Jump to content

amilov

מנהלים ראשיים
    4,162
6 Followers

About amilov

• Birthday 02/02/1985

Contact Methods

• Website URL
    http://www.12p.co.il

Recent Profile Visitors

4,292 profile views
  1. תשמע, אני עונה ונועל כי להשאיר כזה נושא בפורום זה מעבר למה שהייתי עושה בעבר. מה זה לשיר על הפועל? אתה צוחק? הובלנו, נגמרה העונה ולא משנה מה נעשה הפסדנו את האליפות עוד מזמן. יש דרבי בגמר הגביע וזה מה שנשאר לנו, לעשות קצת שמח במחצית השנייה. כנראה שכחת מה זה לקראת דברים, אבל טוב שעשו את זה אתמול. ובנימה זאת, דרבי ברביעי, חייבים לזיין אותם!
  2. יש דברים שאני לא מוכן לקבל, אל תערבו משפחה ( @Sawyer) רוצים, תמשיכו לקלל אותו אבל לא לעניין להכניס את אחותו לנושא. הוא ילד מסכן ואומלל ושיחפש
  3. הטמטום האמריקאי בדקה
  4. וואלה לא מסכים בכלל, אם לא היית משחרר הם היו משחקים חרא, בוודאות. איזה שחקן זר היה מתרכז במשחק כשהמשפחה שלו צריכה לקפוץ לממד באזעקות?
  5. והנה הופ מחליטים כולם על עזיבה
  6. נכון, אתה צודק. אבל.... הגיע הזמן לשים סוף לחרא הזה
  7. אני יודע שאתה קורא פה, ואני לא נוהג לכתוב לכתבים בכלל ובמיוחד לך. אני יודע שאתה חי מלכתוב דברים לא מבוססים, אז אני אשמח (ואני חושב שאני מייצג את אלפי אוהדי מכבי פה) שתרשום מי הגורם במכבי שזורע רעל? אולי זה יהרוס את המקורות שלך, אבל לפחות יבסס את זה שאולי אתה עיתונאי. אז, במקום לזרוע רוע לא מבוסס ושיקרי רק כדי להצדיק את זה שנותנים לך לכתוב כתבות הגיע הזמן שתגיד את האמת. בתודה, אוהד מכבי
  8. זהו.. בלי לחפור ובלי לשכתב את מגילה העצמאות -> היום חוגגת מדינת ישראל 73! שנה שעברה לא יצא לנו לחגוג כלל בגלל המגיפה. השנה, נחגוג בצורה יותר מצומצמת אך נוכל לחגוג! כל 74 הנושאים שהיו פה במסגרת יום הזיכרון - יישארו כמובן עד שיירדו למקומם הטבעי בארכיון בימים הקרובים. צעד כל כך סימלי שכל כך מאפיין את החיים שלנו במדינה הזו. פורום השחקן ה-12 מאחל לגולשיו הנאמנים ולכל בית ישראל חג עצמאות שמח! זה הזמן להניח הכל בצד ולהתרכז בדבר האמיתי שמאפשר לנו לחיות כאן שנים. מזל טוב והרבה בהצלחה בהמשך - לאחת והיחידה. מי ייתן והשנה הבאה תהיה טובה מהקודמות. בספורט, וכמובן כמובן כמובן שגם בכל תחומי החיים האחרים. צאו לחגוג באופן המיוחד כל כך לעם הישראלי, עם השמח תמיד שמחת אמת. לכו ותהנו, תשתו ותאכלו כאוות נפשכם במדינתנו החופשית. תבלו ותטיילו במדינתנו היפהפייה בה יש מקומות כה רבים לראות, טבע רב לחוש ופרחים להריח. כל פיסת אדמה רוויה היסטוריה ודם מאבקים, העריכו זאת. יחד עם זאת, שימרו על עצמכם וחזרו הביתה בשלום ובבטחה. תמשיכו ותזכרו תמיד את אלה שכרגע על מדים ושומרים עלינו בגבולות ואת אלה שאינם עימנו, לצערנו. השקיעו בלאהוב ובלתת - ולא בלשנוא ולקחת. יש לנו מזה כל השנה, אפילו בתוך תוכנו. לא? היו גאים במה שהינכם ובמדינה האהובה שהשיגה כל כך הרבה בזמן כה מועט. ארץ שהגיעה להישגים כה רבים למרות כל הקשיים והמהמורות בדרך. אל תתנו למנהיגי מדינה, פוליטיקאים, עסקנים, אנשי עסקים אינטרסנטים או כל אחד אחר - להסיט אתכם מדרככם. תמיד יש מה לשפר, דברים לשנות, פרטים לתקן, אך דבר אחד ברור: אין לנו ארץ אחרת! חג שמייח !
  9. אחרי 8 שנים ועם עומר רובינשטיין בתור עוזר מאמן מכבי זוכה בגביע השמיני!!! יאללה מכבי!
  10. נכון, וזה עוד יתרון של ביטון. כמה פעמים התעצבנו על מיכה שלא בעט לשער אפילו? מה שיפה אצלנו שיש לנו זיכרון קצר מידי פעם (או תמיד )
  11. אתה ממש טועה ואתמול הוכחתי את זה למישהו, מיכה בעונות השיא שלו לא מגיע למספרים שלו. סתם לצורך הדגמה, מיכה בעונות השיא שלו הגיע לשילוב של 15 גולים (בישולים + שערים) כאשר הוא היה מלך בישולים בעונת 16/17 עם 12 שזה המקסימום שלו. ביטון, עם כל החסרונות והספסול שלו כבר עם 8 בישולים ו 2 שערים. סתם לצורך השוואה.
  12. ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא מעניין, עובדה שזאת כותרת בוואן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.