Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by תמיר8

1. לנתניה יש משחק באותו הזמן נגד בני יהודה. עכשיו יש להם 27 נקודות. רוב הסיכויים שנסיים מקום 3
  2. יותר מפחיד אותי שחיפה יזכו ב7 אליפויות מתוך 11 השנים האחרונות מאשר שהפועל תיקח עוד אליפות שלא הגיע לה. המטרה/תקווה שלנו כאוהדי מכבי זה שהקבוצה תצליח לזכות בתארים ומכבי חיפה יותר מפריעה לנו מאשר הפועל בהשגת המטרה הזאת. אם לא יקרה הבלתי יאמן, האלופה השנה תהיה מכבי חיפה או הפועל תל אביב. ולא משנה מי מהן תזכה, רגע הזכייה יהיה רגע עצוב. לא רק שמכבי שלי לא זכתה בתואר, אלא שאחת היריבות השנואות כן הצליחו לעשות את מה שאנחנו לא עשינו. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו, וניצחונות על חיפה והפועל רק יעזרו לנו בהכנת הקבוצה לעונה הבאה גם בצורה המקצועית וגם מהבחינה המנטאלית. לכן, רק ניצחון
  3. אחח גמר 2009.. אטו מנצ'סטר של לפני שנתיים יותר טובה מיונייטד הנוכחית ולכן לדעתי ברצלונה יקחו בקלות.
  4. בלם זר טוב שכבר התאקלם בישראל ובקבוצה. לדעתי צריך להשאיר אותו ואת פאביצ'ביץ' ולהכין אותם בריאים ושלמים לעונה הבאה. יש להם את כל הקיץ לעשות את זה
  5. ספרתי לבלילי היום לפחות 5 עבירות, שבכולם היה אפשר לתת צהוב. בקצב הזה יהיה לו צהוב שני ובכלל בני יהודה במשחק אגרסיבי ומעצבן. ולגבינו, מכבי צריכה להיות סבלנית ויותר מדויקת במחצית השניה. רק ככה ננצח
  6. בינתיים עמאשה נותן לקרית שמונה שער אחרי 20 שניות נגד מכבי נתניה.. מדהים 1:1 אחרי דקה וחצי. וואו
  7. תיקו 0 עם התפרעויות אוהדים בסוף המשחק, מה שיוביל להורדת נקודות בבית הדין באמצע השבוע
  8. על פי השנים האחרונות והמצב העכשווי, אני לא רואה איך אנחנו לוקחים אליפות. ומי שמספיק טוב לא צריך קיזוז? נכון מאוד. וזאת הבעיה, שאנחנו לא מספיק טובים.
  9. ועוד משהו שקשור לנושא, אלי זיזוב עדיין מתאמן אצלנו
  10. יש הבדל בין לתת שכר מפוצץ לקולאוטי מאשר לטל בן חיים. בן-חיים זה שחקן בית, קפטן, מכביסט שיתן מאה אחוז מעצמו על מנת שמכבי תצליח. גם רואים בנבחרת שעוד יש לו יכולות גבוהות. הוא השחקן ההגנה הישראלי היחידי שאפשר לסמוך עליו. לעומת קולואטי שהוא חלוץ חלוד שלא פוגע כבר כמה שנים טובות. ולגבי תמיר כהן, אני באמת לא יודע עד כמה הוא יעזור לנו. סידיבה ואלברמן לא נופלים ממנו
  11. אחרי אבידל, הפציעה של אדריאנו, עכשיו מקסוול גם נפצע. שלושת המגנים השמאליים של ברצלונה פצועים.. לא יאמן. דווקא בזמן הזה של העונה יש לברצלונה מכת פציעות בעוד שאצל ריאל הפצועים הפכו לכשירים. וצריך להגיד את האמת, פפ צודק, בכושר הנוכחי ריאל טובה ופייבוריטית מברסה. יהיה משחק סופר קשה מחר
  12. בשורה התחתונה בלי הקיזוז חיפה אלופה 3 שנים ברציפות בדרך להפוך למועדון הכי מעוטר בארץ. הבעיה שאנחנו לא ניצלנו את השיטה על מנת לקחת אליפות כמו הפועל. כי בשיטה רגילה אני לא רואה איך מכבי לוקחת אליפות.
  13. שמעו, חיפה האלה קוקסינלים. עוד איבוד אליפות לוזרי ואכזרי יכול לשבור את המועדון הזה. שיתפרקו כבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.