Jump to content

שגיאאא

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. לא ברור מי הזבל.. אתה (עצמך) בן זבל. או שאתה בן (של) זבל. אני מבקש תרגום למאותגרים שיכלית.
  2. נחמד+ אני מחפש יותר את הסגנון של מייק ברנט.. וגם את השיר של אביב גפן "קרן אור" אבל בצרפתית..
  3. אני סומך על האינטלגנציה של האנשים פה, שאם אתה שמת לב, אז גם הם שמים לב. שנסונים רבותיי, שנסונים...
  4. אהלן חברה, אני צריך כמה שיותר שמות של שנסונים... מי שלא יודע, שנסונים זה השירים היפים האלה בצרפתית.. יש למישהו מושג?
  5. תכלס, רק שגיא מתאים למשימה כזאת.
  6. אני אשמח גם ללינקים, תודה.
  7. לא קם החכם שהבין שזה תרגיל שיווקי?! ממש עוד להיט מאילנית! הנהלת הפועל מוכרת כבר שנים כרטיסים לשער 11, רק שתמיד האוהדים נתקעים איפשהו באזור שער שתיים... אז מה עושים?! איך גורמים לאוהדים הפועל לקנות כרטיסים לשער 11!? תשובה - תופסים טרמפ על הדרבי ומרעילים את הגרמנים על שער 11... אזזזז שלא יעבדו עליכם!! הצעה להנהלת הפועל: תודיעו שמעכשיו אתם מוציאים למכירה כרטיסים לשער 13, ככה בתור התחלה...
  8. הם רוצים 10 אלף מנויים? (המון כסף) שישקיעו! 3 זרים הם בכל מקרה יביאו... אז לפחות שלא יהיו טמבלים!
  9. אם מכבי באמת רוצים להעמיד קבוצה אז חייבים מגן ימני זר ברמה בלם ברמה של טל בן חיים לפחות ועוד חלוץ מאסיבי ושלא יביאו חטיפים.
  10. למכבי יש עוד מקום ל3 זרים. איפה הם?
  11. התחל -> שורת run תרשום cmd ושם בחלון דוס תרשום ipconfig ותסתכל מה רשום לך ב Default Gateway אם לא עובד תנסה 192.168.0.1
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.