Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. 7 המדינות הראשונות ואלופת אירופה.שנה שעברה אלופת אירופה היתה גם אלופת המדינה (ברצלונה) אז המדינה השמינית נכנסה. השנה לא, ולכן לספרד יש שתי נציגות בדרג הראשון.
  2. לא זוכר שאמרתי שאנחנו בדרך לעונה פיננסית. רק שמתי בפרופורציות את הסכום שסקאריונה עולה לנו לעומת השחקן שהוא החליף.
  3. עלות החוזה לעונה של השחקן שהגיע (סקאריונה) יותר נמוכה משמעותית מזו של השחקן שהוא החליף (זהבי).
  4. העורך הראשי של ערוץ הספורט צייץ בטוויטר שזה הוראות של המנהלת.כל מה שקורה עם השידורים השנה זה ביזיון. תקצירים מגוחכים, לא מעלים משחקים מלאים ליוטיוב, אין HD בתקצירים, אין HD במשחק המרכזי בלי לשלם אקסטרה לערוץ הספורט, אין שידור במובייל (שנה שעברה היה אפשר לקנות ב-4 ש״ח למשחק באפליקציה של וואן). כל העולם הולך קדימה בתחום הזה, אנחנו הולכים אחורה.
  5. אני חולק עליך בנושא איצטדיון ר״ג. לדעתי הוא האופציה הכי גרועה ביי פאר (טדי עדיף בעיניי), ואני משוכנע שאם היינו משחקים שם היו שואלים למה אנחנו שם ולא בנתניה. לגבי המושבה - לעולם לא נדע בוודאות מה הלך מאחורי הקלעים. מהדברים שאני שמעתי הוא לא היה אופציה ריאלית, אבל אני לא יכול לחתום על זה.
  6. יש נפילות, אבל במאזן הכללי מכבי בתקופת ג׳ורדי הכניסה סכומי כסף גבוהים מאוד. לעניות דעתי, יש מקום להכיר בהפסדים מסוימים (סה ועדן למשל), ולהשתמש בכסף שנכנס (ונכנס הרבה) בשביל לחזק גם את עמדת החלוץ. אבל קטונתי - תמיד קל להגיד לאנשים אחרים מה לעשות עם הכסף שלהם.
  7. כשיביאו נדבר. בינתיים אתה לא יכול להגיד שהמגן השמאלי הלא קיים שלהם יותר טוב מהמגן השמאלי שלנו.
  8. יכול להיות. אבל להגיד שהמגנים של ב״ש יותר טובים, בלי שאנחנו יודעים בכלל מי המגן השמאלי של ב״ש, זה קצת מגוחך.
  9. עמרי בן הרוש ואבי ריקן מגנים שמאליים. אפשר להתווכח על רמתם, אבל הם מגנים. לב״ש אין מגן שמאלי. לא אולי, לא צפוי לעזוב. הוא חתם רשמית בבלגיה וסוכם שיעבור לאחר המפגש מול סלטיק.
  10. תסבירו בבקשה איך המגנים שלהם יותר טובים? נגיד שאפשר להתווכח על צד ימין. אין להם מגן שמאלי בודד בסגל (דוידזאדה עוזב אחרי סלטיק), אז איך החלטתם שהמגנים שלהם טובים יותר?
  11. לא הגיוני, אבל בפועל זה מה שקורה. מיטש לא יאשר החתמות (לדעתי) בלי עונה אירופית כשהסגל כלכך עמוס (גם אם עמוס בבינוניות, הוא עדיין עמוס).
  12. קהת שחקן נהדר, חבל מאוד שהוא לא אצלנו, וקשה לי להבין את מי שמוריד מערכו בכוח. אבל עם כל זה, קהת פשוט לא רצה להיות במכבי, אז אין טעם לבכות על זה יותר מדי.
  13. האתר של אופ״א לא נותן עדיין ניקוד על מה שהשגנו באירופית, בגלל שהמוקדמות עוד לא הסתיימו. בפועל, השגנו כבר מינימום של 1.5 נקודות ממוקדמות האירופית, לכן צברנו עד עכשיו לפחות 2.1750 (ביחד עם הניקוד המדיני מה-1.5 האלו).
  14. התשובה שקיבלתי מהמנהלת:גם בני יהודה מארחים באותו מחזור, והמשחק שלהם בשבת. אי אפשר לשבץ שני משחקים בשבת בגלל שלא משבצים משחקים בשעות מוקדמות בחום של חודש אוגוסט. היה פתרון נוסף, לשבץ את ביתר בשבת ובני יהודה בשני, אבל כבר לא היה לי כח לשאול ולקבל עוד תשובה לקונית.
  15. יש כבר משחק במושבה בשבת... בני יהודה גם מארחת שם.
  16. בארץ? יש לפעמים שני משחקים באותו יום באותו מגרש, אז מן הסתם אפשר גם יום אחרי יום. באירופה זה אסור כי אתה חייב לתת ליריבה להתאמן במגרש יום קודם בשעת המשחק.
  17. מכבי פנתה, הוא סרב, ואז גולסה וסקאריונה הוחתמו. בשלב הזה זה כבר היה מאוחר מדי בשביל להחתים גם את קהת.
  18. ״ויתור״... כאילו כל שחקן רוצה רק מכבי והולך לקבוצה אחרת רק אם מכבי מוותרת.קהת לא רצה מכבי. אם היה רוצה, היה במכבי.
  19. זכור לי שלא קיבלנו צהובים מול פאנדורי בנתניה, ואני מוותר על הספירה בגביע הטוטו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.