Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
  • Content Count

22
  • Last visited

• Days Won

11

3 Followers

About Echoes

• Birthday 13 בפברואר

Recent Profile Visitors

3,639 profile views
  1. אלו הם דרכי השמאל. ליבי אל האזרחים התמימים שיצאו להפגין על העוול שהם חווים והכאב שלהם על הרצח המזעזע של פלויד. גנבו את קולם.
  2. השנתיים איתו הן מכביזם מרוכז וטהור
  3. אף איש שפוי במדינה,מימין ומשמאל, לא חושב שביבי איש טהור ונקי, יודעים מי ומה הוא. אבל השנה האחרונה חשפה בפני הציבור(אלו שכבר פקחו את עיניהם, ואלו שיפקחו ביום שאחרי הגורם המעוור שנקרא ביבי יזוז מעיניהם) דבר מטריד- שיתוף פעולה מפחיד בין המערכת המשפטית,המשטרה והתקשורת. זה כל כך משומן וכבול אחד בשני שאין להם דרך אחורה. וברור שיש יד מכוונת מעל הכל, אליטה מסוימת שמנווטת את החוטים. כמו בכל ארגון כמעט- תמיד יש יד רוחצת יד. אז חשבנו שמערכת המשפט והמשטרה יהיו מעל זה מעצם היותם אנשי חוק וצדק- אבל זה היה נאיבי להאמין לזה. הם בני אדם בסופו של יום. ניצני האמת צצו לאורך השנים. אהבתו הנצחית של ביבי לשלטון ולכוח גרמה לו ללכת ראש בראש עד הסוף מול זה, וזה הוביל בשנה האחרונה לאמת הזו-שהכל שם למעלה יכול להיות מכור בהינף יד לצוף כמו חרא על המים. אין לי בעיה שתקחו את ביבי, לא אכפת לי ממנו אישית. אבל אני מקווה שביום שהוא ילך, אתם תסתכלו אחורה על מה שקרה פה ותבינו את האמת המדאיגה על מערכות החוק והצדק במדינת ישראל.
  4. תחשוב על ארגונים שהיית רוצה לעבוד בהם ולצבור ניסיון, תמפה אותם לפי מה הם מתעסקים. תיכנס לאתרי דרושים ותראה מה מחפשים שם, תנסה לגשש אם אתה מכיר אנשים מארגונים כאלה ותתייעץ איתם. באופן כללי, לא הבנתי כל כך במה אתה רוצה לעסוק. איזה עבודה בא לך, איפה היא תהיה? כמה אנשים סביבך/מעליך/תחתיך, דיי גוב? לימודים זה חשוב ומומלץ אבל לפני זה תנסה לתכנן מסלול עם יעד או כמה אופציות רחוקות, והרבה מטרות קרובות(לימודים זה אחת מהן) ואותם תפרק לתת מטרות(בתוך לימודים נכנס פסיכומטרי למשל)
  5. גם טוב. ואחרי זה לשלוח אותם לwalk of shame. 120 בשיירה.
  6. אם זה לא היה עצוב הייתי צוחק. מעניין אם יש לנו כאזרחים איזשהו גבול שבו אנחנו נהפוך את המדינה וניקח את ה120 חברי כנסת האלו לכיכר מרכזית ונשפוך עליהם נפט ונוצות.
  7. יש מידע על קונספירציית השבבים?
  8. מאיפה ממליץ לקנות בארץ?
  9. שלא יהיה כבד, מסך 14 או 15.6, מסך מתהפך\טאבלט לא קריטי בכלל. בטריה חזקה רצוי.. תודה!
  10. מקפיץ מחפש מחשב נייד שישמש ללימודים ונטפליקס. מחשב שיחזיק מעמד לכמה שנים(SSD ומינ 8 RAM, ואם יש עוד פרמטרים שחשובים לזה אשמח אם תגלו לי), ורצוי שיהיה מKSP כי יש "חבר".
  11. יש סיכוי ממשי שבעוד חודש מהיום שוב ניכנס להסגרים בעקבות הדבקה מאסיבית או שהמצב הנוכחי מאפשר לחזור לשגרה מוזרה של ריחוק ומסיכות לאורך זמן?
  12. לי אין דרך לבצע את זה אבל אולי יש פה יזמים: מסיכה עם גוף קירור- מסיכה שמחוברים אליה פסי סיליקון חלולים(סטייל צעצועי נשיכה של תינוקות) שאפשר למלא במים ולהקפיא. בחודשי הקיץ יהיה בלתי נסבל ללכת עפ מסיכה ואולי מסיכה קרירה כזו יכולה להיות להיט. אם מישהו מפה יעשה מזה פטנט ומליונים תהיה אח אל תשכח.
  13. לפני 70 אלף שנה לא היה צורך בכל כך הרבה מילים. בני האדם התעסקו בלשרוד כמו כל חיה ואני מניח שהעברת מסרים של ״בוא לצוד״ או ״בוא ללקט״ לא הצריכה שפה לשונית. עם הזמן הם הבינו שכדי להגן על עצמם טוב יותר צריך להתרכז בקבוצות גדולות יותר מתא משפחתי. ריבוי אנשים- ריבוי דעות-צורך בעוד מילים. ואז פיתחו טכנולוגיות חדשניות ונכנסו עוד מילים ללקסיקון, ואז גדלו משבט לכפר וכן הלאה. מדובר בצורך לשרוד, והוא רלוונטי לכל בני האדם בכדור בארץ, יש מצב שבאסיה הבינו את זה לפני 70 אלף שנה, ובאירופה לפני 69700 שנה, הם לא היו צריכים להיפגש בהכרח כדי לעבור את התהליך הזה. לצורך העניין היום- מאז הופעת פצצת האטום והמלחמה הקרה, בני אדם מבינים שקיים הסיכוי התמידי שהאנושות תיכחד. לאן זה מוביל אותנו? לגלובליזציה שבסופו של דבר הבסיס שלה לרכז את מאמצי בני האדם ליישות אנושית אחת שבטווח הקצר תשפר את אורח חיינו ובמובן השרידותי של הגזע מתרכזת בחיפוש אחר כוכב אחר לחיות בו כדי להמשיך לשרוד מאחר והאיום הקיומי נמצא פה. לא סתם בנאסא עובדים עשרות שנים על התיישבות במאדים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.