Jump to content

Silvio

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,564 profile views
  1. במאקרו אני נוטה להסכים איתך. צריך להגיד אבל שלא שמעתי שום פיתרון אחר מספק. במיקרו? זה סיפור אחר. קיבלת תשובה חיובית? תשאר בבית.
  2. יהרסו לאנשים את החיים? בידוד זה מבאס, ויש לזה נזק לחיים, בעיקר פסיכולוגי. אבל מפה ועד להגיד להרוס את החיים? או שהתבלבלתי ואתה מדבר על הסגר ואז אתה פשוט לא מאמין שהמצב יכול להדרדר יותר ממה שקורה כרגע?מבחינת עומס על בתי חולים וכאלה. ובנוגע להודעה השנייה שלך, אתה יודע שכמעט כל הבדיקות הרפואיות (אבל גם בשאר החיים) שום דבר לא בטוח, נכון?
  3. איזה קל זה לפתור כל ביקורת שיש כלפי המצב ב-"השנאה לחרדים".
  4. על זה נתפסת? יש כל מיני דברים לא דמוקרטיים במדינה שלנו, זה בסדר מבחינתי שזה ככה, לא הכל חייב להיות דמוקרטי לחלוטין, אני לא מבין מה מפיל אותך ב"יעני דמוקרטית".
  5. אני חושב שהוא ממש צודק. אני אוסיף ואומר שהציבור החרדי וההנהגה שלהם בראש זאת אחת הסכנות הכי גדולות להמשך קיום של המדינה כמו שאנחנו מכירים אותה(יעני חילונית, יעני דמוקרטית), הרבה יותר מבגץ ומביבי. כשהם יגיעו ל 30-40% באוכלוסייה כבר אי אפשר יהיה שלא להרגיש את זה.
  6. Silvio

FM21

יש מצב אתה מעלה פה פרופיל של זהבי?
  7. קנדיל כל כך לא מדוייק. משחק מעולה של הבלמים היום
  8. ??? שורה ראשונה אתה אומר שהוא מפלג ומסית, בשורה השנייה אתה מפלג ומסית ואז בסוף אתה אומר ברוב חוצפתך צבוע? אולי תפסיקו להגן על הצד שלכם ולתקוף את הצד שני?
  9. אישה מבחילה, אבל זה סתם קטנוניות. כנ"ל לגבי הילד של בנט(הוא פאקינג בן 15). מאוד שונה מנקרים של נבחרי ציבור שזורקים זין.
  10. כשר הכוונה במסגרת החוק כמובן. למשל מה שסימנתי לך שכתבת. מהלך שתיאורטית יכול לקרות ולעבור (אם כי מעשית, קשה לי להאמין שיצליחו), זה ידרוש הרבה, זה יפלג עוד יותר, אבל מעשית זה יכול לקרות. כשר, אבל מסריח. המסריח מגיע מזה שזה ניצול של העמדה(במקרה הזה, רוב תיאורטי לחלוטין של 62 ח"כים) וניצול של האמצעים כדי לחסל מישהו אישית. מהצד השני, להכנס בכל הגורמים שמנהלים לך את המשפט ולפעול כדי לשנות את מערכת המשפט כשהיא פונת נגדך, זה כשר, זה לא אסור חוקית, אבל זה מסריח. בכל אופן, אולי לא הייתי מספיק ברור. הכוונה הייתה שאני לא קונה את ההתבכיינויות כשזה הצד השני והצדקה כשזה הצד שלך. אני מרגיש שא
  11. לחוקק חוקים פרסונליים שיבטלו יכולת של מועמד זה מסריח אבל במידה מסויימת כשר. גם לצאת למתקפה חמורה נגד פקידים(בתי משפט, יועמ"ש, מפכ"ל ופרקליטות) שאת רובם אתה מינית זה מסריח אבל כשר. אני, ברמה האישית, לא הייתי רוצה ששום פעולה מסריחה אבל כשרה הייתה מתבצעת על ידי המנהיגים של המדינה. אנחנו בתקופה של קיטוב/חלוקה לקבוצות מה שתרצה. את אף אחד לא מעניין הדרך, בשביל ימנים הכל בסדר כדי שביבי ימשיך להיות ראש ממשלה, בשביל שמאלנים הכל בסדר כדי שהוא כבר לא יהיה. לא מדברים יותר אג'נדה פוליטית כמעט. אני בכלל לא מתחיל לדבר על ערכים. הכל מותר, העיקר שיחזק את הצד שלי. לא קונה את הקטע של "
  12. שטויות. מהרגע הראשון היה ברור שנחת פה כוכב, נכנס לשחק כמה דקות(גביע אם אני לא טועה) וישר שם גול.
  13. לא, שני הצדדים עסוקים בשיימינג וכל מה שכתבת. השמאלנים פשוט עושים את זה בצורה יותר "אינטלקטואלית". בתכלס בבסיס הרוב די אותו דבר, עם שוני בתוכן שלרוב נובע משוני אישיותי + הסביבה שממנה הגעת.
  14. אני חושב שההסכם עצמו הוא לא כזה הישג גדול, אלא צעד קטן(עם הרבה משמעות תודעתית) בתוך אסטרטגיה כללית ומעולה שניהלו פה לאורך השנים. הרי השת"פ עם המדינות הללו(לא רק איחוד האמירויות) מתקיים כבר שנים ונובע בעיקר משנאת המן, במקרה הזה איראן, ולא מאהבת המדינות הדי מחליאות הללו, אם לומר את האמת. אני מתחייס בעיקר לעריצות הדתית והשחיתות המאוד גבוהה שם. אז האם לתת את הקרדיט לביבי? לא יודע, אני נוטה לכן. אבל בבקשה, בואו נפסיק את השקר הזה של שינוי המשוואה כשאין שום קשר בין ההסכם הזה להסכמים עם מצרים וירדן ואפשר גם לוותר על משפטים גרנדיוזיים כמו "צעד ענק" כשעוד לא נחתם שום דבר והאימפקט הוא בגדר ספ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.