Jump to content

devil

משתמשים רשומים
    74
  • Last visited

Everything posted by devil

1. מה שמדהים אצלו, שהוא יוצא ממצבים, שאם כדור אצל מגן שמאלי נורמלי בלחץ של קשר תוקף, אתה אומר לעצמך "בסדר, זה איבוד לגיטימי, הוא ניסה למסור על הקו". אבל הוא פשוט מתעקש לא לאבד, הוא ינסה לעבור, יחזור, הטעייה, ריצה מהירה ואיכשהו הכדור יישאר ברגלים שלו, ענק.
  2. במקום מסוים במוח שלי חשבתי עד הרגע שבאתי להצביע שהשער של אצילי הכי יפה. ואז בחרתי להצביע לבלקמן - משהו בטכניקת הבעיטה שלו בבעיטה הזאת פשוט מהפנטת.
  3. מבדיקה שעשיתי הוא מרוויח 400 אלף יורו וייאמר לזכות ג'ורדי שהביא זרים בחינם. 1 ל-2 אם יהיה דומיננטי זה מעולה.
  4. שחקן שמרוויח 400-500 אלף יורו לעונה צריך לשדרג אותנו ברמת האופיר דוידזאדה\אלי דסה לכל הפחות. אני אפילו לא מדבר על זרים מעולים כמו קונטה\אוגו ועוד כמה שמרוויחים די מעט ביחס לתרומה שלהם. אני מצפה מג'ורדי לפגוע בול (שחקני הרכב בטון) לפחות ב-2 מתוך 4 זרים (סושיץ, באטוקיו, רודריגז, באבין). שחקן שמרוויח 400+ אלף יורו לעונה צריך להיות קצת יותר מעומק לסגל לטעמי.
  5. מקובל. אם נרצה לקחת עוד אלמנטים מהסטטיסטיקה אז (ניקח אלמנט התקפי ואלמנט הגנתי): מוחמד - 5 מסירות מפתח ו-8 חילוצי כדור באטוקיו - מסירת מפתח אחת ו-3 חילוצי כדור בוא נניח לזה וניתן לזמן לעשות את שלו.
  6. להגיד שתי הקבוצות זה מיותר כי ברור שאחוזי המסירה של קבוצה ששולטת באופן משמעותי יהיו גבוהים יותר. הסבירות הכי גבוהה תהיה שאחוזי הדיוק של קשרי האמצע שמניעים את רוב המשחק של הקבוצה השולטת יהיו הגבוהים ביותר וכך גם היה. בסופו של דבר, נניח לזה ולא נכנס לקטנות, עד כה במספר לא גבוה של משחקים, נראה שהוא שחקן טוב אך לא אחד שישדרג אותנו. הלוואי ואני טועה, שיהיה לנו בהצלחה.
  7. נתון יפה מאוד, המטרה היא לבדוק כמה מסירות משמעותיות באמת היו לו במהלך המשחק. להניע כדור עם ייני רודריגז אופיר והבלמים ב-90% דיוק גם אתה יכול. כמה מסירות שבאמת יצרו יתרון במשחק היו לו?
  8. שחקן מעולה, חייב קשר דפנסיבי ביחד איתו.
  9. לטעמי משחק לאט מדי, נוגע המון בכדור, מוסר יותר מדי לצדדים, אף כדור שלו לא חתך הגנה - הוא רק נראה תזזיתי הוא פשוט נוגע כמה פעמים בכדור במהירות בשנייה אחת. מסר אחלה כדור לריקן ועדיין זה היה במתפרצת של 3 על 2, אני מצפה מבאטוקיו לשבור הגנות עם פס מול הגנה עומדת, שיכנס בדיוק בין הקישור להגנה של הקבוצה היריבה וימצא את מיכה\אצילי\בלקמן פנויים 20-25 מטר מהרחבה (סטייל מסירות בוסקטס). ושוב, יש לו עוד המון זמן להוכיח אחרת. לא שופט ולא צולב. עריכה: [media= ] [/media] מסירה כמו ב- 0:30
  10. כמו שבאר שבע מחתימה באמצע עונה, כמו שהפועל סגרו עם שוינפלד אחרי שני משחקים בנתניה. לסגור איתם מעכשיו על ינואר/סוף שנה - לפחות לשלם 100 אלף יורו על עדיפות ראשונה.
  11. הם כמעט אותו סוג של שחקן. שניהם קשרי 50\50, אף אחד מהם לא משחק קשר התקפי או קשר דפנסיבי. עלי מוחמד מחלץ יותר כדורים ולכן יש נטייה לחשוב שהוא קשר הגנתי, אבל הם משחקים בדיוק באותה משבצת על המגרש, מהרגע הזה רק היכולות שלהם על המגרש גורמות לנו לחשוב מה העמדה האמיתית שלהם. זה כמו שיש מגנים שהם לא יודעים לתקוף אז אומרים "מגן הגנתי", והוא לא בהכרח הגנתי, הוא פשוט חלש בהתקפה. מבחינת ארגון משחק שניהם עושים את אותה עבודה, ראיתי כמה פסים חדים של עלי מוחמד לעומת באטוקיו שעדיין לא משחרר לחץ קדימה בפס חד כמו שמצפים ממנו, ונסחב עם יותר מדי נגיעות בכדור שנותנות להגנה להסתדר, ומסיים את המהלך בפס לאחד המגנים ומרגיע את המשחק. נוסיף לזה שהריצה של עלי מוחמד עם הכדור הרבה יותר זריזה וזורמת כאשר באטוקיו כבד מאוד כשהוא רץ עם הכדור. ושוב, באטוקיו הולך לקבל המון הזדמנויות בתקווה שיוכיח את עצמו. ובהנחה שאוגו יעוזב מתישהו\ ב"ש תצטרך להחליף את ראדי או אייבינדר - עלי מוחמד הוא מחליף מעולה והייתי שמח אם היינו שמים עליו את היד קודם.
  12. נתן כמה הצלות טובות, לעיתים אני מצפה ממנו לעשות יותר. יש מצב שזובאס היחיד שבכושר טוב ממנו בליגה.
  13. הוא כאילו סבבה כזה, מאוד מזכיר את מיטרוביץ' עם האיטיות והמון נגיעות קטנות בכדור. לא יודע אם הוא מסוגל להעניק לקישור את הערך המוסף שאנחנו זקוקים לו. אין את התחושה לגביו כמו שיש על רודריגז לצורך העניין.
  14. כבר משבוע שעבר ציינתי לשים עין במשחק הזה על עלי מוחמד והבחור לא אכזב. נייד ברמות מטורפות, זריז, מחלץ כדורים בלי הפסקה, מניע את הכדור מהר. אסייג בזה שלטעמי היללו אותו באופן מוגזם לדעתי בשידור, והייתה ירידה קלה ביכולת שלו, כמו כל נתניה, במחצית השנייה (שהירידה הפכה אותו מ"מדהים" ל"טוב פלוס"). מדמיין שלישיית אמצע שלו של רודריגז וגולסה ומתרגש.
  15. עם איך שהם נראו, אייבינדר ומיטרוביץ' עדיפים.
  16. נוראי, לא הפסיקו לאבד כדורים, לא הצליחו לארגן את הקישור שלנו, לא הצליחו לחטוף מספיק כדורים. מקווה שרודריגז וגולסה יהיו כשירים לליגה.
  17. יותר כמו באטוקיו. בכל אופן, במחזור הקרוב תהיה לכם האופציה לצפות בו מקרוב ולהכריע.
  18. לא רק הבעיטות, הוא אחד המוסרים הטובים בליגה.
  19. איך מעבירים לג'ורדי את המידע הזה, אני כבר רואה אותו מככב בב"ש בשנה הבאה.
  20. עלי מוחמד הקשר של מכבי נתניה, הולך להיות אחד הקשרים הגדולים בארץ. מנהל משחק ברמה כל כך גבוהה, מהיר, תזזיתי, חושב מהר. תענוג. לחטוף.
  21. יש המון דרכים להביע רגשות בתור שחקן מקצוען: ראיון לעיתון, ראיון אחרי המשחק, סימון לקהל בבקשה להפסיק עם הקריאות, להרים את שאר הקהל עם הידיים ולתת תקווה ואמונה לכל השחקנים סביבו.
  22. מסכים איתך לחלוטין, אבל גם אני וגם אתה יודעים שאידיוטים שיקללו שחקנים כשלא הולך יש גם היום בקהל שלנו ובכל קהל בארץ. תפקידו של שחקן מקצועי, בטח אם השחקן הזה הוא קפטן נבחרת ישראל, בטח אם השחקן הזה או אולי אחד השחקנים שעבר הכי הרבה בכדורגל שלנו בשנים האחרונות, לא להתייחס ל-200 ילדים עם חצ'קונים. הסרט הזה לא מייצג את ה-10 אלף שהיו באצטדיון או את ה-200 שצעקו, הוא מייצג 7 מיליון אנשים ו-200 אלף צופים שמצפים מערן להרבה יותר מאשר להיכנע לקריאות מביכות. אין אפשרות בשום סיטואציה להצדיק את המעשה של ערן.
  23. קובי החולוני - גם בעשרה שחקנים אחרי שדמארי הבקיע את הפנדל, אף אחד לא האמין שיכול לצאת משהו, כשאתה שחקן כדורגל ובעיקר כשאתה ערן זהבי, מצופה ממך לירוק דם עד השנייה האחרונה. עצם העובדה שהוא עשה את הדבר הזה מעיד על כישלון גדול לראשונה, ביכולת שלו לעשות את ההפרדה בין הקהל למגרש. עומר - לצורך העניין, אפשר להשוות את האולטראס באותה תקופה עם הטיטולים והבוז שהיה שם לשחקנים מהמון אוהדים. אם הקפטן באותה תקופה היה זורק את הסרט באמצע המגרש, היו פורצים למגרש ומורידים אותו מהדשא. אסור בשום פנים ואופן לשחקן מקצוען לתת לקהל להשפיע עלייך בצורה כזאת, בטח ובטח כשמדובר בקומץ אידיוטי שמנסה לעצבן אותך. אין סיכוי שהיית מצדיק אותו.
  24. אם שחקן היה זורק את סרט הקפטן של מכבי, הייתם צולבים אותו בכיכר. בטח כשמדובר בסרט קפטן שמייצג מדינה שלמה. אז קיללו אותו, נו? תהיה חזק ותחזיק מעמד, ערן עמד בלחצים וקללות חמורים פי מאה מאשר "ערן זהבי ההומו" של 100 ילדים מפגרים. עצם העובדה שהוא אמר שהוא החזיק בכוונה בכדור עוד כמה שניות כדי לראות אם הבוז מופנה אליו אישית זה ביזיון בפני עצמו, ששריקות בוז מהיציע משפיעות על צורת המשחק שלו. הנבחרת בפיגור בעשר הדקות האחרונות ולך יש זמן להתעכב עם הכדור מאינטרסים אישיים. נ.ב אני מאוהב בו, אבל הוא עשה טעות קשה.
  25. לא משנה כמה אתה מתוסכל אתה לא מנפנף ידיים בלי הפסקה ומראה אכזבה כל פעם שהכדור לא מגיע אלייך (במכבי לא זכור לי שהוא עשה את זה) לא משנה גם אם אוהד יורק לך לפנים ואחד אחר משתין עלייך, אתה בחיים לא זורק את סרט הקפטן ככה על הרצפה באמצע משחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.