Jump to content

תמיר8

משתמשים רשומים
  • Content Count

31
  • Last visited

4 Followers

Recent Profile Visitors

2,095 profile views
  1. קישור גרזני חזק. צריכים לכתוש את חיפה באמצע, החורים של ייני עזרו לזה אוהב את ההרכב הזה מאוד
  2. כן. עדיין אם הקבוצה יוצאת לחגוג בשער 11 עם הקהל, יכולים לזיין את המוח שהקבוצה נתנה לכך לגיטימציה ואז הלחץ התקשורתי יביא לתגובה של המנהלת ואז של משרד הבריאות.. בקיצור הכל פה רקוב. יכולים להאשים ולפגוע בך גם אם אתה בסדר, רק אסור לתת להם איזושהי פרצה קטנה שיכולה לגרום לך להיענש.
  3. שמע, באוסטריה הורידו למוליכה נקודות כי הפרו הנחיות של ריחוק חברתי באימונים. הליצנים פה שמנהלים את הכדורגל מסוגלים להכל ושום דבר לא יפתיע אותי
  4. חייבים ריכוז 90 דקות ולעשות הכל כדי לנצח. העניין של ה5 חילופים ממש משנה את המשחק. אפשר לפתוח מחצית ראשונה עם קישור גרזני חזק של פרץ-גלזר-גולסה ובמחצית לעשות חילוף עם מיכה וריקן כדי לנסות יותר לתקוף או לשחק עם הכנפיים ולהחליף את חוזז ואצילי בכהן ואלמוג. כל מיני שילובים מעניינים שאפשר לעשות. מעניין מה איביץ' יעשה ואיך הוא ישחק עם הסגל. בכל אופן, מקווה שייני יהיה מאופס ושהשופט המסריח לא יחרבן לנו את העונה.
  5. כנראה. גרם לי להבין את המשפטים של ברקוביץ', שרף וכל האנשים מהתקופה ההיא שאומרים "טקטיקה שמקטיקה. תן לראות כדורגל". הכדורגל פה רמה זבל, לפחות שיהיה כדורגל. מצבים, הזדמנויות. היום ברוב המשחקים אפשר להירדם מול המסך. לא אומר שלא צריך טקטיקה ומשמעת הגנתית, באופן כללי היה יותר נחמד אם היו מסתכלים על המשחק בצורה יותר התקפית ונועזת, שהמטרה העיקרית היא לכבוש כמה שיותר שערים. סטייל הבונדסליגה
  6. מקווה שלא תקבלו דו"חות ו/או תיעצרו. יש טירוף גדול ומרגיש שצריך להיות שם בבלומפילד כדי לתמוך בקבוצה אבל בוא נסתכל למציאות בעיניים ואחרי מה שהלך אתמול המשטרה תבוא לזיין אותנו. בדיוק כמו לפני הדרבי עם הפירו השנה, בית"ר הגיעה לבלומפילד- היה פירו ואף אחד לא עשה כלום. כמה ימים אחרי היה דרבי תל אביבי, הקהל התנהג אותו דבר רק שהפעם 'למדו לקח' וזיינו אותנו. מי שהולך שירביץ עבודה. מקווה ומאחל לכם לא לקבל בראש מהשוטרים וכמובן לא לעשות משהו שעלול לסכן את הקבוצה עצמה בעונש הזוי ומופרך מההתאחדות/מנהלת
  7. יצא לי לראות בתקופה האחרונה כדורגל ישראלי של סוף שנות התשעים ותחילת האלפיים, איזה קצב משחק מטורף, הרבה התקפות, משחק מצד לצד. לא דומה בכלל לשעמום שהולך היום ובכלל בתקופה האחרונה
  8. אם מחר מצלמים את אוהדי מכבי מחוץ לבלומפילד ערוץ הספורט יעשה מזה מטעמים
  9. מכבי העונה לא קבוצת התקפית שרוקדת על הדשא, מייצרת המון איומים לשער ושפשוט כיף לראות אותה- בעיני האוהד הנייטרלי. יש פה קבוצה מאוד בטוחה בעצמה, יעילה, ממושמעת ומאומנת מאוד על ידי מאמן רס"ר ששם הרבה דגש הגנתי. וזה לפחות גם מה שאני מרגיש שהתקשורת מציגה, שברור שיש שונאי מכבי גדולים שגם את זה מחפשים להוריד אבל לפחות אני מדבר בטווח שבין רז אמיר לאורי קופר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.