Jump to content

Tomi Fanatic

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Tomi Fanatic

1. איזה ילד נאחסס אני עזבו שלא תפסתי ווינר כבר כמה שנים טובות עד שזה נשאר לי משחק אחרון הוא גם מופסק...
  2. שמתי על אייאקס בגביע מול אלקאמר....אייאקס הובילו 1-0 והמשחק הופסק! מה הולך בטופס???
  3. מיי זונהה של איציקקק מיייי יא בת של זונהה
  4. אחי התקשרתי אליהם עוד לפני זה..סתם לא עוזרים בשיט.. טוב נקווה שזה לא רציניי
  5. מה קורה חברה? בקיצור אני אמור להתגייס עוד שבועיים וחצי, פרופיל 64 מבעיות כלשהן ..... בקיצור קיבלתי לפני שבועיים מכתב זימון שרשום שם "ראיון בנושא גיוס" עכשיו זה יום ראשון....... רציתי לדעת ללכת לשם? זה חובה?? יכולים חלילה לשנות לי את המועד גיוס?? לא הבנתי כלום!!
  6. אבי סטרול. ברק לוי. גיא חיימוב. קלמי סבן. יואב זיו. עומר ורד. האריס. גיזרמו. אלברמן. יצחקי. קולאוטי. מיכה. ייני. סאבו.ניבלאדו. פונצץ. צריך עוד?????
  7. פעם ראשונה שאני שומע אותו מדבר!! אלירן!! :wubyellow3:
  8. כל הכבוד. גם אלי הוא פנה ואני יודע על מי אתה מדבר..בחור גבוה כזה ?.. בניגוד אליך, אני וחבר שלי הסכמנו לקחת תכסף ...לקחנו 100 ושיפשפנו לו דפקנו תריצה של החיים והתפנקנו בפינת השלושה.
  9. האריס כמה שאני אוהב תשחקן הזה...
  10. חלאס, הרגת אותנו. לספסל.
  11. פרטים בהודעה פרטית. מוכן לשלם כמה שצריך..
  12. מכבי תל אביב-הפועל עכו-1 הפועל ב"ש-הפועל חיפה-X מכבי נתניה-עירוני ק"ש-2 מ.ס אשדוד-בני יהודה-2 מכבי פתח תקווה-הפועל אשקלון-1 בני סכנין-הפועל פתח תקווה-1 מכבי חיפה-הפועל ר"ג-1 ביתר ירושלים-הפועל תל אביב-X
  13. כול הליגה על הזין. העונה לא גמורה והכל פתוח. הרבה תלוי בנו. הגיע הזמן שהקבוצה הזו תרוץ , ואנחנו קשורים לכך... רק מכבי.
  14. מכבי תל אביב-הפועל חיפה-1 בית"ר ירושלים-מ.ס אשדוד-1 מכבי נתניה-הפועל אשקלון-X מכבי פתח תקווה-הפועל רמת גן-1 בני סכנין-בני יהודה-X עירוני ק"ש-הפועל עכו-1 הפועל באר שבע-הפועל תל אביב-X מכבי חיפה-הפועל פתח תקווה-X
  15. 1. הפועל רמת גן-מכבי תל אביב-2 2. מ.ס אשדוד-מכבי חיפה-2 3. הפועל פתח תקווה-הפועל באר שבע-1 4. הפועל חיפה-מכבי נתניה-1 5. בני יהודה-הפועל עכו-X 6. בני סכנין-בית"ר ירושלים-2 7. הפועל אשקלון-עירוני ק"ש-2 8. הפועל תל אביב-מכבי פתח תקווה-X
  16. אז ככה יום שני יום האהבה, וכמובן החברה לוחצת לצאת. אז היא רוצה ללכת למסעדה בטיילת.. יש לכם איזה המלצה למסעדה טובה שם ? מחירים לא בשמיים, אתם יודעים..מחירים סבירים. אם יש גם מסעדה כשרה אז מבורך חח. ועל הדרך כמובן צריך להביא לה מתנה ...יש המלצות למשהו ? תודה לעוזרים (:
  17. תשכחו ממשחק בית בזמן הקרוב..יש תנאי של 3 ואחרי אתמול אני הופתע אם הוא לא יתממש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.