Jump to content

שרן לא שירן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שרן לא שירן

1. אירוני משהו עם החתימה שלך סתם אחי תהיה בריא
  2. מזל שלא אמרת גמר ליגת אלופות, אז באמת היה לנו נאחס
  3. לא כ"כ עצוב מהפציעה, בסה"כ יתן לנו מה שהעונה הזאת אמורה לתת- הזדמנות לשחקני הבית. אחרי הכל ז'אן וייני בקישור האחורי לא כ"כ נוראים.
  4. גם אם לא ייני, קומאץ' אחלה שחקן עם אחלה טכניקה במונחים של ליגת לוזון
  5. תיסחף אז... כולה העיר ובצדק שבכל זאת אין לנו את ההגנה המושלמת
  6. לא יודע מה כולם תפסו ממאיוקה שחקן, אחד החלוצים הכי נכים בליגה. עם כל ההזדמנויות שאילייב וחברים מסדרים לו היה אמור כבר לעקוף את ארבייטמן. נותן גול במקרה פה ושם מול שער חצי ריק בדר"כ או ריק לגמרי אז הוא פוטנציאל ענק?
  7. טוב, בדרך אנחנו לוקחים ליגת אלופות ואת גביע אופ"א. תמיד זה קורה לנו, משחק אחד בסדר וישר רצים לאליפות עם ההגנה ההתקפה והקישור הכי טובים בליגה. אני לא אומר שאנחנו לא קבוצה טובה, יש אחלה קבוצה העונה אבל הפועל וחיפה כמה רמות מעלינו. לנושא, אילייב אחלה שחקן, עונה הבאה כבר לא אצלנו
  8. איך נתת ליבוריאן לשחק? יענו איזה סוג של חלוץ? ומה עם ייני וישראלביץ'? ממש סיבך אותי כל העסק הזה
  9. סתם לידע כללי- כמה בערך עולה תפאורה לדרבי? אני יודע שזה מחירים משתנים, אבל בערך?
  10. איזה טקטיקה עשיתם? ריג'יד או פלויד? קיצר אני צריך עזרה בטקטיקה, עכשיו זה בהורדה המלא, ולפי הדמו זה מסובך פצצות. מישהו טוב מעלה את הטקטיקה שלו?
  11. שונה לגמרי, עוד לא יצא לי ללמוד הכל. מה שכן, השימוש בטקטיקה ממש עוזר, לדוגמה- אם אתה מול שחקן יותר טוב, תתן טקטיקה של מתפרצות וציפוף במרכז ההגנה, תשים לחץ על הכדור ותוכל לצאת למתפרצות קטלניות. הבעיטות יותר טובות, מסי פשוט גאון ** דווקא יש נושא: http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=112229
  12. נראה מדהים, משוחק מדהים, הטקטיקה החדשה מדהימה, בקיצור- אין דברים כאלה פשוט משחק הכדורגל הכי טוב ששיחקתי בחיים, השימוש בטקטיקה פשוט גאוני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.