Jump to content

Echoes

משתמשים רשומים
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

2 Followers

About Echoes

 • Birthday 13 בפברואר

Recent Profile Visitors

3,826 profile views
 1. חבל. מלבד משולש התקפה מהיר הם לא מרשימים בכלל. לפחות שיעשה כמה חילופים וננסה לתקוף אותם, לראות מה ההגנה שלהם שווה.
 2. הבעיה הכי גדולה בהתקפה שלנו זה חוסר היררכיה, כל אחד רוצה להיות הגיבור. זה גורם להם לא לפרגן אחד לשני וזה תוקע לנו את החיים.
 3. קל להגיד הגנה שערורייתית כשההתקפה היא של ויאריאל. רואים שהיה משחק הרפתקני ושהטורקים לא מרגישים נחותים בבית ובאים לנצח גם בספרד. הזדמנות מעולה למכבי שמנוסה קצת יותר באירופה לשחק טקטי ולגנוב את הנצחון שם.
 4. אי אפשר לבקש יותר מזה. אם אנחנו רוצים לעלות זו הזדמנות טובה
 5. בשום סרט אין הצדקה לזה שנשחק עם 2 מגנים של הפועל ב״ש 2016 שהם אחרי השיא(הלא יותר מידי טוב) שלהם. דוידזאדה מבוהל מעצמו, כל פעם שהכדור מגיע אליו הוא לא יודע מה לעשות ומחפש את האופציה הכי פשוטה לפס(בדכ אחורה). משדר פחד לעצמו לשאר הקבוצה וליריבה. ביטון עוד יכול להיות סביר לליגה ברמה ההתקפית, אבל ברמה ההגנתית ניכר שאימנו אותו רק מאמנים ישראלים.
 6. מסכים לגמרי. אין ספק שאחרי 2 עונות עם עליונות מוחלטת, כמעט בלי הפסדים וכמעט בלי לספוג- פתיחת עונה כזו מרגישה כמו התרסקות. זה בסה''כ מחזור שני. מי שציפה שלא יהיו חריקות ומכשולים כשמאבדים כל כך הרבה שחקני מפתח ואת המאמן הכי גדול שדרך אי פעם במדינה הזו- מנותק מהמציאות. ומי שכן ציפה, אני מסכים איתכם שמחדלי הקיץ גדולים מידי ולדעתי המחסור של דמות כמו ג'ורדי\מנספורד גרם לזה: 1.לא הגיוני שעולים למחזור שני עם 0 זרים בהרכב. 2.לא הגיוני שיש לנו זר אחד בסגל במחזור השני. 3.לא יתכן שבלקמן, עם יכולתו המוכרת לכולנו הוא החלוץ הפותח שלנו. 4.בעקבות סעיף 3, לא הגיוני שאית
 7. צודק 100%. למועדון אין פנים, מביאים מאמן שיאמן את הקבוצה ויתעסק רק במקצועי, כל שאר התחומים נשארים בערפל
 8. אנחנו קבוצה עם שחקנים שלא מתאימים לסגנון המשחק שלה. דוניס מנסה לשחק בדרך מסוימת ללא קשר לחומר השחקנים שיש לו. יש מכאן 2 אופציות: 1.לחזק את הקבוצה 2.שהמאמן יתאים שיטה חדשה לחומר השחקנים שיש לו אופציה 1 לא נראית באופק לגבי אופציה 2, צריך להתפלל שהוא מספיק טוב לעשות את זה
 9. יש הודית מעולה בקריית שמונה שנקראת "טאלי", לדעתי פתוחה גם בשבת.
 10. אני לא מתכוון מראש לדברים נקודתיים כי אני מניח ש70% מהציטוטים בעילום שם הם חרטות של עיתונאים ברמה של צנציפר. עצם זה שבזמן האחרון הדברים האלה קורים, אומר שיש הדלפות.
 11. שנתיים ללא ג'ורדי ואנחנו מתחילים ללכת אחורה בנושא. כל מי שזוכר את ימי אבנר טוויטו ושהתקשורת ניהלה את החדר הלבשה יודע כמה הדבר הזה קריטי. אפשר לומר על כל כתבה שהיא "חרטה", וזה נכון למשל לגבי צנציפר, אבל עצם ריבוי הציטוטים בתקשורת אומר שאין עשן בלי אש, ושהדבר הזה מתחיל הוא לא נגמר עד שקוטעים אותו בכוח. אני לא יודע מי אחראי על זה במועדון, אני משער שזה יצחקי. אם כן אני מקווה מאוד שהוא יחתוך את הדבר הזה מהר. ככה או ככה אני מתפלל שתגיע דמות זרה לשרשרת הניהול שתקשר בין גולדהאר לצוות הישראלי. מצידי שיביא מכונאי רכב שוויצרי.
 12. המשחק הזה חשף את כל נקודות התורפה הנוכחיות שלנו, העמדות בהן צריך להתחזק צעקו אתמול לשמיים. בלקמן יכול להיות שחקן אגף מעולה לקבוצת אמצע טבלה בכל ליגה בינונית באירופה, הנסיון במכבי להפוך אותו לחלוץ מטרה של קבוצה דומיננטית הוציא מאיתנו את העוקץ וגרם לו להיראות כמו צללית של חלוץ אמיתי. זה ששכטר נכנס והכל הרגיש אחרת זה יותר מספר על יכולתו של בלקמן מאשר על זו של שכטר(ומזל שיש לנו אותו). שרן, השחקן שבכל הקריירה שלו נע בין קפריזות של השמצה לבין גילויי הערצה, היה לא טוב אתמול. קורה. הוא לא צריך להיות הבלם הראשון שלנו אבל אני יודע שהוא יתרום לנו עוד המון העונה גם על הדשא.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.