Jump to content

Silvio

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,541 profile views
  1. ??? שורה ראשונה אתה אומר שהוא מפלג ומסית, בשורה השנייה אתה מפלג ומסית ואז בסוף אתה אומר ברוב חוצפתך צבוע? אולי תפסיקו להגן על הצד שלכם ולתקוף את הצד שני?
  2. אישה מבחילה, אבל זה סתם קטנוניות. כנ"ל לגבי הילד של בנט(הוא פאקינג בן 15). מאוד שונה מנקרים של נבחרי ציבור שזורקים זין.
  3. כשר הכוונה במסגרת החוק כמובן. למשל מה שסימנתי לך שכתבת. מהלך שתיאורטית יכול לקרות ולעבור (אם כי מעשית, קשה לי להאמין שיצליחו), זה ידרוש הרבה, זה יפלג עוד יותר, אבל מעשית זה יכול לקרות. כשר, אבל מסריח. המסריח מגיע מזה שזה ניצול של העמדה(במקרה הזה, רוב תיאורטי לחלוטין של 62 ח"כים) וניצול של האמצעים כדי לחסל מישהו אישית. מהצד השני, להכנס בכל הגורמים שמנהלים לך את המשפט ולפעול כדי לשנות את מערכת המשפט כשהיא פונת נגדך, זה כשר, זה לא אסור חוקית, אבל זה מסריח. בכל אופן, אולי לא הייתי מספיק ברור. הכוונה הייתה שאני לא קונה את ההתבכיינויות כשזה הצד השני והצדקה כשזה הצד שלך. אני מרגיש שא
  4. לחוקק חוקים פרסונליים שיבטלו יכולת של מועמד זה מסריח אבל במידה מסויימת כשר. גם לצאת למתקפה חמורה נגד פקידים(בתי משפט, יועמ"ש, מפכ"ל ופרקליטות) שאת רובם אתה מינית זה מסריח אבל כשר. אני, ברמה האישית, לא הייתי רוצה ששום פעולה מסריחה אבל כשרה הייתה מתבצעת על ידי המנהיגים של המדינה. אנחנו בתקופה של קיטוב/חלוקה לקבוצות מה שתרצה. את אף אחד לא מעניין הדרך, בשביל ימנים הכל בסדר כדי שביבי ימשיך להיות ראש ממשלה, בשביל שמאלנים הכל בסדר כדי שהוא כבר לא יהיה. לא מדברים יותר אג'נדה פוליטית כמעט. אני בכלל לא מתחיל לדבר על ערכים. הכל מותר, העיקר שיחזק את הצד שלי. לא קונה את הקטע של "
  5. שטויות. מהרגע הראשון היה ברור שנחת פה כוכב, נכנס לשחק כמה דקות(גביע אם אני לא טועה) וישר שם גול.
  6. לא, שני הצדדים עסוקים בשיימינג וכל מה שכתבת. השמאלנים פשוט עושים את זה בצורה יותר "אינטלקטואלית". בתכלס בבסיס הרוב די אותו דבר, עם שוני בתוכן שלרוב נובע משוני אישיותי + הסביבה שממנה הגעת.
  7. אני חושב שההסכם עצמו הוא לא כזה הישג גדול, אלא צעד קטן(עם הרבה משמעות תודעתית) בתוך אסטרטגיה כללית ומעולה שניהלו פה לאורך השנים. הרי השת"פ עם המדינות הללו(לא רק איחוד האמירויות) מתקיים כבר שנים ונובע בעיקר משנאת המן, במקרה הזה איראן, ולא מאהבת המדינות הדי מחליאות הללו, אם לומר את האמת. אני מתחייס בעיקר לעריצות הדתית והשחיתות המאוד גבוהה שם. אז האם לתת את הקרדיט לביבי? לא יודע, אני נוטה לכן. אבל בבקשה, בואו נפסיק את השקר הזה של שינוי המשוואה כשאין שום קשר בין ההסכם הזה להסכמים עם מצרים וירדן ואפשר גם לוותר על משפטים גרנדיוזיים כמו "צעד ענק" כשעוד לא נחתם שום דבר והאימפקט הוא בגדר ספ
  8. שאלתי מה הנזק של זה, לא למה התועלת של זה נמוכה(שוב, אפשר להתווכח אבל זה פחות רלוונטי).
  9. באיזה מובן הרגשת שאני מזלזל בגאווה הלאומית? אני, בניגוד אלייך, לא רואה בזה שום התרפסות, סתם סולידריות וניסיון עדין ולא מזיק להושטת יד. אבל סלמתק שאתה מייחס לי כוונות נסתרות. מקבל את ההקבלה שלך על ניו יורק(אם כי בקלות אני יכול לחשוב על עשרות הקבלות שנוגדות את הרעיון שלך). אבל שוב, אני לא מקבל את הדרך שבה אתה מבטא ערך לאומי ופגיעה בו. מנקודת המבט שלי, ערך לאומי נגזר נגיד מכמה טוב המדינה שלי מביאה לי ולעולם. אבל במונחים של אויבים ומלחמות? לא מעניין אותי
  10. אוקיי, המצב שם מורכב מאוד, ככל הנראה צביעה של בניין העירייה(וגם הצעה פומבית לעזרה) לא תעזור ברמה הישירה לכינון יחסים וסולחה מדינית. מה הנזק בזה? פגיעה בגאווה הלאומית? חוץ מזה, שחלק גדול מהמאבק של ישראל נגד המדינות מסביב הוא בכלל הסברתי ופה דווקא כן יש תועלת. נכתב בתגובה אלייך אבל מיועד גם לסלבה ולכל בן אדם אחר שביקר את ההחלטות הנ"ל.
  11. תשמע זה קצת פרדוקסלי להגיד לו מצד אחד שהוא שזה בעייתי שהוא קובע שביבי מושחת כאשר הוא מתבסס על שמועות ותקשורת מוטה ומצד שני לצאת נגד החקירות, המשטרה ובית המשפט כשגם אתה מתבסס על שמועות ותקשורת מוטה.
  12. אני לא מבין. הרי אם לציבור היה חשוב שבמפלגות יהיו פריימריז, הוא היה מצביע יותר למפלגות שיש בהן פריימריז, לא?
  13. שמע, אולי בעולם שלך זה לא משמעותי, אבל בקרב הסביבה הקרובה שלי זה מאוד משמעותי. במיוחד בתקופה האחרונה שהרבה חבר'ה צעירים יחסית מצטרפים לשם. אני מסכים שמבחינת כלל המדינה הם לא רוב(ואפילו לא כזה קרובים) אבל הם כן נתח משמעותי באוכלוסייה וכן, אני חושב שיש מקום לקול שלהם(מארגני המחאה ומשתתפיה כאחד). אני מסכים באופן כללי שההצגה של המחאה הזאת כמשהו שהוא מעבר להתנגדות לביבי זו אחיזת עיניים וחשוב מאוד שמי שלוקח חלק בזה יבהיר את זה. אבל אני גם חושב שגם אם ההפגנה היא רק נגד ביבי זה בסדר גמור, זה לא בהכרח צודק בעיניי, אבל זה בסדר גמור. בנוגע למימון של אהוד ברק, זה בעייתי בערך כמו מימון של כל א
  14. אני חושב שהטענה שלו כלפייך (מעבר לניתוח הלא עדין שאני מסכים איתך ברובו), וזה גם די מתחבר עם מה שרציתי לומר לפלג בתור המשך להודעה שלו זה ככה - כשאתה(או ת"א שלנו) מגיבים עם הרבה ביקורת (וזלזול, אבל נשים את זה בצד) כלפי רק צד אחד בלבד(אל תתפוס אותי במילה במקרה שלך, אבל במקרה של פלג זה מאוד בולט), זה נותן תחושה שהיא קצת מעבר לענייניות. כשאתה חושף בעקביות וביקורתיות כשלים רק של צד אחד, כשמן הסתם(ואין לי ספק שפה תסכים איתי) שני הצדדים טועים המון אי אפשר שלא להרגיש שיש מאחורייך אג'נדה, שאתה בעצם מייצג צד מסויים אבל עושה את זה מצורה יותר אינטלקטואלית. איך שאני תופס את הדברים, אי אפשר באמת לרצות ל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.