Jump to content

devil

משתמשים רשומים
    74
  • Last visited

Posts פורסם על ידי devil

1. תמיד מצדיע לשחקנים כמוהו.

ברשימה עם יובל שפונגין ודומיו שאשכרה מצליחים להתפרנס מכדורגל עם אפס כישרון.

שתי דקות אחרי הגול היה לו מצב נגיחה מהרמה של גלזר, אשכרה מ11-12 מטר הוא ניסה לנגוח בלי לקפוץ,

או שאתה קופץ או שאתה עומד ומשתלט עם החזה, שחקן כדורגל לא יכול לנגוח ממרחק כזה בעמידה על הדשא.

מבחינתי זה מעיד באמת על חוסר הבנה ביסודות הכי בסיסיים של המשחק.

בנוגע לגול, הרמה פסיכית של חוזז, גם אם היה שם קונוס - הכדור היה ברשת.

2. עוד קצת תמונות שצילמתי היום

שירותים בחדר הלבשה שחקנים

8371320190626_130844.jpg

מקלחות שחקנים

94661520190626_130853.jpg

חדר הלבשה לקראת סיום

41659720190626_130930.jpg

ולקינוח תמונה שלי עם אחד הכסאות. הפועלים לא הבינו למה הבאתי נשיקה לכיסא :) (אגב, חובה לבישת אפוד וקסדה בכניסה למקום, בגלל זה אני עם זה)

46915320190626_143227.jpg

בגדול אתה בנאדם מרגש.

העניין הוא שאם מישהו מצלם אותך, זה אומר פחות שתי ידיים עובדות.

מתוך: "מחשבות שמלחיצות אותי"

3.  

אם תפתח טיפה את הראש והחשיבה אתה תבין שמסך מחוץ לאיצטדיון יכול להשאיר קהל או אפילו למשוך קהל שעובר ברחובות, להתחיל רק מסקרנות, כמה דקות צפייה ואז ישר

לאיזור המסחרי, פה אוכל, שם מרצ'נדייז, עוד איזה בירה, זה כסף, זה שיווק, מעבר לזה שזה מגדיל הכנסה, זה מסוג הדברים שיכולים גם לייצר קהל חדש.

ואני לא מדבר על איזה ריבוע קטן מסכן כזה כמו שהיה בבלומפילד פעם. אני מדבר על משהו עצום.

כי יהיו כאלה שאין להם מנוי ויירצו להגיע למשחק אבל לא יספיקו לקנות כרטיס כי נגמרו וכי הספספר החולה **** גזלן ויקרן, אז במקום להתבאס וללכת הביתה הם יוכלו להישאר

גם ליהנות מהמשחק בשידור ישיר וגם עדיין להרגיש את הקהל ואת האווירה, פייר יותר כיף מלשבת בבית.

כמו טורניר ווימבלדון בטניס, יש שם מסך ענק לצפייה. אני רק אומר שזה פוטנציאל ענק.

עכשיו כל רואי החשבון כאן יבואו ויגידו לי על ההוצאות כאילו זה יוצא להם מהכיס.

מהאטרקציות הקטנות האלה בונים אימפריה, לא רק משחקני בית וקבוצה טובה על הדשא.

אני מקווה מאוד שמיץ' מתבונן מהצד ומכין לנו משהו בקנה מידה אפי לעומת כל מה שקיים בארץ, אני לא מצפה ממנו לפחות מזה.

כמה שנים בבלומפילד ובמקביל שייבנה איצטדיון חדש, למכבי, אם לב"ש יש, אם לחיפה יש, הגיע הזמן שגם למכבי יהיה.

מעבר לעלויות הענקיות,

לא בטוח שזה ימשוך כמות אמיתית של אוהדים, ברוב המשחקים האצטדיון לא יהיה סולד אאוט ויהיה אפשר לקנות כרטיסים.

רלוונטי רק לב"ש, דרבי, חיפה ובית'ר, גם במקרים אלה, הייתי מעדיף לשבת בבית עם חברים.

מעבר לזה שמסך ענק דורש שטח עצום לשבת בו בנוחות ולצפות, סטייל הדשא בווימבלדון.

דבר אחרון, יש לי תחושה שיש יותר מדי גורמים ואוהדי יריבות שישמחו לזרוק אבנים באמצע הלילה ולהרוס את המסך הזה. תחושה.

4. היי,

אחי הקטן התקבל לעבודה בשוויץ לשנה הקרובה.

רציתי לעזור לו במציאת דירה באזור החדש שלו.

מה לדעתכם האתרים המומלצים לחיפוש דירה להשכרה בחו"ל?

אגב,

האזור הספציפי הוא prevessin בשוויץ ו- meyrin בצרפת (סמוכות אחת לשנייה)

והתקציב הוא עד 1200 פרנק לחודש (בערך 1000 יורו).

תודה מראש לעוזרים!

5. לא יאמן שיש אנשים שמסתכלים על קליפ ביצועים אחרי מרסלו.

אתם לא מבינים שזה השקר הכי גדול?

קליפ ביצועיםבמקרה הזה הוא רק כדי לחסוך לך לראות את כל תקצירי ליגת העל.

התכוונתי לקליפ ספציפי מהעונה הזאת ולא לאורך קריירה.

אני תמיד אומר שאם היו קונים לפי קליפים, עטר ויצחקי היו בברצלונה.

6. יאללה, משחק עד שיגיע הרכש.

סיפור ההנפצה הטוב ביותר יזכה בנושא מלפפוני חורף על שמו.

בן שהר בדרכו לקריית שלום, עובר בדיקות רפואיות מגיע לחתום על חוזה.

טלפון מאלונה לשהר: "דיא סבע לא מוכן לחתום בלי סעיף יציאה, תגיע".

שהר מבקש ללכת להשתין כדי למשוך זמן.

ג'ק מקבל שיחה מהסוכן של סבע, הוא רוצה לעבור למכבי.

דיא סבע חותם במכבי עם חוזה לארבע שנים, בן שהר חוזר לב"ש.

שבוע לאחר מכן, בן שהר נתפס על שימוש בחמרים אסורים לאחר שהנהלת מכבי העבירה להתאחדות את שאריות השתן שלו מקריית שלום.

7. בוא נקווה שסוף סוף תהיה לנו הגנה וראיקו לא יצטרך לתת איזו עונה גדולה. בשביל שעונה תיחשב גדולה לשוער זה אומר שיש הגנה ממש לא טובה.

שוער יכול לתת עונה גדולה גם עם הגנה טובה, ראה ערך ריאל וברצלונה.

אני בטוח שלא היית אומר את זה אחרי שהרוש ירד ליגה שנתיים ברצף, גם עם נתניה וגם עם הפועל, כשבעונה בנתניה הוא היה נוראי, ובעונה של הפועל לא יציב, כשגם לפני העונות האלה הוא לא היה יציב, אבל הוא הביא עונה מצוינת בקפריסין, והצליח להחזיר את הקריירה שלו למסלול, ראיקוביץ' הרבה יותר צעיר, אז גם אצלו זה משהו שהוא אפשרי.

מוזמנים להסתכל על קליפ ביצועים של הרוש בעונת הירידה עם הפועל ולהגיד לי את דעתכם.

הציל אותם המון פעמים ולא ספג כמעט שערים באשמתו.

מבחינתי, שחקן לא אמור לקבל הנחה בגלל שהוא צעיר.

20 רמות :doh:

מה שחיימוב עשה אתמול ראייקו יכול רק לחלום...

איזה גול של נוער קיבל בדרבי

בנוגע לחיימוב, טעה אתמול בגדול, מוזמנים לעקוב אחריו, משחק רגל הכי טוב בארץ, תמיד עם כתובת.

ראייקו לעומתו, כל כדור שבלם מוסר לו אחורה, כשיש קצת לחץ, מעיף פצצה למעלה 90% מהזמן גם לא מכוון.

8. סאבוריט המגן הכי טוב בליגה, בפער.

אני פשוט לא יכול לסבול הערות כאלה על שחקנים זרים שראינו בקושי חודש.

מזכיר לי איך נפתח נושא על באבין אחרי משחק וחצי - "וואו!" ,"טנק", "פגענו בול".

לגיטימי לומר את דעתכם, שהוא נראה טוב, מגמת שיפור, בלה בלה בלה.

הכי טוב בליגה, בפער.

9. ההתנהלות של ב"ש בקיץ הזה, טירוף.

ירקו על חיימוב, הבריזו לשטקוס.

יאניס ושיימן באו למשחק וחצי והלכו.

נפטרו מפקהארט, ניסו להיפטר מקורהוט, פתאום אורן ביטון גמר את העונה וקורהוט מגן שמאלי ראשון.

ממן שחקן העונה בשנה שעברה, בקושי ראה דקות אחרי למעלה מ-8 משחקים רשמיים (אירופה וליגה).

החלוץ הכי טוב שלהם גם כן בקושי מקבל דקות ובדרך החוצה.

סאגת החולצה ההזויה.

וכל זה כשברקע ההדחה מאירופה והעזיבה של הכוכב הכי גדול שלהם.

10. במבט על ההחתמה בלבד - החתמה מעולה.

בניגוד לשנה קודמת בה הוא חווה עליות וירידות והיה לא יציב והמקום שלו בהרכב היה מובטח,

השנה הוא מגיע כמגן מחליף וחובת הוכחה היא עליו, בכל פעם שיקבל הזדמנות.

לראשונה, אחרי הרבה שנים, יש לנו שני מגנים בכירים בכל אגף, אני מרוצה מאוד בהיבט הזה.

במבט על החוזה.

אורך החוזה לטעמי קצת תמוהה, הוא אמנם יסיים את החוזה בגיל 31 שזה גיל סביר לחלוטין,

אבל אני לא חושב שיש צורך להחתים אותו לחוזה כל כך ארוך, במקרה ויציג יכולת ירודה\ יפצע,

החוזה שלו יישב לנו כמו עצם בגרון, בדומה ליובל שפונגין.

כמה הוא ירוויח בשנה, זאת השאלה שבאמת מעניינת אותי, מעל 200 אלף יורו, זה ביזיון לטעמי.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.