Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by תמיר8

1. מדהים שכולם בכלל מקבלים את זה שהיו אמורים להביא למכבי רק את שער 11 עם שער 10 סגור, איפה הסולידריות לאחים שלכם מהיציע, 2500 כאלה, שהלכו לכל חור וצברו ניקוד גבוה כדי להגיע למשחק הכי חשוב בשנה. שיזדיינו הפועל ושתזדיין ההתאחדות המסריחה הזאת.
  2. המשחק הקבוצתי בקיץ אחרי מחנה האימונים היה נהדר ומכבי שיחקה באינטנסיביות מאוד גבוהה ועכשיו מורגש שהשחקנים מרגישים בנוח והכל נהיה יותר רגוע ונינוח. קין והצוות חייבים לחזור לבסיס שאיתו התאמנו בקדם העונה, לתת לשחקנים בראש ולבצע קצת יותר רוטציות איפה שאפשר כדי שהשחקנים לא ירגישו שמקומם מובטח. צריך לבצע איזשהו ריענון
  3. http://www.365streams.site/en/player/252f244d2b5756ebe464a5a9b1d4a8ca5ed1893b6b914484f491628b4289fb74f48d32467eb0f4a27509337e4ad3c86f9d1c419acae28d6d8b1f4cbc6889f1b4/650c7b4bd82e3
  4. איזה וולה כל שער בצבע. ראן משחקים פשוט ובקצב טוב, פשוט תענוג לראות
  5. הלוואי שהקהל יחרים את המשחק הארור הזה
  6. אשמח לראות מרכז הגנה של לוקאסן וסבוריט, את דן ביטון חוזר לקישור ההתקפי ואת יהונתן כהן בספסל על חשבון תורג׳מן או לפחות דוידה
  7. יכלו לסגור את 10 ולפתוח את 13 או לפחות חלק ממנו פלוס הפרדה כמו שעשו כבר בעבר ולתת למכבי את ה5 אלף כרטיסים שלהם כדי שהם יוכלו לקבל אותם בחזרה בדרבי בית שלנו, הפועל משחקים מלוכלך
  8. לאנשים אין מושג. סוף שבוע, מזג אוויר טוב, מפעל אירופאי בלי בזבוזי זמן מגעילים ושיפוט מכור מראש, נגד יריבה נחותה מאיתנו שאמורה לקבל בראש. אמור להיות ערב מהנה ומי שיגיע ירוויח
  9. הייתי שמח מאוד אם לפחות אחד מבין קינדה ושועה יהיו במכבי. אפשר לנעול את הצלחת בקרית שלום לשנתיים קדימה
  10. מה יש בהווה? אחלה הווה. יש במה, תופים, תפאורות ואחלה עידוד נגד אשדוד, חדרה ובמשחקים באירופה. לא מבין למה להרוס את הפתיחת העונה הטובה ביציעים. תילחם - תקבל סנקציות ככה פשוט. איזה עוד דברים קרו וקורים? שואל באמת אשמח אם תרחיב
  11. אין סרט כזה שיקפיאו זר חדש שנפצע לכמה חודשים או ישחררו זר חדש שהרגע נקנה (השוער), מיץ' מעולם לא פעל ככה זאת לא הדרך שלו. אולי יביאו איזה ישראלי אבל גם לא נראה לי
  12. סלמתק. סתם באסה שהאווירה הולכת להיות גרועה והקבוצה תאבד גובה במירוץ האליפות יאללה טחנו את הנושא מספיק
  13. הבנתי שזה לא בהכרח על האבוקות עצמם אלא יותר על תרחיש האימים לשנות את המציאות ליום שבו יהיה אפשר רק למחוא כפיים כי יהיה אסור עידוד בכלל. לא חושב שזה יקרה, אני שומע את זה מ2009 אבל בסדר כל אחד ודעתו. מה אני יכול לעשות חוץ מלהחרים משחק ולהעלות את המודעות ברשתות החברתיות? אני לא אלך עכשיו מכות עם שוטרים רנדומלים מחוץ לשער 11 ואגן על כבוד המועדון וגם לא אף אחד אחר שכל אחד יעשה מה שהוא מבין, מי שרוצה להילחם שילחם. בינתיים אני אעמוד בצד ואחטוף את הריקושטים כמו זין
  14. אוקי הם לא ישנו אותם והם לא ישנו את המשטרה. מה עכשיו? מזכיר לך שהכוח אצלם לא אצלנו. סתם מלחמה מיותרת לפעמים עדיף להיות חייל טוב מאשר מרדן, שהמערכת לא תתביע אותך בסופו של דבר.
  15. כפרה עליך כבר אמרתי יותר מוקדם בנושא שהאבוקות האלה על הזין שלי, לא מוכן לצאת לשום מלחמה על הדבר הזה. וכמו שאתה אמרת אני (הקהל הרחב) לא קשור לארגון והארגון לא קשור אלי, זה לא שלי להילחם ואני לא קשור לזה. יבוא הארגון וירצה להילחם נגד איסור כניסה של תוף/מחירי כרטיסים או משהו הגיוני אחר שקשור אלי סבבה אבוא ואצטרף אבל מלחמה נגד אבוקות/קריאות "גזעניות"/הומופוביות? מה הקשר שלי לשטויות האלה
  16. :/ נחמד שכופים עלי מלחמה. איחלתי לחייל בהצלחה
  17. יש מצב שזה יקרה אחרי שהוא יתבזה באלופות. אין סיכוי שנעלה ליורו מהבית הזה, סדר המשחקים לא לטובתנו. היינו צריכים לנצח את רומניה בחוץ או לפחות את קוסובו בבית במשחק הראשון. השאלה מה הולך לקרות בליגת האומות? בדרג א' כל ראשי הבית בדרך להעפיל (קרואטיה, ספרד, איטליה, הולנד) בדרג ב' סקוטלנד וסרביה גם יעפילו וישראל ובוסניה סיימו ראשי בית וכנראה ילכו לחצי גמר על ההעפלה. השאלה מי עוד יתחרה איתנו? קבוצות שסיימו ראש בית בדרג ג'? סגניות של דרג ב'? איך זה הולך בכלל במפעל הזה
  18. וגמר טוטו נגד חיפה וואלה כן צריך להיזהר, בטח השחקנים יבואו כבדים אחרי החג
  19. לא יודע מה זה הקהל הרחב, זה לא ארגון אחד מאוגד אלא מלא אינדיבידואלים שונים עם דעות שונות. אני זוכר תקופה של מחאות מעל עשור שהשחקן ישב בחוץ תקופה ואז עבר ליציעים אחרים והאולטראס שלט בשער 11 והייתה תקופה מסריחה ביציעים, חלק תפסו צד כזה חלק צד אחר וחלק לא היו בכלל חלק מהויכוח. אני גם חושב שרוב הקהל שלא קשור לארגון יעדיף לתמוך בארגון האוהדים שלו ולא בשוטרים/מנהלת/התאחדות, לפחות אני ועוד רבים. השאלה שצריכה להישאל היא האם המלחמה במערכת דרך זריקת אבוקות לדשא תצליח להפוך את הפירוטכניקה לחוקי? לשנות את התקנון? לשנות את קו המחשבה במשרד הספורט כלפי הנראות של הקהל הישראלי? או עוד דברים אחרים שרוצים שישתפר לטובה - או שמה המלחמה הזאת רק תגרום לעוד ענישה ועוד אכיפה במעגל של חתול ועכבר שלא נגמר ורק יביא לפגיעה בקבוצה שאנחנו אוהדים (הורדת נקודות) ופגיעה באוהדים (סגירת יציעים, רדיוסים)?
  20. מה אני אגיד לך אחי, בינתיים אין תפאורות, שער 11 היה סגור שליש מהמנוי שלנו עונה שעברה והשנה לפי מה שאני מבין מהתגובות שלך גם ירדו לנו כמה נקודות. מקווה שתפעלו בחוכמה ותצליחו במלחמה שלכם, בינתיים זה לא כל כך מצליח בוא נגיד את האמת אבל איך אתה אומר? אולי אנחנו באמת לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים. רק קחו בחשבון שתצטרכו הרבה הסברה ותמיכה מסביב כי להילחם באלפי אוהדי מכבי וגם במשטרה ובמנהלת במקביל זה יהיה קרב קשוח, רוב האוהדים יתהפכו עליכם ברגע שיורידו נקודות והזעם יופנה אליכם ולא רק לבית הדין. מצחיק שכל שנה יש מחאה בין הארגון לקהל הרחב, אין עונה בלי שקט... יאללה שתהיה שנה טובה ושיהיה לנו בהצלחה
  21. לא חושב שזה יקרה, יורד לסוף דעתך אבל נשמע לי כמו פרנויה וחרדה על משהו שאולי יקרה בעתיד הרחוק אבל אין פה שום איסור חוקתי וגם בוא, לא יהיה. נשמע לי לא ריאלי, יותר מתאים לנושא קונספירציות. יש לך דוגמה מהעולם שאסרו על תופים? דרך אגב אנגליה, ראיתי אצל ארסנל שגם שם התחילו להכניס תופים לאחרונה https://www.thesun.co.uk/sport/21144366/arsenal-emirates-atmosphere-pints-anthem/
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.