Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. לא הוגן להסתכל רק על צד אחד של המטבע. תחת ההובלה המקצועית של ג׳ורדי המועדון הכניס סכומי כסף חסרי תקדים בשנים האחרונות. נמכרו שחקנים בסכומים יפים ונכנס הרבה כסף משלבי הבתים באירופה.
  2. פשוט כתבת על החלוצים המחליפים שלהם, בלי להתייחס לזה שהחלוץ הפותח שחקן בינוני ומטה
  3. קינדה היה בדרך לאחד על אחד, פאול שם שווה אדום.
  4. גם אוסיין בולט לא היה עוצר את קינדה שם. אלברמן שם לו כדור על מגש זהב.
  5. היתה מחצית ראשונה בשליטה שלנו עם הרבה מצבים. מה שהיה מאז החילוף זה משהו אחר לחלוטין.
  6. שוטא חייב לי שנה מהחיים. זה היה משחק בשליטה שלנו למרות הגול של אשדוד, ושוטא פשוט פירק אותנו. במקום להתיש את אשדוד עם שליטה בכדור הוא הפך את זה למשחק מבולגן.
  7. הוחלף בספליט בהארכה בעיקר כדי לא לבעוט פנדל. חכה קצת לפני שאתה ממהר להסיק מסקנות.
  8. לא יודע לגבי כמות נקודות, אבל קצת שכחנו שבסוף מודדים מיקום, לא רק נקודות לדירוג. הצלחה זה לעלות שלב. מקום שלישי זה עמידה בציפיות. מקום רביעי כשלון.
  9. לאלקמאר יש את זניט בבית במחזור האחרון. אם זניט תבטיח העפלה את המקום הראשון עד אז, זה יוכל לעזור לאלקמאר להוציא תוצאה יותר טוב ממה שאנחנו נוציא מול זניט במחזור הראשון.
  10. יש דיבור על כוכב נוסף לציון הניצחון ההירואי על סלטיק
  11. האינסטגרם שלו לא משאיר הרבה מקום לספקות. נשאר בלגיה.
  12. ואם אני לא טועה ב״ש שיחקה בגלאזגו ברביעי ואז בליגה בשבת.
  13. המשחק בהולנד בשבוע הכי יקר בשנה (חוה״מ סוכות). ובונוס להורים - הילדים בחופש
  14. גם כשאנחנו עברנו את פלזן דיברו על סכומים דומים המידה וניפול בפלייאוף אלופות:http://m.globes.co.il/news/m/article.aspx?did=1001058635
  15. טעות של הטלוויזיה הקרואטית לפי מה שאני מבין. בתקנון רשום שכל הכרטיסים הצהובים וההרחקות מצהובים מתאפסים בסיום שלב הפלייאוף.
  16. אין תבנית קבועה. בסוף ההגרלה, בכל בית, כל קבוצה משובצת למספר מ-1 עד 4, בלי קשר לדרג ממנו הוגרלה. לפי המספרים האלו קובעים את לוח המשחקים (מחזור ראשון 1 מארח את 4 ו-2 מארח את 3 וכו׳). אני מניח שעד הערב יהיה לוח משחקים מלא וסופי.
  17. להפועל 6 הופעות בשלבי בתים, מתוכן פעמיים בגביע אופ״א הישן (5 קבוצות בבית). זה עדיין שלב בתים לכל דבר לכן הם שיאני ההופעות.
  18. אני לא יודע להגיד מה באמת נכון, הכל השערות.אבל גם שנה שעברה הגיע רכש רק אחרי שעברנו את פלזן, ונראה שזה חוזר על עצמו גם השנה. מוזר מאוד אם זה ככה, בטח בהתחשב בסכומים שנכנסו בשנה האחרונה מליגת האלופות ומכירת זהבי.
  19. או שהוא מתמהמה עד סוף החלון, או שלא מאשרים לו רכש עד שמבטיחים עליה לבתים...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.