Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by תמיר8

1. הם מאוד רוצים את דמארי ומוכנים לשלם את המחיר המופרז שהלוזונים דורשים עליו, יש להם מקום ל3 זרים ונשארו שם ישראלים לא רעים כמו קנדה, בן דיין, אבוטבול, ידין, טועמה ותמוז. גם אלורעי כהן שם ולמרות שבחצי השנה שלו בהפועל הוא לא עשה כלום אי אפשר להגיד שאין לו כשרון. אי אפשר להגיד שזה סגל של אשדוד. בליגה שלנו זאת קבוצה שאם היא לא לוקחת אליפות (והיא לא תיקח) אז היא כן תתמודד בצמרת על המקום באירופה ועל הגביע. במבט ריאלי הם קבוצה למקום 2-4 כמו מכבי של השנתיים האחרונות
  2. לשום אוהד יונייטד אין זכות להתלונן על טעויות שיפוט. כמה צביעות. יאללה ברצלונה!
  3. שאני חושב על ההרכב הכי טוב שאפשר להרכיב ממכבי לעונה הבאה אין שום שחקן נוער שיכול להשתלב בהרכב. זה כבר לא משחקי גארבג' טיים בסיום העונה, השחקנים האלה צריכים לרוץ בעונה מאוד ארוכה שהמטרה היא להביא אליפות. שחקנים כמו ברק לוי, לוגסי ודאבור יכולים בכיף להיות על הספסל ולהוות חלק משחקני סגל לגיטימים. אבל כחלק מ11 שרצים לאליפות זה קצת קשה לראות אותם משתלבים
  4. גדיר חלוץ. פשוט בגלל המהירות שלו הוא משחק לפעמים באגף. כמו שאצלנו אבידור היה משחק הרבה באגף שמאל ולא כחלוץ בשפיץ
  5. העשר דקות אחרונות בטדי בתחילת העונה היו מדהימות. בכלל החצי עונה הראשונה הייתה טובה כי היינו חזק במאבק על האליפות והייתה פה הרגשה שלא הייתה שנים. אני מקווה שמכבי ילמדו את הלקחים וההתרסקות שהייתה בסוף העונה לא תחזור על עצמה כי כן היינו יכולים ללכת עד הסוף עם קצת יותר אמונה שכלום לא גמור.
  6. תן לדור מיכה את כמות הדקות והיחס שבוזגלו קיבל העונה, אני רוצה לראות שהוא עושה יותר ממנו
  7. אני אומר בוא נשיר "שתהיה שואה לטועמה", גם קללה חזקה יותר וגם לא ניענש
  8. בוזגלו לא סופר סטאר, לא השחקן הכי טוב במכבי, לא מנהיג ולא שווה את מה ששילמו עליו. אבל לא תמצאו מישהו יותר טוב ממנו. 11 בישולים נגד קבוצות פח? סבבה. למה כמה בישולים נגד קבוצות גדולות יש למדוניאנין? לישראלביץ'? ייני? ואצל קבוצות אחרות רק לזהבי יש יותר בישולים ממנו. ובכלל לא תמצאו ישראלי בגיל שלו שאפשר להביא והוא יותר טוב ממנו. אתם רוצים שבחור בן 22 יביא למכבי אליפות? בכדורגל של היום זה לא יקרה. זה קרה לפני 20 שנה ולא יחזור על עצמו בתקופה הקרובה. ברגע שאוהדי מכבי ישנו את הציפיות שלהם ממאור ובוזגלו יבין את מקומו זה יהיה הכי טוב לשני הצדדים.
  9. מסתבר שגפני היה פצוע במשך תקופה. כבר שכחתי שהוא קיים לגבי יצחקי, טעות לפתוח איתו. בדרבי הוא שיחק 10 דקות, פתאום הוא כשיר לפתוח? סתם סיכון
  10. במשחק של אייאקס נגד טוונטה, האוהדים של אייאקס זרקו כוסות וכל מיני חפצים על השחקנים של טוונטה שהלכו להרים קרן. אני רוצה לראות שהם יקבלו משחק בלי קהל
  11. תודה. אוף ייני היה יכול לקחת את הכדור גובה של טועמה אבל הוא קפץ כמו נכה. כמה זה כואב
  12. הבקעה זאת בקעת אונו שמורכבת מגבעת שמואל, קרית אונו וגני תקווה
  13. "בהנהלת הצהובים הבהירו שהם כועסים על התנהגות אוהדי הפועל ת"א, שירקו, קיללו ואף תקפו פיזית את שני שחקני מכבי, ג'בריל סידיבה וניבאלדו, בתקרית שבעטיה אחד מאוהדי הפועל אף נעצר" העיקר שהכותרת תהיה זו- "בסיום המשחק נרשמה תקרית בין חלוץ מכבי תל-אביב, ברק יצחקי, לבין אוהדי הפועל תל-אביב, במהלכה הניף השחקן לעבר הקהל אצבע משולשת." אגב יצחקי יצא מלך, פשוט מעצבן שבוחרים לדבר על זה ולא על מה שאוהדי הפועל עשו. כנ"ל לגבי העבירה של שטראובר ולא על הקוון העיוור שנתן גול להפועל
  14. עם חיזוק טוב הם עדיין יתמודדו חזק בצמרת ויהיו טובים. השמחה עוד מוקדמת
  15. בא לי לבכות. עוד 3 דקות נשארו. למה כל ההגנה מפוזרת? פאקינג 3 דקות
  16. הרכבים משוערים: מכבי: לירן שטראובר, דור מלול, סאבו פאביצ'ביץ' (ריף פרץ), קלמי סבן, יואב זיו, שרן ייני, גל אלברמן, משה לוגסי, גיז'רמו ישראלביץ', מאור בוזגלו ואלירן עטר. הפועל: וינסנט אניימה, עמרי קנדה, וואליד בדיר, ביוואן פרנסמן, סלים טועמה (דני בונדר), ערן זהבי, שי אבוטבול, אביחי ידין, אלרואי כהן, בן שהר וטוטו תמוז. למרות שבהפועל יש פצועים, הם עדיין פייבוריטים
  17. הזדהיתי עם כל מילה. לזיין אותם!!
  18. לראות את אותם סרטונים כבר 3 שנים מביא לי יותר באסה מאשר טירוף אבל אולי זה רק אני
  19. מסיללה, רפאלוב וחמד מבוקשים באירופה. הסיכוי שאחד מהם יבוא כמעט אפסי. מאוד התלהבתי ממשומר, אמרו עליו הרבה דברים רעים אבל ת'כלס הוא מגן ישראלי נהדר
  20. לגבי הליגה האירופית בקיץ, שני הכרטיסים האחרונים למוקדמות יתחילו מהסיבוב השני כי ישראל עלתה בדירוג. אז ככה שלא יהיה הבדל בין מקום 3 ל4 מהבחינה הזאת
  21. עוד שעה הפועל תשחק בחצי גמר הגביע נגד קרית שמונה, נקווה להרבה פציעות וכרטיסים אדומים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.