Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by תמיר8

1. גם ב1:1 וגם היום ברצלונה היו יותר טובים בסך הכל. אבל הם פחות לוחצים על הדוושה, פחות מנצלים מצבים. ריאל למדו את ברצלונה. הם סוגרים, לוחצים ועומדים על המגרש בצורה טובה מאוד אני מקווה שבליגת האלופות הדברים יראו יותר טוב. וגם שמכבי תכניס להם בפיינל פור אם אפשר
  2. גמר של קרית שמונה-נתניה, שק"ש לוקחים זה הכי טוב לנו. בשביל שמקום 4 גם יגיע לאירופה
  3. אנחנו כל כך הולכים לסיים מקום 5-6. חשבתי על זה, ותגידו מה שתגידו הקיזוז זאת הדרך היחידה למנוע ממכבי חיפה לקחת אליפויות. זה שבמכבי אין קבוצה שמסוגלת לגנוב אליפות ולנצל את השיטה זה חבל, וגם הפלייאוף מוסיף עניין ומתח. ולגבי אירופה, אני לא מבין למה אנשים לא רוצים שנהיה שם? רק טוב זה יכול לעשות לנו
  4. מכבי ופאביצ'ביץ' כבר לא זה. בלם טוב, יהיה קשה למצוא אחד כזה במחיר טוב. חבל שהגענו למצב הזה
  5. איך אמרו בוואלה ספורט לפני כמה זמן.. מכבי תל אביב תחת מוטי איווניר הפכה להיות ממאכזבת לכושלת. תחת נמני לא היה כלום. מנג'ר שקובע הכל למאמן ועל המגרש רק ראו כדורים שעפים קדימה, רוטציות מוזרות ולמרות שלפעמים הוצאנו תוצאות לא טובות, אחרי קיזוז לא היינו רחוקים מהפסגה. הייתי בעד הפיטורים של נמני. כי התבוסה בקרית אליעזר הפכה את העונה הזאת לחרפה. חשבתי שאיווניר יהפוך את הקבוצה למאומנת, יראה בה יציבות והיררכיה. אבל זה לא קרה והמשבר הלך והחמיר. עכשיו אני לא רואה את האור בקצה המנהרה. אני רק רואה את חיפה לוקחת עוד אליפות ומבססת את מעמדה כזוללת אליפויות בעוד שאנחנו, הפועל ובית"ר נמשיך לשקוע בבינוניות מטרידה. אני לא יודע מתי נראה את הקבוצה שאני אוהב מצליחה באירופה, מנצחת משחקים גדולים, לוקחת גביע. שלא נדבר על צלחת אליפות..
  6. אני לא רואה איך ריאל מדריד כמועדון ירשה לעצמו לאבד 3 תארים מול היריבה השנואה בטווח כל כך קצר. למרות שברצלונה הוכיחו עליונות מול ריאל בשנתיים וחצי האחרונות, יש חשש שהם מסוגלים לתת בראש
  7. עוד שבוע מקום שלישי מארח את מקום רביעי. זה אומר שבשבת הבאה אנחנו נגד קרית שמונה בטוח, לא בא בטוב בכלל.
  8. הוא גרזן. עם שיפוט נורמלי הוא צריך להיות מורחק בכל משחק. ולגבי המסירות שלו, הוא פשוט מוסר לשחקן שנמצא הכי קרוב אליו כי הוא לא מסוגל לנהל משחק. זה מה שהופך אותו ליעיל ופשוט. לא צריך לקחת אותו, אבל צריך לעשות את מה שחיפה עשו- למצוא קשר אחורי צעיר שיעשה את העבודה השחורה בצורה טובה.
  9. מאה אחוז. אחד השחקנים המוכשרים שיצאו בשנתון שלו. מכבי חייבים לבנות עליו, אם יעבדו איתו נכון אנחנו נרוויח בגדול.
  10. ולגבי מה שכתבו פה על שטרית, אני לא יודע מה אתם רוצים. מגן חלש לקבוצת אמצע טבלה בליגת העל, לא מתאים למכבי בכלל. בהגנה הוא מאוד בינוני, בהתקפה הוא כמעט לא עולה ואם כן והוא מצליח גם להגיע למצב של הרמה לרחבה- האחוז דיוק שלו מאוד מאוד נמוך. בינואר קרית שמונה הביאו את טיבי מבלגיה להחליף אותו כי הוא היה חלש. אני זוכר שגפני החליף אותו אמרנו פה איזה שיפור יש בצד שמאל.. זה כבר מראה הכל עליו.
  11. אני לא מבין את ההתפשרות הזאת על עמדה חשובה כמו שוער. השנה ראינו שעמדת השוער במכבי תל אביב בינונית וצריך לחזק אותה, במקום להביא שוער ראשון ברמה גבוהה הם מאריכים לליצן הזה את החוזה.
  12. מצד אחד רוצים צעירים רעבים שילחמו ויורצו 90 דקות, שזה רעיון נחמד טוב. אבל מצד שני, רק לפני שנה וחצי בנו קבוצה כזאת עד שנמני החליט שאין מספיק צעירים טובים אז מכבי החליטה לקנות 11 שחקנים חדשים עם ניסיון שעשו משהו בכדורגל. אז השאלה שלי היא האם יש באמת מספיק ישראלים צעירים טובים שאפשר להביא? האם יש באמת מהנוער של מכבי ת"א שחקן שיכול להשתלב טוב בבוגרים? עברו פה מספיק שחקנים שלא התמודדו עם הלחץ של המועדון ועברו פה מספיק שחקנים שבלטו בקבוצות קטנות ואיך שהגיעו לקבוצה עם ציפיות גבוהות הם נעלמו. אני מסתכל על השחקנים שרוצים לשלב לעומת אלה שרוצים להעיף ואני שואל האם ריף פרץ יותר טוב מסידיבה? אושרי רואש יותר טוב מפאביצ'ביץ'? עומר ורד באמת ישדרג את עמדת המגן הימני לעומת קלמי סבן? תמיר כחלון שווה חזרה להרכב של מכבי תל אביב? יותר שחקני בית, יותר צעירים ורעב זה משהו שהקבוצה הזאת צריכה, אבל השאלה היא האם מהפכת הצעירים תצליח להוביל את מכבי תל אביב לזכייה בתארים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.