Jump to content

IloveMTA

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

About IloveMTA

• Birthday 05/06/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,208 profile views
  1. להגיש נגדו כתב אישום ? מה אתם יצורים ?! כל כאלב בא יומו תפסיקו לשתף תמשטרה בעניינים כאלו ש ש ש
  2. יאללה לבוא למשחק אין יותר חשוב מזה כרגע, כאילו שלשבת מול הפייסבוק יותר טוב. משחק חשוב! אירופה יהיה כיף! תגיעו גם כי הפרוייקט הזה זה אחד הדברים שיפים בקהל במשך שנים ומבטא את העוצמה של המועדון הזה שנקרא מכבי תל-אביב. מכבי צריכה אותנו ואנחנו הכוח של מכבי!!!
  3. מקסים,נהדר,מרשים,ומרגש תודה רבה על הצילום ועל העלאת התמונות! D:
  4. מעדיף שלא יהיו שחקני מכבי בנבחרת פח הזאתי , עוד ירשמו עליהם את הכישלון,,,,,, ועזבו את זה שזה מסכן אותם..
  5. בחיים לא נישכח את יואב זיו , הוא יזכר לעולמים ! מקצות הארץ באנו הבאנו יואב זיו
  6. אין לו כושר , דומה למדוניאנין... זה שחקן שעד שהוא יכנס לכושר , אתה נותן לא או עד דקה 60 או מדקה 60 שיכניס טירוף למשחק כי זאת עמדה חשובה מאוד!
  7. השיר הנכון בזמן הנכון , זה הדבר שאנחנו מחפשים ... אחרי גול של יריבה , צריך בלי לחשוב פעמיים לעודד חזק יותר מאשר אחרי גול שלך.. א-ב של הקבינטטט
  8. באמת שזה היה לא פחות כיף מהכדורגל ! מתי מתחילה העונה?
  9. שמעו חברים אני מתגייס ב 21.10 אני רוצה לטוס לאמסטרדם עם חברים בין התאריכים 13.10 - 18.10 אני ממש צריך את העזרה שלכם , כי לי אין מושג איך עובדים כל הטיסות האלו! בבקשה טיסה זולה מצידי לטוס על איגואנה
  10. מה אתם רוצים אבוקות ביציעים? טשטושים + קשקושים - יאללה מכבי שימו גול.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.