Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

About Helly22

• Birthday 02/03/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

11,913 profile views
  1. גם בעונה שספגנו 11 שערים בעונה טענתי שהוא אחד השוערים החלשים שדרכן כאן, שום קשר למקצוע, אין לו מקום בקבוצת צמרת בלאומית, רק עיוור יכל לטעון שהוא שוער לגיטימי
  2. להשאיר פה את קין בטענה שהוא לקח אליפות וכוו זה בדיוק כמו העיוורים שמתחילת שנה חושבים שיש לנו קבוצה אימתנית עם הגנה סבבה ולא מצליחים להודות שיש לנו הגנה של תחתית ליגה לאומית. רובי קין לא הראה לי שום דבר השנה, שום שיטה, שום חזון, חוץ מזה שהוא פעמיים הצליח להקריס את הקבוצה כמובן....
  3. בכר טוב ממנו? שרון מימר כמה רמות מעליו, לפעמים פשוט מספיק להסתכל על בנאדם ולראות שאין לו את זה, שום שיטה, שום כלום
  4. זום זה קורה זה ברמת צמד הברזילאים רמון את לא זוכר את שמו, מישהו הולך לגזור פה קופון כנראה
  5. ואווו אנשים פה לא מחוברים למציאות, הגרלה קלה חחחחחחחחחחח. מה לא תכתבו כדי שבמידה ויגרדו נקודות תקפצו ותגידו שאמרתם
  6. יותר חלש מאיתמר ניצן לצורך העניין, 11 שערי חובה בעונה לא קונה אותי, זה לא המדד
  7. עצוב ההחתמה של טננבאום, אם זה האופציה הכי טובה מבין הישראלים/יהודים שקיימים אז המצב בעייתי, לטעמי דניאל אחד השוערים היוצא חלשים בגזרה הזאת גם לפני הפציעה, לא רוצה לדעת מה המצב שלו היום
  8. איזה קהל עייף וחלש אנחנו, בלחץ 20 אלף ומתוכם גם הרבה לא יבואו
  9. מצטער כנען לא שווה יוצר מ 1.5 וזה גם בתנאי שוק הזויים ומנופחים, לא יודע מי באמת פה רואה משחקים שלו באופן שוטף אבל לא הכל ורוד כמו שמציירים, בואו נגיד שראיתי אותו לא מעט והוא לדעתי יותר מחמיצן דגול מאשר איזה סקןרר מטורף, תעברו רק על ה 3 משחקים אחרונים שלו, יש לו שם בערך 5-6 החמצות ברמת הפיירו, נכון שפעם בכמה משחקים הוא משחיל כדור לחיבור ועובר כמה שחקנים אבל כרגע לא מספיק, בנוסף פציע
  10. מישהו באמת יודע להגיד בשנתיים האחרונות כמה פעמים שער 11 נסגר וכמה רדיוסים? וכמה במקביל היה לחיפה
  11. לא יודע אם היית צייני אבל זה נופל על הקטגוריה של פנדל רך לארגנטינה, אם פה עוד יש על מה לדבר אז נגד אתלטיקו ובאיירן זה ודאי שהשופט השפיע על המשחק ונגד באירן אפשר להגיד קבע את העולה בודאןת
  12. ואלה הלכתי שוב לגול של ראמוס, רואה נבדל ברור אין שום אופציה אחרת, גם לפנדל נגד יובה הלכתי, זה שהוא בא מאחורה זה לא אומר שזה אוטמטית פנדל, לפנדלים האלו של ארגנטינה קראו רכים, אם זה פנדל אז גם די מריה פנדל, תסתכל שוב תראה הוא בכלל מגיע לכדור ובקושי מלטף אותו.
  13. לא מכובד להיות שישי לצורך העניין? לא אתה רשמת שצריך לדעת לקבל דיעות אחרות? למה אתה חולק על הדיעה שלי? ואם עדיין לא הבנתם זה לא באמת מה שאני חושב, פשוט החלטתי להטריל אתכם בדרך שאתם מטרילים על מסי, די עבד האמת. ומה עם מה שרשמתי? אז עזרו פה ושם לריאל או לא? בזמנו זה לא היה נחשב שנתנו להם ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.