Jump to content

Tomi Fanatic

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Tomi Fanatic

1. הבעלים של הערוץ הוא מכביסטט לפי מה שידוע לי
  2. משהו עם המכבי זה לא רק כדורגל זה גם דרך חיים.... קיצר אם אפשר, תודה..
  3. הסתיים המשחק בסכנין. הבקיע את הראשון. מנסה להבין למה נימני לא שיחק איתו, ופשוט לא מצליח. אני פשוט חולה על השחקן הזה...
  4. הלוואי שהיה בספסל. הוא מחוץ לסגל מול חיפה. פשוט נמאס מה שהולך איתם. באמת שלא אהבתי ככה שחקן במכבי הרבה זמן, פשוט חבל שזה מה שקורה.
  5. יששששש!! עכשיו הכיף ללכת למשחק חזר, השחקן ה12 אנחנו איתכם לאורך כל הדרך !!!!
  6. המשחק של הוא של אבי נימני ומיזרחי. לא קיבלתם 4 משחקים גולים בליגה, בשביל מה לשנות את המערך ההגנתי!? ראבק אני משתגע הציוות של סאבו כמגן ימני פשוט לא הלך היום. אין מה לעשות. היה חייב להמשיך עם מלול כמגן.
  7. למה שלא ננסה לארגן דיבור עם ההנהלה, ולמי שיש מנוי, הרי לא נוקר לו המשחק נגד פ"ת... אז נגיד באיזה משחק בית, אפשר לעשות "חבר מביא חבר" וינוקב פעם אחת על המשחק ללא קהל, ואחד על המשחק שאמור להיות באותו היום. מה אתם אומרים ?
  8. http://www.youtube.com/watch?v=cb2mhMnD3mQ&feature=related חח חמודיםם
  9. יש עוד אחד אבל עם שיר, בחייאת מי שיודע מה השיר מלךךך זה שיר ישן
  10. הקהל שלנו פשוט בושה. לא ראיתי דבר כזה מימי...נכון שהפועל מובילים ואין חשק לעודד, אבל כל המשחק לא שמעו אותנו! גם שהשחקנים מנסים לבוא לקהל ולהגיד לו לדחוף , אין כלום. פשוט חושך. וזה גם פגלל הפילוג, חצי קהל בפינה חצי שני באמצע..כל אחד שיר אחר, ובקיצור הכל פארש
  11. סטרול וסבן מסתמנים כחוליה החלשה של ההרכב הזה. נקווה שיהיה בסדר
  12. ישש כרטיס יא מניייקק נוערררר ישששששששששששששששששששששששש
  13. לא קרס לי פעם אחת. יאלללהה כבר אני משתגעע הזמן לא זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.