Jump to content

Tomi Fanatic

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Tomi Fanatic

1. אני מקווה שבסוך עשינו אותך גאה.. פשוט תצוגה אדירה של הקהל
  2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  3. איך הולך המילים של השיר " אנלא שיכור ולא גנב בסה"כ קצת מאוהב" ויש גם בשיר של מכבי זה אצלי בלב יש קטע שאומרים " תמיד תישארי אהבתי הראשונה מכבי"..איך הולך כל המילים של החלק הזה? תודה!
  4. איך ידעתי שנארח אותם על ההתחלה. מבאס ששוב הפועל מאחרים ראשונים כוס אמק ערסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס
  5. שיעשו את ההגרלה תרשמו ליד כל מספר את שם הקבוצה הבאה שנשחק מולם, נגיד הפועל חיפה פשוט רושמים ה.חיפה יותר קצר ויותר קל שנדע מול מי אנחנו משחק הבא במחצית ;]
  6. בואנה אני פשוט בשוק מהאנשים פה... אתם בטוחים שאתם אוהדי מכבי ? או בכלל לטובתם ? לי זה נראה איך אתם מחפשים את הנפילה העונה ולהפיל על נימני הכל... שלא נדבר על ה"עבריין" שמשחק אותה לא מוציא את החתימה שלו... תת רמה
  7. אם יש טרמפ אני מאזור ת"א חולון אני עם עוד חבר. אני אשמח מאוד אם יש מישהו שיוכל להסיע אותנו, אם יש בבקשה לשלוח לי פרטית, תודה אנשים...
  8. זה כואב שזה המחירים אבל כוס אמק בשביל לראות את הקבוצה שלי אני ישלם גם יותר.. רק מכביי
  9. מלודייייייייי רק לרשום את זה יש לי צמרמורת.... היציע פשוט היה רועדדדד שהיינו שרים את זהה חובה להחזיר חובההההההההההההההההההההההההההה
  10. למי שיש מנוי אז הוא יכנס בחינם למשחק הראשון באירופה. בטוח.
  11. מי שאמר שנגמרו המנויים לשער 8 מדבר שטויותתת היום הייתי בבלומפיד ובמרבה "ההפתעה" קניתי מנוי...
  12. חברקה הכל חרטה תעבדו עליהם תגידו עשיתם מנוי עונה שעברה לא יקרה כלום!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.