Jump to content

אדיר 99

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אדיר 99

1. אנחנו מתחילים מלחמה פסיכולוגית גם באוהדים חחחחח רק חסר שנקבע בשדרות ירושלים וזהו חחחח
  2. אני מתכוון על זה שהם מרוב השיעמום ורמה השכלית הנמוכה מאווד הולכים לארכיונים ומחפשים מי אני אם זה לא שיעמום ורמה שכלית נמוכה אז מה כן ... אני לא היתחלתי להיתחפן פשוט מטמטם אותי הרמה השכלית הירודה בכלל של האנשים פה ... הם פשוט אנשים מפגרים שכלית וגופנית ... אולי תיקח אתה וכול הנטולי השכלה מתן ומיכאל סקופילד אתה הכדורים שלכם ותלכו לאישפוז ילדים מפגרים !!!! ותאמין לי אני ילך בכייף לפורום של האימפריה באדום ... היה נעים לי להכיר חבורת פיסכים ונטולי השכלה בכלל !!!
  3. הינה עוד אבשלום קור יצא לנו עוד דביל מושלם ... לך תחזור לפח אשפה שיצאת ממנו חתול אשפתות ...
  4. יש לי שאלה לכולם ... אלה בני אדם או קופים או איך שתקראו לזה ... מתן ומיכאל סקופילד הולכים ומחפשים בארכיונים מי אני אם אלה לא אנשים מפגרים ומטומטמים שכלית נפשית וגופנית אז אני לא יודע מה ... הם צריכים אישפוז בכפייה ... כמה שאתם אנשים נמוכים שכלית (מתן ומיכאל סקופילד) אין היום חציתם את כול הגבולות של הטימטום אנשים מפגרים !!!! בושה וחרפה !!!!!!!!
  5. כמה שאתם ילדים מטומטמים שאין תרופה לזה ... ד"ש לטימטום שלך . אתה במיוחד המיץ של הזבל !!! ילדים מפגרים שכלית !!!!!
  6. אתה לא רק גולם אתה מקרוב אמיתי דביל מושלם !!! תקבלו את אבשלום קור בכבודו ובעצמו !!!
  7. אני לא מתחזה אני פשוט אומר תאמת ... ולהגיד לך תאמת אני לא שונא את מכבי אני לא אוהב את מכבי ויש הבדל בין לא לאהוב ללשנוא ... ובגלגול הקודם אני הייתי אוהד מכבי חחחחח וכול השוטויות שרשמת אני לא מתייחס אלייהן ... בקיצור שתתבגר תדבר איתי קפיש !!! אתה המיץ של הזבל עם אני אשפה חחחחח
  8. אתם בעצמכם ילדים מסכנים חסרי השכלה בכלל הולכים לחפש מרוב שיעמום מי אני כמה שאתם מפגרים זה לא מילה !!!! במילה את - מ- ש - ו - ע - מ - מ - י - ם !!!!!!!
  9. אני מכיר אנשים בהנהלה של הפועל והם אמרו שבאמת הפעם הם ילכו ביד קשה נגד האוהדים של מכבי שרוכשים כרטיסים לשער 13 ומי שיבוא בחולצה צהובה או עם צעיף של מכבי לא יכנס לשער 13 , הם נתנו למכבי את שער 8 בשביל שהאוהדים של מכבי לא ירכשו כרטיסים לשער 13 ..
  10. אני שם על כולם זייןןןןןןןןןןןן על כול הגרמנימנים האלה יקוקסינלים ילדים משועממים עזבו אני לא ירד לרמה של תינוקים ילדי מבחנה !!
  11. גיי אחותך חחח רני לך תבדוק מה קורה בקולנוע התקווה ... אני לא מתנשא אני אומר תאמת חבוב ...
  12. אסף תלך אתה הבייתה ותשב בשער 5 שם המקום שלך ... אני לא אוהד הפועל אני כמו שאמרתי אני אוהד נייטרלי ואני לא אוהד אף קבוצה בליגת העלק שלנו אני אוהד הפועל נווה גולן בליגה ג' מחוז ת"א !!! פה כול אחד שאומר משהו לטובת הפועל ישר הוא ניהיה "אוהד הפועל" זאת הבעייה שלכם !!!
  13. אני לא אוהד הפועל ואל תקלל אותי הבנתתת אני אוהד נייטרלי שאומר רק תאמת מבין קופיףףף ... רנוש זה כמו האוהדים של ברצלונה ויש לברצלונה משחק נגד סיביליה הם לא ילכו עם האף למעלה ויגידו כמה הם יתנו לסיביליה ככה זה בכול הקבוצות בעולם ... להפועל יש מזל שהם משחקים נגד מכבי ולא נגד בית"ר או חיפה אחרת הם לא היו מדברים ככה !!!
  14. אתה צודק במיליון אחוז מילים כדורבנות ... הבעייה היא שהאנשים פה מזלזלים בהפועל כאילו שהפועל היא אחי נצרת .. הפועל ת"א יחד עם מכבי חיפה הם 2 הקבוצות הכי טובות בארץ וכמו שיש ברצלונה וריאל בספרד וכמו שיש סלטיק וריינג'רס בסקוטלנד ככה פה זה הפועל ת"א ומכבי חיפה ... הפועל ת"א כרגע היא בכושר הכי טוב בליגה ולפי דעתי גם יותר טוב ממכבי חיפה הפועל ת"א היתחברה והמכונה ב"וולפסון" משומנת מאווד וכול דופק כמו שעון .. ואני במקום מכבי לא הייתי רוצה לפגוש קבוצה כזאת בכושר כזה ...
  15. עדיין גם אם אגף שמאל "פרוץ" עדיין תמיד שהפועל מאבדת את הכדור היא מצופפת את ממרכז המגרש עם מינימות 6-7 שחקנים לעולם לא תמצא את ההגנה של הפועל עם 2-3 שחקנים בהגנה תמיד תראה בהגנה של הפועל לפחות כמו שאמרתי 6-7 שחקנים ... אני למשל הייתי פותח בהרכב הזה : שטראובר , שפונגין , טומסיץ' , ז'אן , גפני , שבחון , ייני , ישראלביץ' , אלייב , אבידור , ויבוריאן ... זה הרכב סופר התקפי ואני לא מאמין שנמני יפתח אם הרכב כזה ...
  16. להפועל יש בעייה רק באגף הימני כול שאר ההגנה של הפועל היא מצויינת .. זה נכון שדדי עולה הרבה להתקפה אבל תמיד תראה קשר בצד שמאל של הפועל או את נתאכו או את ידין או את מנטשווילי .. אבל הבעייה אחי שאין למכבי התקפה מהירה חוץ מאבידור וישראלביץ כול השאר איטיים כמו צב ...
  17. צריך לומר את האמת בדרבי הזה הפועל ת"א פיבוריטית ברורה לניצחון ואי אפשר להכחיש את זה ... המצ' אפים של המשחק זה שכטר על אורי שטרית מהצד של הפועל ומהצד של מכבי זה אלייב על דני בונדר ... ויש עוד מצ' אפים למשל ורמוט על שפונגין ... למכבי אין הגנה מנוסה כמו ההגנה של הפועל הנוקדת התורפה של הפועל זה המגן הימיני וזהו כול שאר העמדות מצויינות ...
  18. רעות את טיפה מגזימה בהגדרה שלך שזה "דרבי קריטי" כאילו שאם מנצחים תדרבי הזה זוכים באליפות / נשארים בליגה ... זה נכון שזה דרבי וכול דרבי חשוב אבל לא צריך לעשות את זה כקריטי ... בקשר לבקשה האישית לשחקנים - זה יהיה יותר קשה (וכמעט בלטי אפשרי לנוכך הבדלי הרמות בין הקבוצות) מאשר הבקשה השנייה לאוהדים ...
  19. זה שהאוהד של הפועל לא היתלונן נגד מוסא במשטרה נגד הפושע מלחמה הזה הוא דביל מושלם !!! מה לעשות שיש גם אוהדים כמוני שאומרים תאמת ... וצריך לפעמים לומר תאמת גם עם היא כואבת וצריך להשלים איתה !!
  20. רואים שאין לך מושג בכדורגל ... קולמה שחקן ענק והוא מצויין לליגה שלנו ועידן טל עם כול הוותק והניסיון בהחלט יכל להיות בעל הבית במכבי ת"א ... בעל הבית בבני יהודה זה ללא ספק פרדו גלאבן שהוא שחקן ענק שכול המשחק של בני יהודה עובר דרכו ...
  21. לכול המגיבים שהגיבו לי ... אני לא אוהד מכבי ולא אוהד הפועל אני אוהד נייטרלי ... אני כמו אייל ברקוביץ' אומר הכול בפנים גם עם זה לא נעים ולא יפה ... ומכבי פשוט קבוצה אנמית אין סדר במשחק אין בעל בית הכול כמו בשכונה מי שטוב לוקח תכדור ומנסה לכבוש ותגידו לי אם אני לא צודק ... למכבי חסר שחקן כזה כמו קולמה או עידן טל שידע לעשות סדר במשחק ... תגידו לי מי בעל הבית היום במכבי במגרש אין פשוט אין בעל בית וזאת הבעייה ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.