Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

Everything posted by Helly22

1. כל קרן זה דפיקות לב של ביתר או בעיטה חופשית אסולחן הבקיע מנבדל
  2. תגידו זה רק אני או שאי אפשר ליצפות בשידור? המצלמה עושה כאב ראש וקרובה מדי לשחקנים. כמעט 1 ב"ש
  3. לערוץ 1 המזדינים האלו יש נטייה לשים מיקרופון אצל הקבוצה האורחת הפעם לא בתוך הקהל אבל קרוב. מוזר ששומעים רק את ביתר
  4. תתכוננו לליקוקם של נוימן בתחת של הבבונים. אני צופה בשידור ומרגיש בשנת 1980
  5. אז לפי מה שאתם אומרים זה אם יהיה במכבי שחקן הומו צריך להעיף אותו? זה אותו דבר אפילו יותר בולט
  6. ואחרי זה הפועל בוכים. גם כן השדרים האלו מה לא פנדל? הוא עצר את הכדור בדרך לשער זה לא היה יד צמודה
  7. http://www.justin.tv/motorgb קח אחי אני לא יודע אם זה עובד חלק כי אני רואה בערוץ 53
  8. ראובן עטר עורך בכורה מחודשת על הקווים וקבוצתו מחפשת ניצחון ראשון מול האדומים, שלא רוצים לתת לצמרת לברוח. אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון ליגה, ושבוע סוער במיוחד במהלכו חזר ראובן עטר אל עמדת המאמן, מקווה מכבי נתניה לשנות את פתיחת העונה האיומה שלה. כשמנגד, מגיעה הפועל תל אביב לחוצה ובמצב לא הרבה יותר טוב עם שלושה הפסדים רצופים (חיפה, בית"ר והמבורג) ורחוקה כבר 10 נקודות ממכבי חיפה המוליכה. שידור ישיר של המשחק כרגע בערוץ ספורט2 כשראיתי את התלבושת של נתניה חשבתי חזרנו 20 שנה אחורה
  9. חזק אתה איך הגעת למסקנה הזאת גדול אחי . שתדע לך שלאלישע לוי יש מאזן שלילי ולמאמנים יותר גדולים ממנו. ואל תזיין לי תשכל שאלישע לוי אימן את כפר סבא כי לאבי אין קבוצה יותר טובה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.