Jump to content

shuti

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by shuti

1. האנק מודי חזר הבנתי שיש בהוט כבר את העונה החדשה, יש מלך שיכול להשיג צפייה ישירה (עם תרגום)?
  2. מלך מי שמוצא לי קישור לצפיה בפחד ותיעוב בלאס וגאס!!!!!
  3. הבנתי שיש משהו שלה בשם "המוח" גם, לא? מה עדיף?
  4. עם גבס ביד וברגל ואחריי יותר מידי סרטים וסדרות החלטתי להתחיל לקרוא איזה ספר- שניים, צריך המלצות על משהו מעניין, בעדיפות לפשע- כלא תודה
  5. אני טס בסוף חודש אפריל לתאילנד ואני בונה על המענק הצבאי שייכנס לי ב1 למאי, מה עדיף? כרטיס נטען של UP, מאסטארכרד או בכלל מזומן? הבנתי שעל המאסטרכארד יש עמלות מטורפות בתאילנד וכבר עדיף לי לקחת הלוואה ולקחת את הרב במזומן והשאר בכרטיס נטען.. תודה לעוזרים
  6. כולל טיסה או בזבוזים נטו?
  7. חודש כמובן שכחתי לציין.. 12 אלף מספיק (כולל הטיסה)?
  8. אהלן חברים אני רוצה לתפור תאילנד עם חבר אחד (איך זה חבר אחד??) איך אפריל? עונה טובה לטוס? כמה כסף צריך בשביל להיות מסודר? (קניות לא כזה מעניין אותי, נטו מסיבות ובחורות) ובכללי זרקו טיפים והמלצות..
  9. מאמין שאזרחי זה הרי וואוצר לכבוד השחרור
  10. על איזה וואוצ'ר אתם ממליצים? הציעו לי רישיון על משאית (אין לי רישיון), פסיכומטרי (לחמן), שפות, מצילים, צלילה וצניחה חופשית ההתלבטות שלי היא בין שפות לרישיון.. על מה תופס לי הרישיון ויש סיכוי שזה יכול לזיין אותי במילואים?
  11. אהלן חברים הגיע הזמן ואני יכול להוציא רישיון על טוסטוס כמה יעלה לי כל הסיפור כולל תאוריה ושיעורים ותוך כמה זמן אפשר לתקתק את זה? האם אני יכול לעשות תאוריה על רכב וזה כבר יתפוס לי גם על אוטו וגם על האופנוע? והאם אני יכול עקרונית ליסוע ללא ביטוח (מצד המשטרה)?
  12. לא יודע על מה לחצתי אבל כל הכתב ובכלל הכל נהיה לי בהרבה יותר קטן, יש לציין שזה רק באתר הנ"ל מה עושים? שבת שלום
  13. shuti

ברלין

אהלן, מאמין שרבים וטובים כאן ביקרו בברלין, אני מתכנן לטוס סביבות סוף חודש נובמבר לכ4-5 ימים, האם בתקופה זו מזג האוויר יכול להוות גורם בעייתי או שניתן לשרידה? מעבר לזה מבקש המלצות על דברים מעניינים שיש לעשות בעיר, וכמו כן- איפה עדיף ללון, במרכז/מערב/מזרח? תודה רבה
  14. אני ובת זוגתי חוגגים חודש ( ) ביחד ורוצים להעביר אותו בסבבה בטיולון קטן באיזור המרכז.. מחפש המלצות אגב איפה עוד ניתן להשכיר סירות פדלים\קייאק חוץ מפארק דרום ששומר שבת?
  15. קניתי בלקברי אתמול, חיברתי אותו לUSB והכל עבד לי יפה וחלק. היום הכנסתי אותו שוב, והמחשב משום מה לא מזהה אותו- ניסיתי כבר המון פעמים והורדתי תוכנות ושום דבר לא עוזר מה יכולה להיות הסיבה?
  16. אהלן, ב27.3 אני מיועד לגיוס השלמות בבקו"ם המצב שלי הוא כזה- אני בן יחיד וההורים חתמו על טופס התנדבות, בטופס עצמו רשום כי אני יכול להתגייס רק לגבעתי או לנח"ל. הבנתי שבגיוס השלמות שולחים בעיקר לתותחנים, שיריון וכאלה.. האם המסמך שלי מהווה אסמכתא ומה הסיכויים שלי באמת לקבל גבעתי או נחל? תודה
  17. http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183507_1862682974685_1469288685_3258598_3445938_n.jpg אוסף של חבר, אם אתה מעוניין אני יפנה אותך אליו ד"א שאר האוסף גם הוא למכירה
  18. דחו לי את הגיוס ל27.3- גיוס השלמות מה זה אומר? דחו לי את הגיוס ל27.3- גיוס השלמות מה זה אומר?
  19. יש לי התלבטות בין שני פלאפונים.. נוקיה סי 7 וסמסונג קלאקסי.. על מה אתם ממליצים? חשוב לי מאוד איכות המצלמה ועמידות הסוללה, משחקים וכאלה לא ממש מעניין אותי תודה!
  20. אני רוצה נח"ל, מה הסיכוי שלי לקבל את זה? והבנתי שלבנים יחידים בקרבי יש העלאה במשכורת, נכון הדבר?
  21. שלום, החלטתי שאני רוצה להיות לוחם ואמא שלי הסכימה לחתום לי על טופס בן יחיד אני אמור להתגייס במרץ, מכיוון שהשיבוצים למחזור הזה הם בעוד ימים ספורים, יש לי כמה שאלות: האם קיים סיכוי שבגלל שרק עכשיו אמא שלי תחתום לי על הטופס ידחו לי את הגיוס למחזור הבא? (אוגוסט 11) בגלל שהיו שיבוצים יש מצב שלא יביאו לי מנילה אלא רק מספר אופציות ובהן בעיקר היחידות עם הביקוש הנמוך (שיריון,תותחנים)? מלבד זה, אני בן יחיד ועם אמא חד הורית, מה הסיכוי שלי לקבל ת"ש 2? ואיזה עוד הטבות אני זכאי לקבל? תודה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.