Jump to content

Helly22

משתמשים רשומים
    78
  • Last visited

Everything posted by Helly22

1. לא יכול לראות את זה, משיק מופקר של אשדוד, אין בעיה לנסות ליזום אבל הם עושים חיפה בפסז רק גול מקרי יכול לסבך קצת
  2. אפשר להגיד הרבה דברים, רך הוא לא. גם מהירות לא חסרה לו
  3. נשמע הזוי שאין סעיף יציאה, להסתמך על מילה?
  4. נו בחייאת אין בעיה עם ביקורת אבל זה משתמש של של קבוצה אחרת שבכל פעם מורעל מחדש, תעשו פה ניקיון שלא נצטרך לקרוא את השלשולים שיוצרים לו מהפה
  5. אין תיאוריה, אמרתי ששחר שיחד שופטים? שאני מבין יותר מהשופטים ששפטו? ראית אותי מתבכיין על ההחלטה? לא לא מעניין אותי הטעות סתם הגבתי לך על משהו שאני חושב שטעית בלי קשר לבכיינות או הסתכלות עליהם. לא מבין את הטענה שלך לגבי השופטים והואר, הם לא טועים? חסר מקרים הזויים שכבר נתקלנו בהם? כמו בארסה נגד אינטר רק בשבוע שעבר, בחייאת זה פנדל לא משנה מה אנשים יטענו פה, אפילו בתקצירים נדהמו שזה לא נשרק, פנדל ואדום, אז לא זה לא מגיע מגישה של הסתכלות עליהם אלא נטו סתם מחוות דעת. לסיכום, הם לא מעניינים אותי ממש, צופה בהם נטו בגלל המקצועי וכי הם יריבה שלנו לתואר, זהו
  6. חחח מה? אין קשר לשנאה, פנדל ברור, לא גוף לגוף, שתי ידיים בפראות
  7. זה הזמן לעבור מיוסי בניון לאלון מזרחי, אין ברירה
  8. לא יודע, כל משחק ליגה שאני רואה אותם הם מסריחים את הדשא בקטע מוגזם, גם היום 2 לריינה היה מייצג, וזה לא משנה כמה יגמר היום, רק מבאס יותר על הגישה של איביץ
  9. אני מתבייש ששחקן ברמתו של חלייאלה שיחק אצלנו, ממש מתבייש. מעניין כמה יצחקי גזר מהעסקה שלו
  10. חחחחחח מה? אנשים איבדו פה את זה לגמרי
  11. צריך להגיד את האמת גלזר כבר שנתיים הכי חלש בקבוצה בערך, פעם באמת היינו מסתפקים בזה שהיה גרזן היום אפילו את זה אין לו, מאחר בכל גליץ. בחיים שלי לא ראיתי שחקן שאשכרה לא יודע להעביר פס קדימה, הוא ונטע היו באותו לבל, נטע לוי עשה קפיצה ושיפר את היכולות ההתקפיות, גלזר הלך אחורה, כרגע אסור לו לראות הרכב
  12. צריך להגיד את האמת גלזר כבר שנתיים הכי חלש בקבוצה בערך, פעם באמת היינו מסתפקים בזה שהיה גרזן היום אפילו את זה אין לו, מאחר בכל גליץ. בחיים שלי לא ראיתי שחקן שאשכרה לא יודע להעביר פס קדימה, הוא ונטע היו באותו לבל, נטע לוי עשה קפיצה ושיפר את היכולות ההתקפיות, גלזר הלך אחורה, כרגע אסור לו לראות הרכב
  13. חבל, הייתי מעלה גם את ריקן במקום זהבי
  14. אפחד לא אמר שאין סגל איכותי ושלא החתימו שחקנים איכותיים, הטענה ליצחקי שבנה סגל לא מאוזן, בלי חלוץ מחליף, בלי מגן ברמה סבירה, חצי שנה לחפש בלם? אבל הכי מעצבן זה החוסר יצירתיות, מה יקרה עוד כמה שנים שלא יהיו ליגיונרים שלנו להחזיר, מה הוא יעשה? הכי קל ובטוח ללכת על הטוב והמוכר עד רמה כזאת שאם מה שטני מכיר לא מגיע אין אלטרנטיבה, הרי אני חסר מעוף ואין לי ביצים להביא שחקנים שאני לא מכיר, ראה ערך דסה וכהן? הרי אם רצו את דסה אז ידעו שצריך מגן לא? מקום לזר יש לא? אז למה לא לנסות? גם אם כהן לא היה מגיע כנראה לא הייתה לו אלטרנטיבה. זה לא טרחנות, לא באים בטענות לסגל או למיטש באים בטענות שיש איש במערכת שלא קשור בשום צורה למועדון ואסור לו להיות בתפקיד הזה, רוצים לשמוע סוד? גם אני עם המשאבים של מכבי כנראה הייתי מצליח להחזיר את כהן ופרץ, בשביל זה לא צריך את יצחקי
  15. גלוך 2 רמות מעל כולם, עבדה לא נראה טוב
  16. לא חושב שמועד סיום החוזה משפיע בטרנספרמרקט, זה נטו השווי של השחקן כיום, שמסי היה בשנת חוזה הערך שלו לא ירד, בכל אופן קפיצה משמעותית ואם נבדוק את זה לא חושב שבגיל כזה אחרי 16 משחקים הבוגרים מישהו בישראל הגיע לשווי כזה, כנראה ההייפ הוא לא רק פה. קחו בחשבון שאם הוא לא היה ישראלי זה היה הרבה יותר גבוה. ועדיין בגילאים שלו הוא ב 20 עם השווי הכי גבוה בעולם, נתון יפה
  17. לא הבנתי אנחנו צמד משחקים מעלייה ציורו? לא מבין מה קורה פה חלק רושמים בתים דרג שני חלק צמד משחקים מעלייה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.