Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. צר לי להגיד, אבל גולדהאר הוא חלק מהבעיה.לא רוצה שילך חס וחלילה, אבל יהיה נחמד אם יתעורר קצת.
  2. זה לא באמת נכון, פשוט ככה הרוב זוכרים את זה.אניימה, ורד, טיבי, קרלוס, פידלף, אלברמן, ראדי, לוגאסי, זהבי, עטר, קולאוטי. זה לא ההרכב הכי חזק (ורד ופידלף בעיקר), אבל זה להציג את זה כהרכב שני זה הגזמה. פשוט משחק נאחס כמו שקורה לכל קבוצה לפעמים. לצערנו זה קרה בגביע.
  3. פה זה מתחיל ופה זה נגמר. והדרך היחידה לשנות את זה היא מחאה מאורגנת של אוהדי כל הקבוצות, מה שלא יקרה לעולם.
  4. בתור התחלה, מזהים שפת באה לעבור את החצי פעמיים במחצית, ומכניסים במקום האריס שחקן התקפה. כשהיריבה תוקפת רק עם כדורים ארוכים פעם ברבע שעה אין צורך בשלישיה באמצע.
  5. מיכה פתח נגד רעננה ובישל שני שערים (בראשון הוא והאריס היחידים שיודעים לתת כדור כזה). נכנס נגד סכנין דקה 75 ובישל שער. בדרבי לא שיחק. באירלנד נכנס דקה 70 ולא בלט. וגם לפני זה היו משחקים שהוא בלט בהם פחות וכאלו שיותר. אז סבבה... הוא לא השחקן המוביל שלנו, אבל איך הגענו לדיון ששואל אם יש לו מקום במכבי? דור מיכה שחקן סגל חשוב במכבי. יש לו מקום בהרכב בחלק מהמשחקים, ובאלו שלא הוא צריך להכנס כמחליף. הבעיה היא שמנסים לקטלג אותו על אחת משתי קצוות, וזה מיותר. זה שחקן שאני רוצה לראות על המגרש לא מעט, ובטח שלא רוצה לראות בקבוצה אחרת.
  6. עדכון: נכון לאחרי המשחק מול הפועל: שני צהובים - אלברמן, נוסא, טבחלוץ צהוב אחד - טיבי, בניון, דסה, סקאריונה, האריס נכון לאחרי המשחק מול אלקמאר בחוץ: שני צהובים - האריס צהוב אחד - ראיקוביץ׳, מיכה, טבחלוץ, טבח בלם, בן הרוש
  7. אם ננצח את אלקמאר, אז אין הבדל בין תיקו להפסד ברוסיה (בשני המקרים נצטרך אותן תוצאות מול דונדלק במחזור האחרון)
  8. העירייה היא לא השלב היחיד בתהליך קבלת האישורים, יש ועדות של המדינה שצריכות לאשר כל תכנית בניה.
  9. אם נעלה אז אוסטריה, ספרד, ואחת מבין סרביה/נורבגיה/בלגיה
  10. אולי פספסתי סיבוב באמצע. אבל בוודאות בעונת 00/01 היו שני דרבים רצופים שנגמרו בתיקו, שאחריהם ניצחנו בחצי גמר הגביע.
  11. הוא היה השני בסריה של 3. שבוע לפני נגמר 2-2 בסיבוב השני בליגה. זה היה בסיבוב השלישי נגמר 1-1 עם שער נדיר של הלל להפועל), וכמה ימים אחרי היה חצי גמר הגביע.אני זוכר שאבא שלי התעצבן עלי שאני הולך, מבזבז את הכסף על דרבי שלא מעניין אף אחד.
  12. עשו סלט בין משחקים. אני דיברתי על דרבי בגביע (שהפסדנו 2-0) שסילי החמיץ מול אניימה, שהיה חצי על הרצפה (ליד שער 5). איכשהו קישרו את זה לדרבי שהסתיים בתיקו כששבחון השווה לקראת הסיום, ובתוספת הזמן בעט לשער כדור טוב שנבלם בגב של סילי (ליד שער 11).
  13. לא לא, סילי קיבל ריבאונד מול אניימה ובעט לו לידיים. זוכר את המשחק הזה כאילו היה אתמול. אחד ההפסדים המבאסים, קיווינו שלפחות בגביע ננצח אותם.
  14. הפועל כבר לא מתחת לקו ? חבל שלא משנה כמה גרועים הם יהיו, תמיד יהיו שתיים גרועות יותר.
  15. זההיה ב-08/09. הובילו 1-0 משער של לאלה. שער חוקי של ז׳אן נפסל, סילי החמיץ מצב שלא מחמיצים, ודקה 90 יבואה שם את השני באחד על אחד מול יבריץ׳ (לא מול שער ריק).
  16. לזהבי יש 7 במדי מכבי בלבד אם זוכר נכון (2 אצל אוסקר ו-5 אצל פאולו). 9 בסה״כ.
  17. מי שחגג כשראה את ההרכב כנראה לא היה פה בתקופה האחרונה.אחרי כמות המשחקים שעברנו, וההיי שהגענו אליו ביום ראשון, היה חובה לרענן. מכבי כבר נכוותה מזה פעמיים בסוף העונה שעברה, אחרי הניצחון על ביתר בדקה ה-90 ואחרי השישיה נגד חיפה. אחת הדרכים להתמודד עם זה היא רוטציה, הכנסת אנרגיות חדשות להרכב. היו שלושה שחקנים על הספסל (מיכה/יוסי, גולסה ופיליפ) שהיו חייבים לפתוח בהרכב ולהזרים קצת דם חדש. ואם בא לך אני אראה לך הודעות וואטסאפ מאתמול בצהריים שכתבתי את זה כבר אז.
  18. אתה אומר את זה כאילו לא היה מה לעשות בנדון.יוסי/מיכה, פיליפנקה וגולסה היו חייבים לפתוח. זה כבר היה מוסיף רעננות להרכב. שוטא נפל כאן בענק, ככה לא מנהלים סגל בעונה אירופית.
  19. ניצחון על באטה זה יפה. התיקו נגד לגיה הגיע אחרי הפסד ביתי 2-0 שדי סגר את הסיפור. אלקמאר לא היה במוקדמות. נוספו לזה תיקו כפול נגד אלופת איסלנד.לא אומר שהם עשו קמפיין רע, אבל זו קבוצה שאנחנו יכולים וצריכים לנצח, ועם הכנה יותר טובה של מאמן גם היינו מנצחים.
  20. ניצחון אחד משישה משחקים זה מרשים?זה הפסד מביך, שנבע בעיקר מזה שלא הצלחנו לרדת לקרקע מהדרבי, וממאמן שלא זיהה את זה ולא הגיב בהתאם.
  21. מכבי צריכה 4/6 מאלקמאר וניצחון על האירים בבית.האירים יפסידו ברוסיה, השאלה מה יעשו נגד זניט ואלקמאר בבית. אם יפסידו באחד מהם (או שני תיקו), התרחיש שציינתי יעלה אותנו. זה בכל מקרה סנריו מאוד מאוד אופטימי. אבל נראה מה יהיה נגד אלקמאר מחזור הבא.
  22. קשה להעפיל שלב עם דחליל על הקווים. ברגע שהתכנית מהבית לא עובדת, הוא קופא. זה יכול לעבוד נגד רוב הקבוצות בארץ, אבל יש לזה גבול.
  23. הליגה האירופית מפעל מצחיק. חוץ מהספרדיות, הקבוצות הגדולות באות להעביר את הזמן. גם זניט אגב באו בראש הזה, עד שהשופט החליט לפרש את החוקה איך שבא לו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.