Jump to content

Silvio

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,887 profile views
  1. זה ממש אירוני להגיד "צריך לקחת הכל בחשבון" כשאתה מדבר על החלטה של מישהו אחר עם עוד מיליארד שיקולים אישיים (וגם מקצועיים) שאין לך אפילו שמץ של מושג מה הם. קצת צניעות אחי.
  2. בבקשה, תן לי דוגמא למדינה מתוקנת ונורמלית שפועלת כמו שאתה מבקש ואז גם תודה בכל הכנות אם אתה מוכן לעבור לשם. יש לי בעיה עם הפיתרונות של לתלות אותם, לגרש את המשפחה שלהם, לשלוח אותם לים וכו'. זה לכאורה ההתנהגות הברברית שאנחנו מייחסים להם ולכן אנחנו לא סומכים עליהם (בצדק לטעמי), אז הפיתרון שלנו הוא לפעול כמוהם?
  3. וולאק ריספקט על ההשקעה. באתי לענות לך הודעה ארוכה ברצינות על למה אני חושב שהם באמת לא כאלו שונים אבל זרקנו כל מני סופרלטיבים מפוצצים בלי ירידה אמיתית לפרטים (וואלה לא מאשים אותנו, ככה מדברים היום פוליטיקה) וזה לא מוביל לכלום. אולי יום אחד נדבר ברצינות ועד אז שכל אחד יישאר בפוזיציה שלו וסלמאת
  4. תגדיר סכנה. אתה חושב שאם יאיר לפיד ימשיך להיות בתפקידי מפתח המדינה תיכחד? כי אם כן זה נשמע לי מופרך ואם לא אז השימוש במילה סכנה נראה לי מוגזם. אני אישית חושב שאין כל כך הבדל בינו לבין ביבי. שניהם סופר מוכשרים. שניהם נולדו עם כפית זהב, אצולה אשכנזית. שניהם פופוליסטיים אחושרמוטה הודעות שלהם לא כזה שונות.
  5. איזו קרן לקח חוץ מהבעיטה של ביטון? לדעתי היה שיפוט טוב. עצר איזו פעם אחת את המשחק במקום לתת יתרון אבל חוץ מזה נתן למשחק לזרום. לגבי צהובים אני מניח שאתה מתכוון למרפק שאני לא זוכר מי נתן למי. גם שם זה היה גבולי ואני לא זוכר איזו מחאה של השחקנים נגד ההחלטה. יש עוד?
  6. הבנתי אותך טוב כפרה. גם הסכמתי איתך שעשה טעות. סתם התיאור של התגנב כמו גנב למישהו שברח מאיזור מלחמה לא בא לי בטוב בעין, גם אם עשה טעות. אגב, אתה יודע מה היו כל השיקולים שלו שאתה מתבטא בכזאת נחרצות על הבחירות שלו?
  7. אם היה גבר היה לוקח קלצ'ניקוב ונשאר להילחם. כמו גנב בלילה, כמה מנותק אפשר להיות כשאתה אומר את זה על מישהו שבורח מרידור מלחמה?
  8. אז על מה יאוננו הפרשנים? על תבניות ההתקפה של רוני לוי וקלינגר? הם כרגע נראים הכי טוב
  9. כאילו לבחור שחקנים זה לא חלק מהעבודה של מאמן? ולשפר את אותם שחקנים? לתת לשחקנים לשחק בטקטיקה המתאימה כדי שהאיכויות שלו יבואו לידי ביטוי? מה יגידו אוהדי בכר? מה אומרים אוהדי פרגוסון בעונות שהפסיד אליפות? מה אתה אומר לעצמך כשאתה לא מצליח במשהו? לפעמים אתה למטה ולפעמים אתה למעלה. אם אתה ממנה מאמן טוב ומביא שחקנים טובים ומתאימים, אתה בסיכוי טוב תהיה למעלה.
  10. מזל? אחינו הוא לקח 3 אליפויות על הראש של מכבי כשהיא הייתה באחד המומנטומים הכי חזקים בתולדותיה, כשג'ורדי קרויף עדיין מנהל מקצועי. בדרך לקחת 2 אליפויות רצוף עם קבוצה שלמעלה מעשור לא הצליחה בכלל לרוץ לאליפות, גם אם בנאדו היה פותח את העונה. אי אפשר לדעת כמה מהצלחה שלו קשורה בהיותו מאמן טוב וכמה זה נסיבות, אבל להגיד נטו מזל זה פשוט להתעלם מהמציאות, המאמן היחיד שמצליח לקחת למכבי אליפויות מאז ההגעה של ג'ורדי. תפסיקו לזלזל ביריבים שלנו, לא צריך גם להאדיר אותם בהגזמה אבל לזלזל זה כל כך לא מכבי. לדעתי הוא מאמן טוב על גבול המצוין והלוואי על הכדורגל הישראלי עוד מאמנים כמוהו. שיזדיין לחול כמה שיותר מהר, למרות שקשה לי לראות את זה קורה. גם אם לא יקרה, הגלגל יתהפך מתישהו.
  11. עדיין עולה על כל הבלמים הישראלים הקיימים. אולי למעט ניר ביטון
  12. אני כנראה ראיתי משחק אחר. פ.ס.וו לא ממש טובים אבל לא ברור אם זה כי הם רדומים מהאתגר או שמכבי עומדת טוב על המגרש טקטית. אבל ההתקפה? מרגיש כמו קבוצה קטנה שצמאה לפוקס ענק
  13. יצא לך באגף. בכל מקרה, זה נשמע כמו עלות מטורפת. לא צריך לשים כזה הרבה כסף כדי לקחת לחיפה אליפות
  14. לא חשבתי שאתה מדבר על הפרקליטות. יש מצב, אני לא מתיימר לדעת. גם אם כן, אז יותר סביר שרק בודדים ידעו, לא? קשה לי להאמין ששי ניצן ובכירים אחרים ידעו. בכל מקרה, אני לא ממש זוכר אנשים מגנים פה בחירוף נפש על הפרקליטות גם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.