Jump to content

devil

משתמשים רשומים
    74
  • Last visited

About devil

• Birthday 21/11/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

3,601 profile views
  1. אני אהיה בלונדון ביום רביעי. מישהו יודע אם יש ערוץ ספורט בטלוויזיה באנגליה שעשוי לשדר את המשחק נגד ריאל?
  2. אם נעבור שלב מחר, תהיה לזה השפעה גדולה לדעתי על מכירת המנויים לקהל הרחב ביום ראשון. אותו דבר לגבי הדחה מאירופה.
  3. תמיד מצדיע לשחקנים כמוהו. ברשימה עם יובל שפונגין ודומיו שאשכרה מצליחים להתפרנס מכדורגל עם אפס כישרון. שתי דקות אחרי הגול היה לו מצב נגיחה מהרמה של גלזר, אשכרה מ11-12 מטר הוא ניסה לנגוח בלי לקפוץ, או שאתה קופץ או שאתה עומד ומשתלט עם החזה, שחקן כדורגל לא יכול לנגוח ממרחק כזה בעמידה על הדשא. מבחינתי זה מעיד באמת על חוסר הבנה ביסודות הכי בסיסיים של המשחק. בנוגע לגול, הרמה פסיכית של חוזז, גם אם היה שם קונוס - הכדור היה ברשת.
  4. אינשאללה. קונה בשתי ידיים שהמשחק הראשון בבלומפילד יהיה ב27-28 לאוקטובר נגד ב"ש.
  5. יש פה מישהו שאשכרה חושב שבלומפילד יהיה מוכן לפני נובמבר-דצמבר?
  6. בגדול אתה בנאדם מרגש. העניין הוא שאם מישהו מצלם אותך, זה אומר פחות שתי ידיים עובדות. מתוך: "מחשבות שמלחיצות אותי"
  7. ביזיון שאין סרטון נורמלי לדבר היפה הזה שקרה לפני המשחק.
  8. הגולגולת באמצע לובשת את הקפוצ'ון החדש של הארגון?
  9. פוטנציאל לקונפטי לאצטדיון שלם. תביאו כמה שיותר.
  10. מעבר לעלויות הענקיות, לא בטוח שזה ימשוך כמות אמיתית של אוהדים, ברוב המשחקים האצטדיון לא יהיה סולד אאוט ויהיה אפשר לקנות כרטיסים. רלוונטי רק לב"ש, דרבי, חיפה ובית'ר, גם במקרים אלה, הייתי מעדיף לשבת בבית עם חברים. מעבר לזה שמסך ענק דורש שטח עצום לשבת בו בנוחות ולצפות, סטייל הדשא בווימבלדון. דבר אחרון, יש לי תחושה שיש יותר מדי גורמים ואוהדי יריבות שישמחו לזרוק אבנים באמצע הלילה ולהרוס את המסך הזה. תחושה.
  11. כן, תודה, הוא התחיל לחפש בקבוצות הללו. יש לכם עוד רעיונות מקוריים?
  12. היי, תודה רבה על העזרה. לשאלה אחרת, האם אתם מכירים ישראלים בשוויץ? מה לדעתכם הדרכים הכי טובות להתחבר ולהכיר ישראלים? בתי כנסת, חב"ד - עוד רעיונות יצירתיים?
  13. היי, אחי הקטן התקבל לעבודה בשוויץ לשנה הקרובה. רציתי לעזור לו במציאת דירה באזור החדש שלו. מה לדעתכם האתרים המומלצים לחיפוש דירה להשכרה בחו"ל? אגב, האזור הספציפי הוא prevessin בשוויץ ו- meyrin בצרפת (סמוכות אחת לשנייה) והתקציב הוא עד 1200 פרנק לחודש (בערך 1000 יורו). תודה מראש לעוזרים!
  14. קליפ ביצועיםבמקרה הזה הוא רק כדי לחסוך לך לראות את כל תקצירי ליגת העל. התכוונתי לקליפ ספציפי מהעונה הזאת ולא לאורך קריירה. אני תמיד אומר שאם היו קונים לפי קליפים, עטר ויצחקי היו בברצלונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.