Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by תמיר8

1. מעניין כמה צלייה לוקחים את המשחק הזה ברצינות. המשחק הזה תקוע להם בין שני משחקי עונה בליגה, אחרי שניצחו את לובליאנה יהיה להם משחק נגד מאריבור ביום ראשון ואחרי הפסד 4:1 מעניין כמה אנרגיות הם ישקיעו בסיכוי להפוך את זה.
  2. הציבור אוהב את הפרסומת. https://www.one.co.il/Mobile/Article/23-24/1,1,0,60688/444167.html
  3. ייני גם לא כשיר. זה או מאסון בעוד משחק שהוא יפתח או הזדמנות לגיא מזרחי
  4. אוהב את פיבן אבל מבין את הרצון שלו לעזוב ואת של מכבי להעדיף שחקנים אחרים בהגנה. רק שלא ישבור את הלב ויעבור לחיפה/הפועל בעתיד
  5. רביבו ג'וניור ימכר במוקדם או במאוחר והוא יכול להיות אחלה מגן ישראלי. גם בלם מחליף הוא סבבה והעיקר שלא ילך לחיפה. ודוידה זה רכש עם פוטנציאל טוב. אהבתי מאוד
  6. המשחק בקרואטיה חכה לפרסום רשמי של אופ"א לתאריכים בדרך כלל זה לוקח איזה יום אחרי ההגרלה
  7. הימור: משפתי זאדה ביטון לוקאסן פיבן שחר גלזר גבי כהן תורג'מן ביטון זהבי, מילסון, פרץ, יוריס, סבוריט ומאסון צריכים לנוח ולעלות מהספסל במקרה הצורך. אלמוג נראה לי שרוף אצל הצוות ומעניין אם פיבן יעלה להופעת פרידה או שאולי יתנו למזרחי סוף סוף דקות. בכל מקרה חדרה בליגה הרבה יותר חשוב וצריכים לרכז את האנרגיות לשם.
  8. נוסעים ונוסעות יקרים, לקראת משחק הכדורגל שיתקיים הערב, 27.8 באיצטדיון בלומפילד, הרכבת הקלה תתגבר את מערך הרכבות לפני ובתום המשחק, וזאת בנוסף למערך הרכבות הסדירות על הקו האדום. אנו מבקשים לשמור על הסדר בעת העלייה לרכבות, ומאחלים נסיעה בטוחה ונעימה, וזכרו לתקף!
  9. פסיכי לגמרי שהוא במדים של באיירן מתחבק עם טוכל. לאט לאט אני מעכל את גודל ההעברה
  10. לעלות עם ההרכב הכי חזק שאפשר, מי שצריך שינוח בגומלין. חייבים להסתער על הליגה. הכי חשוב שיש
  11. אם נישאר בדרג השני אבל 4 מדורגות מהדרג ה1 וה2 יודחו זה יהיה מצוין. שפראג ובשיקטאש יעלו לדרג השני. הכי חשוב שנקבל הגרלות נוחות בדרג השלישי והרביעי כדי שנצבור ניצחונות ונפעיל לשלב הבא. לסיים במקום השני ולא הראשון זה גם אחלה
  12. מקווה ששאר השחקנים במכבי יבינו כמה ניצחון חשוב היום אם העברה לבאיירן מינכן מהקבוצה נתקעת כדי ששחקן בכיר ישתתף בו. מקווה שיזריק להם דרייב
  13. נראה לי שכן אשדוד יותר טובים מהם? קשה לי להאמין. מוליכת הליגה הסלובנית/סגנית האלופה לא אמורה להיות קבוצת אמצע טבלה בישראל
  14. מסתבר שלקורנו יש חברה ישראלית. פוטנציאל לעוד ישראלי ובנוסף שרי בסוף השנה משלים 5 שנים בישראל ויכול לבקש תושבות
  15. משפתי יקבל את הקרדיט בהתחלה ויצטרך לפשל כדי להפסיד את המקום. נראה מה יהיה
  16. אני חושב שדניאל בא להיות גיבוי למשפתי ולא כדי להציל את המולדת ולפתוח בשער ביום ראשון
  17. מעניין אולי הכניסו את הבונוס לאירופית אחרי הקמת הקונפרנס. לפני 3 שנים מכבי לא קיבלה בונוס כשהיינו באירופית
  18. אם אני זוכר נכון הבונוס הוא רק על הצ'מפיונס ולא על הליגה האירופית, בטח לא על הקונפרנס.
  19. מכבי רוצים להפתיע אותנו עם הודעה רשמית על דניאל פרץ כאילו אנחנו לא יודעים מה הולך. בכל מקרה פעלו נהדר שלא הביאו שוער זר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.