Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

Everything posted by Helly22

1. הפרופיל שלו רץ פה מספר פעמים אם אני לא טועה, ולפי הטרנספר מרקט הוא בכלל כנף ולא חלוץ
  2. הנוסחא הכי טובה לפתרון של הבעיה זה סעיף שחרור של 3 פלוס מינוס שזה נשמע הוגן על פני כלום אבלללל להשאיר 30 אחוז ממכירה עתידית שאם באמת הוא מגיע לאן שיגיע אז הכסף שנקבל ממכירה עתידית יכסה את הכביכול הפסד שלנו, אין דרך אחרת במצב הנתון הזה, עדיף על כלום
  3. לפי מה שמשפחה מרוסיה ואוקראינה מספרים לי על ההתפתחויות בימים האחרונים אז דסה עומד להתחרט על מה שעשה, לא יודע אם יחזור לפה על ארבע אבל סיכוי סביר שהוא לא ישחק שם
  4. מצחיק והכל אבל אם נגיד את האמת מי שעשה את זה לא בדיוק חשב על ההשלכות זה לא באמת כוחות והם סתם יסבלו ואני לא יופתע אם ישרפו פה בתים או יחפשו אנשים ספציפיים בנרות, גם הקהל הרחב יסבול כי הקופים כל כך בתחתית כרגע שהם פשוט יוציאו עצבים כל דבר אדום שיראו, סיכוי סביר לרצח ראשון בקיצור
  5. לא יודע איך אנחנו עדיין לא מתחילים כל משחק בקללות ליצחקי, ושום דבר לא יכפה על הנזק שהוא עושה, גם אם יחתים היום חלוץ, מגן וכנף זה לא סיבה לסלוח. בלם לחפש חצי שנה? לפתוח עונה בלי כנף? לשחרר 5 שחקני התקפה ולא להביא אפחד? להשאר עם מגן ברירת מחדל? לנהל משא ומתן ברמה שמתאימה לליגה א? המזל שלן שיש לו את איביץ, כל מאמן אחר או מתפטר או מתחיל עונה עם 7 נקודות
  6. כשרצה לאמן את הנבחרת הלך להתאחדות לדבר עם שינו, אמר לו רעיון טוב וכו לך תדבר עם שטרן, דיבר עם שטרן וכוו והוא אמר לו הכל טוב רק אתה צריך ללכת לקבל אישור מיענקלה. משהו כזה בגדול, יש את זה בדף של שקר הסוכן הבל הפרשן
  7. מישהו ראה את ההתבטאות של ברקוביץ בנושא הנבחרת ויענקלך? זה אמיתי או בדיחה? ואם זה אמיתי למה הכדרוגל לא נסגר פה כבר?
  8. מה יש לכם אתם לא רואים שהכדור הוסט מרוקאביצה?
  9. מה הם עיוורים לא רואים שנגע ברוקאביצה?
  10. מאחד ועד אלון מזרחי כמה מטומטם צריך להיות בנאדם שמתיימר להיות אוהד מכבי כדי לנסות למצוא תירוצים או להצדיק שריקות בוז לשחקן רק על פי יכולת, אנחנו מדברים פה על אוהדי חיפה, הפועל צר לי לבשר לכם יש לנו בקהל לא מעט יצורים שנותנים להם תחרות
  11. בלי חלוץ וכנף אין בט לאליפות, אשכרה אני מסתכל על המחליפים, 5 קשרים, חושש וגאלדש
  12. יובנאביץ היה מתוסכל כל המשחק שלא מוסרים לו, בסוף המשחק ירד מהר לחדר הלבשה כשל הקבוצה באה לקהל, מקווה שלא יהיה קרייסס
  13. רואה את זה ובמקום לאחל לו בהצלחה מקלל יותר חזק את יצחקי, עצוב לי
  14. למה זה נראה כמו משחק גביע הטוטו? לא שומעים קהל כאילו סתם 14 אלף ניצבים, אפס דחיפה של הקהל
  15. מה זה משנה, שיהיה גם מסי משולב רונאלדו, לפעמים מדברים פה שטויות בקצב מפחיד
  16. תפסיקו כבר בכח להגן על דבר שקשור למכבי, נכון שעדיף שינוח וכו אבל אם זה באמת מה שהוא אמר אז לא מתאים בכלל, וזה לא משנה אם זה מה שהיה עד היום, פשוט לא מתאים ומביך
  17. אנשים לא מבינים את הנזק שיגרם למועדון וכמה נפגע מבחינה תחרותית בעתיד כל עוד לא ישימו סוף לסאגת יצחקי, וזה לא משנה אם ניקח אליפות השנה או לא, הוא פשוט מחזיר אותנו עשור פלוס אחורה
  18. אני חושב יצחקי הלך רחוק מדי כדי להלחיץ את פיזה וכהן, תראו יש לי עודדד אופציותתת
  19. אכלנו את הלוקשים האלה מספיק פעמים, זורקים שם לו ריאלי ואז בסוף מגיע לפה איזה אלמוג בוזגלו בהעברה חופשית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.