Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

Everything posted by Helly22

1. הכי הרשים אותי ולא הייתי ממהר לשחרר זה את גלזר, כמה אינטלגנטי השחקן הזה ובנוסף נלחם כמו אריה. יונתן כהן יש בו משהו מוזר, מצד אחר פוטנציאל ענק וחוש נהדר לשערים מצד שני הוא כבר שנתיים לא פורץ כמו שמצופה ממנו, משהו לא ישתחרר שם עד הסוף. לגבי פיבן לא יודע מה ההתלהבות, חוץ מהרבע שעה האחרונה הוא היה החוליה החלשה אצלנו, לא לרמה כרגע.
  2. שטקוס? לא יודע ממה שאני ראיתי שוער עם בסיס שוערות נמוך מאוד, עודף כדורים כמו אחד שמופתע שזה הגיע אליו, כמו שעוצרים בשכונה, יודע לעשות פוזות של כאילו קשה לו, מעדיף את חיימוב והרוש עליו.
  3. 5 שנים של הפסקה מהפורום והיצורים נשארו אותם יצורים. בכיף מתוק, תמיד פה.
  4. אני הקצנתי שתבין, קצת קשה לך אבל אני אנסה להעביר לך יותר טוב, אתה חי באיזשהו חלום שכל שחקן של מיליון יורו שתביא לפה חייב לשמור על אותה רמת משחק לאורך כל העונה וימשיך לקרוע רשתות רק בגלל שהוא שווה מיליון יורו, מה תעשה שלא ככה העולם עובד, יש נפילות יש תקופות יותר קשות, מוידאר אני זוכר יותר תקופות טובות, הכרעת משחקים, שערים חשובים..
  5. הכריע לך לא מעט משחקים, אתה בא ומשליך סיבוב אחד על כל התקופה שלו, כשבפועל הקבוצה קרסה הגנתית ואפחד לא תפקד, טוב לדעת שכל שחקן של מיליון נטו בעונה חייב לקרוע לך רשתות ברגעי הקלאצ, בחייאת זה הטענה הכי מביכה ששמעתי, גם מסי וגם רונאלדו לא תמיד מופיעם במאני טיים, מילא היה כשלון חרוץ לא היה נותן תפוקה, לא מנצח לך משחקים, אז כן דמגוגיה.
  6. פליאוף אחד שהייתה בו התפרקות של כל הקבוצה השכיח שנתיים שלו, דיי עם הדמגוגיה.
  7. כל כך הרבה חרא בנתניה אבל אם יש דבר אחד טוב זה החזרה לצפון, בחיים לא נתקעתי בפקק מעל 5 דק והזמן ממוצע נסיעה בחזור זה שעה עם עצירה אצל רונן. ליבי אתכם.
  8. עזבו רגע את המשחק היום, גם כשהוא הגיע לפה ובמעט ששיחק עד שנפצע ראו שיש לו את זה, היה טיפה חלוד אולי אבל עדיין ראו שזה מעל מה שקיים אצלנו, באמת שלא הבנתי מה פשר הייבוש שלו, מקווה שמפה הוא יהפוך להיות באנקר בהרכב, לא צריך להיות גאון כדי להבין שזה שחקן שחקן
  9. בשלב הבא, אם זה יהיה חיפה או הפועל איך הולכת החלוקת יציעים? כמו משחק ליגה רגיל או שיש חלוקה של חצי חצי?
  10. אין משהו שאני יותר מחכה לו מהמחזור שהם אמורים להגיע לנצרת עילית, מת לבוא ולראות אותם ואת הפרצופים המכוערים שלהם סובלים בלאומית
  11. חחחחח באמת אחי שברת כל שיא אפשרי, אם זה עושה לך טוב אז אני יזרום איתך, רונאלדו אלוהים ומסי מוכר חצץ.
  12. נו די אתם לא באמת מאמינים לשטויות שיוצאות לכם מהפה, שרונאלדו הגדול ביותר, שמסי לא מתקרב אליו, שמסי ימשיך לעבוד עלינו בעיניים ולהגיע למשחק לא רלוונטי פעם ב... דרך אגב אני בטוח שאפחד ממכם לא ראה תמשחקים של ארגנטינה, אם אתם אומרים שמסי לא מופיע, אני גם בטוח שאתם לא יודעים שהוא לא שיחק 9 משחקים במוקדמות, אבל בסדר. תפסיקו, זה לא קטע של אוהדי מסי או רונאלדו, זה קטע של לאהוב כדורגל,כל בנאדם שאין לו איזשהי חיבה מסוימת לריאל יגיד לכם שמסי זה 2 רמות מעל מה שקיים, רונאלדו אפילו לא במשוואה הזאת. אני בדרך כלל נוטה לקבל דיעות ולא לקטול, אבל הקטע הזה אני חייב להגיד לכם שאו שאתם עיוורים בצורה מפגרת או שאין לכם מושג, בחייאת זה כמו להשוות את זהבי למליקסון, מאיפה לכם האומץ להשוות בין שני שחקנים שאחד עולה על השני בכל פרמטר מבחינת נתונים מספריים בין אם זה מספרים, תארים קבוצתיים או תארים אישיים , על היכולות והתרומה לשטף המשחק אני כבר לא מדבר.
  13. לפי הדיבור והשם משתמש אני מבין שבשבילך רונאלדו לפני מסי.באמת הצלחה עם נבחרת זה מה שיקבע אם הוא הכי גדול? משחק אחד טוב בנבחרת? אני חושב לא ראית את המשחקים האחרונים, אם היו לידו שחקנים עם קצת ביצים הוא היה מסיים כל משחק עם 6 בישולים, או שאין לך מושג בכדורגל או שאין לך מושג בכדורגל. הטוב בהיסטוריה, נגד קבוצות לנבחרת קטנות חחחח, אתה לא מרגיש מובך כשאתה מוציא שטויות כאלה מהפה? אתה רוצה שנדבר עובדות? או שנח לך לברבר שטויות בלי הכרה? הגדול בכל הזמנים, תבין, בהכל, בכמות התארים הקבוצתיים, אישיים, במספרים, באלגנטיות בהכללל. אבל בסדר אם מלך שערי הקלאסיקו הוא מלך נגד קבוצות קטנות, אז אחיה על זה שריאל קבוצה קטנה
  14. הכי גדול גם אם לא היה עולה וגם אם לא יקח שום תואר ומהיום ועד שיפרוש.
  15. אם תחשוב טוב אולי תצליח להגיע לפתרון, דרך צלחה.
  16. בן אדם משמיץ ציבור שלם שמשמיץ את שיר צדק שמשתין במיכל פיפי שמשמיץ את הכושלאמא שלי טיבי, גבר עזוב אותי, שחרר אותי מהמשפטי סנטה קלאוס שלך. לא משנה כמה יפה תתנסח זה לא יעשה אותך צדק.
  17. בחייאת אל תהיו נאיביים, בטח שהם יהיו אליכם טובים ונחמדים כשאתם הולכים ומפרנסים אותם, זה עובד ככה לשני הצדדים. ברגע שתצאו משם יאחלו לכם למות מהמחלות הכי קשות, זה לא תיאוריות ולא סיפורי סבתא, לא פעם ולא פעמיים יצא לי לראות בעלי עסקים מוכרים מנצרת שנחמדים והכל אבל ברגע שיש התחממות או משהו בסגנון הם בקו האש הראשון של משליכי האבנים או מפרסמים פוסטים שמאחלים לנו למות, אם לא הכסף שלכם הם משתינים לכם בפה ונותנים לכם להחנק. אין ולא תהיה בהם תקווה.
  18. בכללי מאז שהגיע ושיחק כל משחק היה טוב בו, הבעיה שהוא לא משותף מספיק עדיין ובנוסף לזה ואין לו עזרה בקו, אבל כשהכדור כן מגיע אליו רוב הפעמים קורה משהו טוב,יש לו פיזיות שלמעטים יש בארץ (יותר נכון רק לוואקמה), להגיד עליו שחקן חלש או גרוע זה לעשות צחוק מהעבודה
  19. חחח שחקן רע מאוד, איזה מצחיקים, אני לא יודע אם סתם בא לכם שאנשים יגיבו לכם בשביל צומי או שאין לכם פשוט מושג . בן היחידים אם לא היחיד שנראה שמתאים לרמות האלה, מכל הבחינות,נכון לא היה הכי חד ולא כל הפריצות צלחו לו, אבל היו לו כמה מהלכים שהוא פשט עבר שחקנים בלי יותר מדי קושי עם הפיזיות שלו, בזמן שכל השחקנים היו גמורים דקה 75 היחיד שעוד היה נראה רענן והצליח לקחת כדור ולהרגיע תמשחק, לגבי המסירות לפעמים אולי משתהה אבל הכל בסדר הגזמתם לגמרי. אני בטוח שנהנה ממנו, והרבה.
  20. אין לי בעיה שהיה עוזב בשביל כסף,יש לי בעיה שהוא עזב לחיפה ואני לא בטוח שהוא קיבל מחיפה הרבה יותר, בעצם אין לי גם בעיה עם זה שעזב לחיפה. מה שאני אומר שטקס לא צריך להיות לזיין הזה, בשום סרט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.