Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Posts פורסם על ידי סתם סטלן

1. מכבי צריכה במשחקים רגישים כאלה לעשות הרשמה להגרלה שבשביל להרשם אליה אתה צריך להגיע פיזית עם כרטיס טיסה על שמך ולהרשם.

וכמובן שכל התהליך שקוף לגמרי .

קאדר, באסה , אבל אין מה לעשות.

אי אפשר לדרוש מאוהדים להזמין כרטיס טיסה מבלי לדעת שיש להם כרטיס למשחק.

הפתרון שצריך לעשות הוא קיום הגרלה כזאת בשבוע שלאחר ההגרלה, כדי שאנשים יוכלו להזמין טיסות מבלי לקחת הימור.

אפשר בקלות לדעת מה כמות הכרטיסים שנקבל, ואפשר להגריל עם רשימת המתנה שתפורסם, ושאנשים יעשו את החשבון שלהם אם כדאי להם להזמין טיסה או לא.

2.  

כן נספרים, שנה שעברה שחקן שלנו צבר צהוב חמישי/תשיעי וצהוב מאלוף האלופים היה חלק מהספירה והיה על זה דיון פה (99% שזה היה מוח מול ב"ש). ברור שזה מטומטם אבל שייחנקו.

אני דיבטוח ששינו את זה

שסתם סטלן יכריע כבר.

אחרי בדיקה בתקנון, תורג׳י צודק, שינו את זה

3.  

הייתי בחתונה אתמול גם של אחד האוהדים הכי נאמנים והכי גדולים שהתחתן אתמול אחרי שבחיים לא יכול היה לנחש שיהיה משחק ליגה ברביעי. בדיוק בחופה עלינו ל-1:0.

חובבן... לא מתחתנים במהלך העונה, ואם כן אז רק בשבוע של פגרת נבחרת. שאל את סוייר, יודע כבר לדקלם באיזה תאריכים מותר ואסור לקבוע תוכניות.
  4.  

אתם מבינים? בשדים בנו לעצמם תאוריה שבעצם עזרו לנו עם הלו"ז והקלו עלינו את העומס, ע"י כך שדחסו לנו את המשחק הזה באמצע הכל, בעוד שלב"ש דחו את המשחק בשבועיים למועד נוח יותר.

גם בסכנין התלוננו על זה אצל טוכמן. חבורת מנותקים
  5. 1. הקהל שלנו מביך. 2000 איש במשחק הכי חשוב העונה. תעודת עניות.

2. יהירות של מכבי לשחק ביום רביעי. היו חייבים ללחוץ לדחות את המשחק ליום שלישי שאחרי החג או ל- 15 באוקטובר. לא זכור לי שבדוחא יש פגרה וגם אם כן, אפשר היה למצוא פתרון. סתם תקוע משחק במגרש קשה

1. היה נראה באיצטדיון שהיו באיזור ה-3000, לא? בכל מקרה כמות נמוכה.

2. יום שלישי שאחרי החג אי אפשר כי יש נבחרת בחמישי. לא יודע לגבי שזרוע בדוחא - אבל לפי מה שהבנתי מהמנהלת מכבי העדיפה לשחק ברביעי. די מוזר בהתחשב בהתבטאות של שוטא היום אחרי המשחק. היה טוב לכולם אם המשחק היה נדחה ולא מוקדם.

6. בדיוק ואם כל ההשפרצות בתקשורת על ב״ש, זה יגמר בזה שנעלה שלב וב״ש לא.

ב״ש תעלה לדעתי - אינטר באה להעביר את הזמן ואני מאמין שהם יקדימו את פראג.

לגבינו, למרות ההפסד אתמול, התוצאה בהולנד לטובתנו, כך שעל הנייר אנחנו במצב יותר טוב ממה שחשבתי שנהיה אחרי משחק אחד. הפספוס הוא שניצחון אתמול ובאירלנד, והיה אפשר להתכונן כבר להגרלה.

7. לפטר את שוטא? נו באמת. גם למאמן מותר שיהיה עקומת למידה. התרגלנו שאנחנו אונסים את הליגה מהיום הראשון. רק שיתאושש בזמן מזה ויתחיל להכיר את הסגל יותר טוב.

אף אחד לא יפטר אותו, ונראה שבצדק.

אבל מהרושם שקיבלתי עד עכשיו, הוא המאמן הכי פחות מתאים שהיה לנו בשנים האחרונות. הוא מרגיש לי כמו אלישע לוי בגרוזינית. מקווה שעוד אתבדה.

8. לדעתי שוער מאוד בינוני..לא מצפה ממנו להרבה אז לא התאכזבתי. חושב שיש לו חלק בכל השערים חוץ מהרביעי אולי.

רואים אותו בגול השני עומד עם הידיים בצדדים במקום לפרוס אותם ולחסום כמה שיותר מהשער..שכח שהוא שוער ולא שחקן הגנה.

יש לו מזל שהוא עלה כל כך הרבה וכל פעולה טובה שלו מזכה אותו ביותר מדי קרדיט.

ברור, יש לו חלק בכל השערים.

נגיד בשער הראשון - רק שוער בינוני לא מצליח לקחת מצב של שניים על אחד.

ובגול השני - כל שוער ילדים עוצר מצב נייח מ-6 מטרים.

שלא לדבר על הגול השלישי - איזה מן שוער לא עוצר שחקן שנשאר לבד ברחבה 8 מטרים מהשער?

9. עד עכשיו אני לא מבין מה הבעיה להעלות את מערבי תחתון למערבי עליון בכל המשחקים הבעייתים?

הם מעדיפים לשבת למטה ושישתינו עליהם או לשבת למעלה כמה משחקים בשנה?

הפתרון הכי טוב זה לפצל את הקהל חוץ ולעליון ותחתון. אבל זה עולה יוצר כסף אז חס וחלילה שנלך לפתרון הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.