Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

4 Followers

Recent Profile Visitors

3,553 profile views
  1. למה אנשים מעדיפים את רן בן שמעון על ברק בכר?
  2. אם דגו מפסיד לנו משחק בפלייאוף ומאבד את האליפות כבר נשמע קולות מחיפה שצריך להעיף אותו ולהחזיר את בכר, אז מהבחינה הזאת אני לא בטוח שאין סיכוי שהוא לא חוזר לשם. אם הוא לא חוזר לשם ובכר פנוי להגיע אני חושב שהעשור האחרון הוכיח שאנחנו חייבים לנצל את ההזדמנות שהוא יגיע לאמן אותנו ומבחינתי אין פה בכלל שאלה, בכר הרוויח את זה לגמרי שנקפוץ עליו ברגע שתגיע האפשרות.
  3. החלום הזה שעם מיץ׳ ניקח כל שנה אליפות כמו מכבי כדורסל בימיה הטובים ונגיע רחוק כל שנה באירופה כבר לא יקרה. מבחינת הפוטנציאל זה שם, אבל זאת פנטזיה. בעולם ריאלי ולא מושלם אנחנו כן מועדון מוביל בישראל שמצליח להתחרות כל שנה עד חודש מרץ בליגה, מגיע רחוק בגביע ועושה מדי פעם קמפיינים באירופה. יהיו שנים שבהם נעשה אחוזי הצלחה מטורפים כמו השנה, עם איביץ׳, סוזה וכו' ויהיו תקופות בינוניות עם אנשי מקצוע כמו יצחקי, פטריק וקראנקה.
  4. המאזן של חיפה נגד הפועל אפילו טוב יותר מהמאזן שלנו נגד הפועל
  5. אני אנחנו טובים יותר ואין סיבה שלא נעלה לרבע הגמר. הדבר היחידי שהיה אפשר לחשוש ממנו זה מאובר ביטחון, שאננות ויהירות אחרי ה4:1 נגדם. לפי מה שאני מבין, הורידו אותם לקרקע מאוד מהר וכולם באים בטירוף כי בכל זאת אנחנו בשמינית גמר אירופי נגד אולימפיאקוס. אי אפשר לבוא זחוח היום כאילו אנחנו במפגש כפול נגד מכבי יפו בגביע המדינה. דווקא זה שאני שומע שבמכבי לחוצים וחוששים, זה קצת מביך אותי.
  6. לטעמי 3 חילופים אחרי הנגיעה באולימפוס זה מעט מדי אבל מה אני יודע. אולי הספסול של זהבי לבדו עושה את האפקט הנדרש
  7. בשנים האחרונות: תיקו 2 עם קראנקה - ב10 שחקנים אחרי ההרחקה של לוקאסן עם מאמן חסר מושג על הקווים. תיקו 0 עם דוניס - המשחק האחרון של דוניס, משחק משמים וחסר מעוף שבסופו מיץ' מפטר את היווני. תיקו 0 עם איביץ' - משחק בלי קהל בפלייאוף הקורונה, אחרי הניצחון הביתי על מכבי חיפה שהגדיל את הפער ל12 נקודות שסיים תיאורטית את העונה. דווקא את הניצחון האחרון שלנו בטדי השגנו עם ברק יצחקי על הקווים, עונת 21/22 עם שערים של קוואס ופריצה כששועה משווה זמנית. בעונת האליפות האחרונה פירקנו אותם 4:0 עם צמד של צ'יקו, חופשית של כהן ופינאלה של ברסקי. ועונה קודם באליפות הראשונה של איביץ' ניצחנו שם פעמיים בטווח קצר, בליגה 2:0 עם צמד של אצילי ובדצמבר בגביע 2:1 על קלינגר עם שער של יהונתן כהן בתוספת הזמן.
  8. ברור שלבוא בדריכות אבל זה לא אומר שאי אפשר לעשות רוטציה, זה לא סותר. את בית''ר וחיפה חייבים לנצח, תיקו תהיה תוצאה רעה, לאולימפיאקוס אפשר גם להפסיד 2:0 וזה הבדל עצום
  9. מכניס את בלטקסה ודודזאדה להגנה, קארצב ודן ביטון לקישור ותורג׳מן על זהבי. אולימפיאקוס יודעת שזה גמור אחרי שקיבלה 4 בביתה, בטח אחרי הדרבי שלה מחר, הרווחנו בזכות לעשות רוטציה גם בגומלין ולבוא יחסית רעננים להפועל חיפה
  10. פאוק 2004 ניצחון חוץ 2:1 אולימפיאקוס 2010 הפסד חוץ 2:1 פנאתנייקוס 2011 הפסד חוץ 2:1 אסטרס 2014 הפסד חוץ 2:0 פאניוניוס 2017 ניצחון חוץ 1:0 אריס סלוניקי 2022 הפסד חוץ 2:1 בנוסף בית''ר ירושלים סיימה בתיקו 0 עם פאוק סלוניקי במוקדמות הקונפרנס ומכבי חיפה ניצחה את פנאתנייקוס 1:0 בשלב הבתים של הליגה האירופית השנה, למעשה כל שלושת היווניות המובילות העונה ישחקו נגד קבוצות מישראל
  11. והתוספת הזאת היא אקטסרה כסף, זה לא משמעותי?
  12. איך עושים? יש להם את אל קעבי המחבל הזה שלא מפסיק להבקיע ופודנסה שחקן כנף פורטוגלי שהיה כמה שנים בוולבס, בפיפא היה אחד המהירים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.