Jump to content

amilov

מנהלים ראשיים
  • Content Count

3,746
  • Days Won

3

About amilov

• Rank
    XII
  • Birthday 02/02/1985

Contact Methods

• Website URL
    http://www.12p.co.il

Recent Profile Visitors

3,662 profile views
  1. תשמעו, אני אתמול לא הייתי במשחק כי הייתי חולה וראיתי בטלויזיה. מסכים איתכם שהם היו צריכים לקבל צהובים כמו מים אבל מצד שני גם אנחנו. גלזר בכיף היה צריך לצאת אתמול עם אדום כנראה (צהוב שני) ומהניסיון שלי בטלויזיה רואים דברים אחרת מאשר במגרש. מה אני מנסה להגיד בעצם לא ישתנה פה כלום עם השופטים, הם ישארו פח לצערינו. הדרך היחידה של מכבי להתחיל להזיז משהו זה אם היא "תדפוק על שולחנות" והכוונה היא למיץ' גולדהאר, בעלי קבוצה חייב לתת את דעתו מידי פעם על הנושאים הללו אבל אנחנו לא שומעים כלום. לא הייתי מצפה שיעמוד איתנו ביציע כמו אייל סגל נגד המשטרה אבל שכן יגיד איזו מילה אחת פה ושם וזה כמובן מבלי לגרוע מהכבוד הענק שיש לי אליו.
  2. אוקיי ו.. אתה צודק פה. אבל זה לא מה שמנע מאיתנו לנצח. באר שבע חזרה לגודל הטבעי שלה בתור קבוצה אומללה שניצלה טעות נדירה בהגנה שלנו (כן, גם זה יכול לקרות באופן חד פעמי בעונה שרק ב3 !!!! משחקים ספגנו). ריקן, איילון וסאבוריט היו צריכים לסגור את המשחק בכל אחת מ 3 ההזדמנויות לגול שהיו לנו. איביץ הגיב מאוחר הפעם.
  3. וואלה בתור אחד ששונא שופטים, אני לא יודע מה אתם רוצים ממנו. באמת
  4. אתה באמת חושב שהאנשים שצריכים לקנות את הכרטיסים האלו נמצאים כאן?
  5. אני חייב להגיד שבדקתי את זה וקצת קשה למצוא עורכי דין שיהיו מוכנים ללכת על זה. אני אמשיך לבדוק ואני אצור קשר עם מי שמוכן להצטרף לנושא הזה.
  6. אני יודע שאולי זה ישמע לכם מוזר אבל אני לא הולך לשתוק על העונש הביזיוני שקיבלנו. אני רוצה לבדוק אופציה לבצע תביעה ייצוגית כנגד המוסד המושחת הזה ואני רוצה לשמוע את התגובות שלכם. אני קודם כל אשמח אם יש כאן עורכי דין שהיו רוצים להצטרף לנושא ולתבוע אז שיפנו אליי רק בפרטי. ממש מעצבן אותי שאני צריך להיענש על אירועי משחק חוץ, שהאחריות היא על הקבוצה המארחת ועל המשטרה ואני בכלל בקצה השני של העולם. במידה ויש כאן אנשים רציניים שרוצים להצטרף אני אשמח שגם תיצרו איתי קשר, נמאס לי והגיע הזמן לחזור לעשות קצת סדר. לפני כמה שנים הצלחנו עם מחירי הכרטיסים ומאז הקבוצות חזרו לסורם, אבל אנחנו נטפל גם בזה בהמשך.
  7. איך עוד לא הבנתם את העניין? החברה המושחתת היכלי הספורט עושה בלאגן כדי להעלים את המחדל הענק שלה ושל המשטרה והכיבוי.
  8. ממי לרעוד? מאום אל פאחם? באמת, כאילו עשו הישג יפה וכל זה אבל לא מדובר פה בברצלונה. פשוט לא רצו מספיק, תסתכל על השפת גוף של השחקנים ותבין, מי שהיה במגרש יכל לראות את זה ברזולוציה של 8k וממש לשמוע אותם. זה ממש כאילו הם עשו טובה שעלו לאוטובוס ובאו, כאילו הם אמרו לעצמם: "יאללה, תחסכו מאיתנו את הנסיעה ותנו לנו ישר לעבור". חותם איתך שאם זאת היתה קבוצה מליגת העל אז זה לא היה ככה. מי שהרוויח מזה היה רוני לוי שעלה אתמול עם הרכב ראשון והביס את ראשון שיותר טובה מאום אל פאחם.
  9. שרף הוא חתיכת מטומטם שאין לו שום קשר למה שקורה היום בכדורגל, בגלל זה הוא מקבל במה.
  10. מסכים ולא מסכים, עדיין עם סגל כזה אתה חייב לעבור אותם במיוחד כשאתה מוביל עליהם 2-0. הבעיה שלי עם איביץ שהוא לא מצליח לעשות שינוי תוך כדי משחק, להישאר תקוע כל המשחק עם אותו מערך, לתת לשחקן לשחק 90 דקות, לראות שדור מיכה חושך מצרים ולהוציא אותו. זה נראה שהוא מקובע על הדרך שלו ואף אחד לא יזיז אותו. אני אולי משוחד, אבל שרן זה אחד השחקנים החכמים שיש לנו בליגה, מה שאין לו בפיסיות (ואפשר לספור על יד אחת שחקנים פיסיים בליגה הזאת) הוא מפצה בחוכמת משחק. כן היה צריך לפתוח איתו, אבל בטוח לא לסיים 90 דקות, או הוא או פיהן היו חייבים לצאת כי 4 שחקני ההגנה שלך (כולל השוער) לא שיחקו כמה חודשים ביחד וזה מה שקורה. ואת האמת אתם לא מדברים על מה שנראה הכי ברור במגרש, אום אל פאחם פשוט רצו הרבה יותר, שחקני מכבי נראו כאילו עשו טובה שנסעו לעפולה בכלל. גם בפיגור הם רצו יותר מאיתנו ונלחמו על כל כדור
  11. וואלה חלש, כן. אשם, לא. אני חושב שמי שבעיקר אשם זה איביץ שעשה שינוי גדול בחלק האחורי כשיש לך שחקנים שלא מוכנים ומתואמים בניהם.
  12. אני חושב שאפשר לסכם את זה בטופ של 5 הביזיונות הגדולים פה בעשור האחרון. המערכת חייבת להתעורר כאן ומהר מאוד.
  13. החלטתי שהגיע הזמן לתת לכדורסל את המקום הראוי לו השנה. אחרי המשחק הערב אני אסגור את הנושא הזה ונעשה נושאי משחק וסיכום משחק כמו בכדורגל. יש קבוצה מרגשת השנה עם מאמן מרגש ומגיע להם.
  14. amilov

השקעות.

דבר איתם, הם כנראה מתאימים למה שאתה צריך.
  15. amilov

השקעות.

השאלה בכמה כסף מדובר? אני לדוגמא ממליץ על מיטב דש טרייד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.