופס מהמיינסטרים מדיה כמקור אמין לייצג תמונה אובייקטיבית של המצב. בכוונה אמרתי "רוב". גל ההפגנות הנוכחי הוא מהמטומטמים שראיתי בחיי, לא רק כי מדובר בהפגנה פוליטית בתחפושת חברתית-כלכלית. אם המחאה הייתה נגד יחס המדינה לקורונה והמפגינים היו טוענים- הקורונה לא כזאת נוראית כמו שחשבנו, בואו נפתח את המשק ונחיה עם הנגיף הזה גם במחיר של אובדן חיי אדם- הייתי מבין ואולי אפילו תומך. אבל כשהטענה המרכזית של ההפגנה היא ביבי תתפטר כי נכשלת בטיפול בקורונה? יש כאן 400 מתים בטוטאל בחצי שנה. יש מדינות שמתו בהם 900 ביום. לגבי האבטלה והפגיעה הכלכלית- מדובר במשבר. אי אפשר גם להילחם בנגיף וגם לשמור פה על המצב הכלכלי בצורה מושלמת. לצורך העניין כל תעשיית התיירות והתעופה- יש דרך אחרת להימנע מאבטלה וקריסה של הענף הזה? לא לצערי הרב. אני מסתובב בחוץ והברים מלאים, מסעדות מלאות, בתי מלון בתפוסות מלאות ומחירים מופקעים. ככה לא נראית מדינה במצוקה כלכלית! לגבי עצמאים- מעבר לכך שאני חושב שיש כאן כמות לא פרופורציונלית של עסקים לנפש- המצב שלהם היה בעייתי מאוד גם לפני הקורונה והם עדיין בחרו להיכנס לזה. היו צריכים להילחם כאן הרבה לפני על הקשיים שהמדינה מערימה על עסק, בחרו להדחיק ולנשוך שפתיים ועכשיו זה מתפוצץ. צר לי, אבל אנחנו חיים במדינה שבממוצע כל כמה שנים המשק שלה נסגר לX זמן. מי שקרס בקורונה היה קורס גם בעוד כמה שנים בגלל מלחמה כזו או אחרת.
  12. אתה מבין שמדובר בבדיחה כשאתה רואה שרוב המוחים הם אשכנזים לבנים ופריווילגים מתל אביב והשרון. העם לא מטומטם(מלבד כמה בודדים שנשאבים לזה) ונשאר בבית. הוא רואה שזה אותם הזויים כבר כמה שנים רק שהפעם הם מנסים לרכב בציניות על מצוקה אמיתית של אנשים.
  13. שבוע טוב אני רוצה לקנות קורקינט ואין לי מושג מה קורה בשוק. תקציב- עד 1500 ש''ח מחפש משהו קל ומתקפל שאוכל להרים הביתה בכיף המהירות פחות חשובה לי אבל חיי סוללה כן אם סגוויי טובים זה מעולה כי יש לי שם הנחה
  14. והאנשים האלו שמעריצים ומחבקים ומתעוררת להם ההשראה מהילד המסכן הזה הם מטיפי המוסר הגדולים בהיסטוריה האנושית.
  15. עומרי אפק על גלזר: "לא מרשים ולא מרגש" (כחלק מכתבה שאמורה להחמיא לו ולמכבי). מדובר במטומטם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.