Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

Everything posted by Helly22

1. אתם זוכרים שלפני חודשיים הפסדנו ב 2 משחקים לקבוצה שהיא פלוס מינוס ברמה של א.א פחם? תנחתו לקרקע, אמנם השתנו דברים מאז אבל שמרו על פרופורציות זה כדורגל.
  2. כולם גומרים פה על הזמנים ורק לנו לקח 45 דק רק לצאת מאזור בלומפילד לכיוון צפון, זוועה.
  3. לא הבנתי אז את המנצחת בין זאגרב לפרנתוואש או המפסידה ?
  4. לא הבנתי אז את המנצחת בין זאגרב לפרנתוואש או המפסידה ?
  5. שאלוהים יעזור לי ויספר לי למה אתם חושבים שזאת הגרלה נוחה יחסית או אפילו יש כאלה שחושבים שאנחנו פיברוטים
  6. מישהו עובד עלינו, עשו לנו תרגיש יענו יש המולה אבל פתאום משום מקום התור יורד במאות כשלפני 20 דק זה ירד 5 אנשים ברבע שעה
  7. איך הגעתם למסקנה שדרך האתר של מכבי אין תור? אותו דבר כמו דרך לאן
  8. אני לא מבין אפחד לא יכול לעלות קטע מהמשחק המלא?? איך הגיוני שעברו 12 שעות ויש רק זווית אחת?
  9. מפה אי אפשר לראות אם אגיע מהראש או לא... צריך את הזווית מקדימה
  10. איפה אני מוצא זווית לראות אם הכדור אגיע מהראש או לא??
  11. אצילי,שכטר,עטר, ציקו מאמין שארבעתם שווים 40 שערים לערך, חלק יתנו פחות חלק יותר אבל לאורך זמן המספרים יהיו דומים, עכשיו תוסיף כמה 8-13 שערים מהקישור וההגנה שזה מוקצן כלפי מטה טננה הגעת, ולא לשכוח שבינואר יש אופציה לחיזוק, קשה להאמין שלא יגיע חלוץ. הכי חשוב לשמור על פער סביר מבש עד ינואר.
  12. בשנתיים האחרונות לא זוכר 3 טעויות קריטיות של ראיקו כמו של חיימוב בחןדש אחד, אבל הקהל שלנו אוהב לזיין תמח
  13. במקום לשלם 1.8 מיליון על דירת 2 חדרים שנבנתה ב 1960 תבואו לנצרת עלית, עפולה בנייה מטורפת, דירות חדשות מקבלן החל מ 800 ועד 1.25 לפנטהאוז, וילות עם בריכה ב 1.5 , יש רכבת, שעה ורבע במרכז, החיים דבש.
  14. מה נסגר עם לאן החולי סארס שהשאירו עשרות אוהדים של מכבי בחוץ או במקרה הטוב ביציע של נתניה בטענה שהזמינו בטעות ליציע של נתניה ועמדו על שלהם שאנחנו טעינו
  15. סבע צריך עוד לעבור הרבה מאוד בשביל שנקרא לו קילר, עפתם, שחקן בן 26עם עונה אחת טובה שהכל יתחבר לו ליד אחד המוסרים הטובים בליגה, עכשיו התסריט שונה לגמרי, בואו נראה אם הוא קילר
  16. חחחחח לא הבנתיייי למה ועל איזה תקןןן?? למה לבזבז שכר של 300 אלף (הערכה) כשי מאה עמדות נחוצות יותר?
  17. לא הבנתי זה סרטון שאמור למכור אותו? זה הדבר הכי מביך שראיתי בחיי, לא מאמין שאשכרה העלו את זה וזה אמור לייצג משהו
  18. חייב חלוץ, עטר ושכטר פציעים ברמה מטורפת, יהונתן עוד לא מספיק בשל לקחת על עצמו קבוצה לאליפות, שוינפלד? שם אותו בקפטיריה בנתניה למזוג ברד
  19. לא הבנתי משהו לגבי הפייר פליי,ניצא מנקודת הנחה שמכרנו את וידאר, אנחנו יכולים להשתמש בכסף הזה לרכש? בכולו? חלקי? בכלל לא?
  20. אם באמת מקבלים מעל 3 זה קסם, גם 1.5 משחרר אותו ומכניס באריזה ליד את באטוקיו בתור מתנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.