Jump to content

polili

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by polili

1. מוגש על 85 ההיסטוריה כבר לא מפחידה היא רק זקוקה לרחמים
  2. polili

סיאנס

מי זה רובי שפירא בכלל?!
  3. עופר ניסים להתראות..............עופר לוי להתגאות
  4. איך זה באמת חבר אמר לי תקנה זה בן זונה
  5. יש לי יום ראשון(א') מבאס ת'תחת
  6. אם עד היום לא חיבבתי במיוחד את ברצלונה אז אחרי אתמול אני כבר ממש שונא אותם במקום להמשיך לתקוף אחרי המהפך מדקה 80 ועד סוף המשחק הם עושים בונקר ומשחקים מגעיל ראבק ארסנל בעשר שחקנים בלי התקפה אחת ואתם לא תוקפים כאילו מה כבר לקחתם ת'גביע בדקה 80 פשוט קבוצה מגעילה מוות להם ארסנל
  7. מאיפה מורידים אינעל העולם אין בשום מקום
  8. חחחח התערבתי איתו אני ארסנל הוא ברצלונה 50 שקל מה אתה מלחיץ אותי עכשיו
  9. מצד אחד נמלטים כל השבוע מחכים מצד שני יש לי התערבות עם אחי על המשחק מה עושים :helpsmilie: אההה וזה לא כיף לזפזפ כל שניה בין הערוצים
  10. יינון ייסמרטוט מזל טוב ויינון זה עם שתי י'
  11. אחי אתה המשוגע עוף ללמוד חח מה אתה עושה פה
  12. 17 רק למבחן יום חמישי ולא נכנס לראש כלום עוד שבוע מגן :helpsmilie: נראה לי אחרי יום רביעי אני מתפטר
  13. כמו שצרפת שלטה על תוניסיה כמו בריטניה על א"י וכמו איטליה על לוב קולוניה=מושבה של ארץ מסויימת שלא נמצאת בתחום הטריטוריאלי שלה או משו כזה יעני נגיד תוניסיהה היאקולוניה של צרפת כי היא בשליטה צרפתית אבל עדיין היא לא בשטחי צרפת
  14. שמור וזכור שמע אחי החומר שלך (היסטוריה ב' לא?) זה נקלט אתה שומע מילה אתה ישר מקשר אותה לדברים אחרים אצלי אני צריך ללמוד מילה במילה מה17 עמודים האלה זה סיכום הכי תמציתי שיש ושבוע הבא מגן :helpsmilie:
  15. כאילו זה קצת אני עומד למות... אני קורא לא מבין כלום כותב לא מבין כלום וכל פעם אני יושב רבע שעה אחרי זה אני משתגע לא יכול לשמוע כבר
  16. על האיסלם השליטה הקלוניאלית בצפון אפריקה וזה...
  17. איך אני אמרו ללמוד 17 עמודים בערך עכשיו שעוד שלוש ימים המבחן אם למישו יש הצעה טובה שיגיד נ.ב כבר קראתי הכל וכתבתי זה לא עוזר!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.