Jump to content

מכביסט מלידה

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,579 profile views
  1. אהבתי "גם אם" המצב היה 2:1 ולא 2:2 אז אין מה לדבר גם אם, גם אם כדור הארץ היה מרובע אז ההודעה שלך לא רלוונטית. קבוצת תחתית כמו רעננה באה לשחק כדורגל, אז כן מגיע לה הפרגון הזה. הפסקתי ללכת קבוע זה כן, כדורגל ישראלי זה חרא ומשעמם, בין היתר גם בגלל הקהל שאפילו את הבסיס להבנה בתרבות אין לו, כמו רובהמדינה הזאת, וחוצפן? מותר לי להגיב איפה שאני רוצה.
  2. עצוב יותר אנשים כמוך שלא מבינים כדורגל קצת תרבות כדורגל, משהו שלא יהיה פה גם עוד 100 שנה
  3. העלות של הדלק שתעמוד בפקקים שווה את זה הנסיעה הזאת עלה לי בערך 5-6 שקל
  4. אופציה הכי טובה להחנות באזור קריית שלום, לקחת קורקינט ותוך 5 דקות אתם באצטדיון וככה אתם גם חוזרים מהר מאוד הביתה
  5. אתם שוכחים שמדובר פה בכדורגל ישראלי, גם אם הפסדנו לקבוצה קצת פחות ברמתנו עדיין אין ולא יהיה פה כדורגל ישראל ומכבי היא שום דבר בכדורגל וזה ישאר ככה לאורך זמן רב מה הבעיה להסתפק בליגה זה הכיף אפילו לקבוצות גדולות בחו''ל
  6. אתם מבינים, במקום לסיים במועד שנקבע להם כנראה הם סיימו הרבה לפני את הדשא לחשוב שאם חברה מחו''ל הייתה בונה פה איצטדיון, לא רק שהיה קירוי על כל האיצטדיון, כנראה היו מספיקים לבנות אותו למוקדמות רק אצלנו הכל חאפרי, אשכרה בארץ יש לך 10 עובדים שכל אחד בא לסיים את היום עבודה שלו, וגם ביום עבודה שלו לא יודע מה בדיוק לעשות שם 20 חברה וכל אחד יודע בדיוק מה הוא עושה יאלה מיץ תרים איצטדיון תוך שנה
  7. ממש לא יותר בכיון של לראות משחק כדורגל אמיתי ולא רק מתוך אהדה לקבוצה מסוימת
  8. אנשים מצחיקים אותי פה מדובר בכדורגל ישראלי /: זה שאנחנו אוהדי מכבי זה יפה לכו תראו קצת כדורגל אחר, תבינו כמה אין לנו פה כדורגל בשיט וכן, אני כבר לא הולך למשחקים, עדיים אוהד מכבי אבל פשוט כדורגל ישראלי זה לא זה כולה אירופה... גם ככה לא נעשה שם כלום גם לא בליגה אירופאית וגם לא אם היה ליגה שלישית ורביעית באירופה קצת פרופורציות
  9. אתם שוכחים שמדובר בכדורגל ישראלי מסריח לא היה ולא יהיה פה כדורגל גם עוד 100 שנה מזל שיש את בלומפיד
  10. מעניין מה היה קורה עם היה רכש היום, סולד האוט מנויים זה פסיכי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.