Jump to content

גיא לוי

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

About גיא לוי

• Birthday 07/07/1989

Recent Profile Visitors

3,390 profile views
  1. הארגון צריך להחליט מה הוא רוצה להיות. הוא רוצה להנהיג את הקהל? בכיף. יש לו כבר את המושכות. אבל הוא לא יוכל להסתתר יותר, אנחנו ב-2015 ראבק. כולם יודעים הכל. לשמור על עמימות רק מוריד מערכם ומראה שכביכול יש לאנשים שלו מה להסתיר (ואני מאמין שאין להם) הוא צריך גם להבין שעם המנהיגות באות הפשרות בדמות להפסיק עם הבית של של "הלב נכנסת", לי זה לא נראה קשה במיוחד. הוא צריך להבין שהוא מנהיג של קהל גדול שבא מכל קצות האוכלוסייה (יש גם ערבים שאוהדים את מכבי) ואנשים שלא נעים להם לשמוע את השירים האלה או סתם אין להם זין לנסוע לנתניה. או שהארגון רוצה להמשיך ללכת ראש בראש עם ההנהלה והאוהדים, ובסוף אולי לנצח איכשהו אבל להישאר בלי לגיטימיות והרבה מרירות מהקהל. חבל, כי הארגון הזה נהדר ומלא באנשים טובים ויכול להצעיד את מכבי הרבה שנים. ובלי קשר, זכותו המלאה למחות ולא לעודד וגם לא להודיע על זה מראש, הם לא מקבלים משכורת מאף אחד מאיתנו
  2. וואלק הגעתי לנושא הממים של השחקן ה-12 אפשר לסגור ת'אינטרנט
  3. המכירה לשער J המחיר הוא 220 (אני לא מנוי וזה מה ששילמתי) פרטים בפרטי
  4. זה מזכיר לי את התקופה בעונת סוזה כשהיה לנו בית"ר-בורדו- דרבי או משהו כזה, ניצחנו בשלושתם. בבורדו נראינו הכי טוב. זה גם מה שאני מצפה עכשיו, לא אכפת לי מהיכולת. בעומס המטורף הזה, טוב שלקבוצה יש מספיק אופי להביא ת'נקודות
  5. אתם צודקים, באמת "רק הכסף מעניין את ההנהלה" בגלל זה גולדהאר שפך פה מאות מיליונים וספק אם הוא אי פעם יחזיר אותם. אתם רוצים להיות כמו באזל או אולימפיאקוס אבל מתבכיינים על פקקים פעם בחודש, אפשר לחשוב שבביום יום אתם לא שורפים לפחות שעתיים ביום על פקקים. ובשביל שלא תסבלו אתם מוכנים שמכבי תארח את הצ'מפיונס ליג באיצטדיון מיושן עם קיבולת קטנה ותפסיד מלא כסף.
  6. הקבוצה שלך משחקת במפעל הכי יוקרתי בעולם, המונדיאל של הקבוצות. על המסך במגרש מעדכנים אותך בתוצאות של פורטו וצ'לסי כי אתה איתם באותו בית ויש לך סיכוי תיאורטי לעלות, במפעל משחקות הקבוצות הטובות בעולם עם השחקנים הטובים בעולם ואתה מרגיש סוף סוף חלק מעולם הכדורגל ולא רק אלוף בליגת פח שמשחקים בה בעמידה וכשלא עומדים אז מבזבזים זמן. נטל? מעדיף להפסיד כל שבוע לדינמו קייב על האפס ושיצחקו עליי עם "0 נקודות 0 שערים", זאת פאקינג חוויה.
  7. רק הגוש עודד, למה אתה מאשים רק את היציע הדרומי? מה עם כל המנויים? למה הם לא עודדו ולא דחפו ודי היו בשקט? אה, כי הקבוצה הפסידה. התנהגות ישראלית טיפוסית, אל תצפה ליותר. מצד שני, הם גם לא שרקו בוז ולא קיללו שחקנים. שזה גם משהו
  8. כשאיגיבור ביזבז שעה נגד באזל נפתחו לו 20 נושאי אהבה זה הכדורגל, ואנחנו עושים אותו דבר
  9. טוטנהאם לא קנו את אריק לאמלה באיזה 30 מיליון?
  10. אם הוא באמת היה שחקן מכבי פ"ת אנשים פה היו גומרים עליו ואומרים איך הוא לא במכבי ביחס למחיר ולתמורה שאנחנו מקבלים ממנו, הוא בסדר גמור
  11. קל לשכוח שאבי נמני לקח פה אליפויות מול ה-מכבי חיפה. מכבי חיפה החזקה ביותר בכל הזמנים, עם רביבו ברקוביץ' אלון מזרחי וסרגיי קנדאורוב, בעוד היריבים הכי משמעותיים שלנו כיום הם מאור בוזגלו ובהן שהר או סהר או סער. קל לשכוח גם שאבי נמני היה בתקופת לוני חסר המושג והידע, שפיטר את קשטן כמו אידיוט ומיותר להרחיב על הניהול הכושל שלו. ובכל זאת אבי סחב על עצמו סגל אולטרא בינוני לשני גביעים מרגשים, כאשר בחצי הגמר מול הפועל שבאותה עונה עשתה מה שעשתה באופ"א הצטיין ופירפר את ההגנה שלהם כשהוא משאיר לדגו רק לשים את זה ברשת. ושנה אחר כך כבש את הפנדל המכריע מול חיפה. על האליפות דיברו כאן כבר הרבה כועסים על אבי נמני ודי בצדק על תקופתו כמנג'ר-שחקן וכשאיש החזק במועדון, ובגלל זה מורידים מהערך שלו כשחקן. גם אני הייתי כזה. אבל הזמן עבר ואפשר לחזור להיות אובייקטיבים. ואובייקיטיבית הוא היה שחקן ענק ואגדה אמיתית. לזהבי, עם כמה שאני אוהב אותו ומעריך אותו, יש עוד דברים לעשות לפני שנתחיל להשוות.
  12. סוזה שיחק בחצי עונה שלמה עם בדש ופריצה. דאבור הלך ויצחקי נפצע. על הנייר, בן בסט ואיגבור אמורים היו להיות תוספת. בן בסט חלוץ טוב, אי אפשר היה לדעת שהוא יהיה נפילה. אני חושב שאיגבור הוא השחקן הכי טוב בקישור. אפור אבל יותר יעיל מאלברמן וראדי, שמאבדים מלא כדורים וטועים. שלא לדבר על אייבינדר. על הנייר, לפאקו יש סגל יותר עמוק, והוא לא מצליח להוציא ממנו יותר מהמינימום.
  13. סוזה הוא עילוי, ולכן טבעי שאחריו כל אחד יראה כמו ירידה ברמה. חבל שלא ידעו כאן להעריך אותו. לקח אליפות עם סגל הרבה פחות טוב. ספק אם נראה כאן מאמן ברמתו
  14. עכשיו זה לא שנות השבעים. יתעוררו פה מהר מאוד ויתחילו להגביל אותנו עם כל מיני קיזוזים וחוקים מוזרים אחרים (סומך על ההתאחדות בקטע הזה)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.