Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. בוזגלו פתוע ולא יחזור לפחות עד סוף הסיבוב הראשון. וגם שהוא יחזור יקח לו זמן להכנס לכושר. רביבו יוכל להיות אחלה פתרון בזמן הזה, ומצידי שבוזגלו יחזור לכושר מלא שרביבו יעלה מהספסל. אני מסכים עם כל מי שאומר שבסכום הנוכחי שבן זקן מבקש לא צריך להביא את רביבו. מה שבן זקן מבקש כרגע זה הרבה יותר מדי לשחקן בגיל של רביבו. אבל אם יצליחו להוריד את בן זקן בדרישות ולהגיע לעסקה נורמלית, אני בעד ההחתמה הזאת.
  2. אני לא מופתע, רק אמרתי שנמאס לי. למדתי כבר לא להאמין לשום ידיעה עד שאני רואה את החשקן מתאמן עם הקבוצה. ולמי ששאל בקשר להגנה, אז כן, אם לא נביא אף בלם ההגנה שלנו תתבסס על טומאסיץ' וג'אן, עם קפילוטו על הספסל
  3. נמאס לי כבר מכל האתרים האלו שזורקים שטויות לאוויר בלי הפסקה. במעריב רשום שמכבי רוצים את מקרייב ושבדש נשאר באשדוד בגלל שמקרייב יעבור אלינוץ בוואלה רושמים שבדש בדרך אלינו. אתמול כל האתרים באו עם הידיעה שרביבו סיכם בבית"ר למרות שזה בכלל לא קרוב, וביתר בכלל מנסים להביא קשר אחורי קודם (אין לה כסף כרגע לאף אחד, אז לשניים? צריכים לשחרר שלושה שחקנים בשביל שניהם). כל יום איזה אתר כותב "ידיעה בלעדית" על סמך איזה משפט שהוא בטח שמע מאיזה מקורב של מקורב של מקורב הרגשה שלי, בסוף רביבו יחתום אצלנו (בעיני זו החתמה טובה, אין לנו שחקנים שיודעים לבעוט כדורים חופשיים, לאיים על השער מרחוק, או להכניס כדורים לעומק כמו רביבו) ונביא עוד בלם וקשר אחורי זרים. וכרגע לא יביאו חלוץ אלא ישארו עם מה שיש ואם יראו שזה לא מספיק יביאו בינואר איזה עגלה (וגם זה רק אם עוד יהיה לנו על מה להלח בליגה)
  4. אחרי שרצינו את זנדברג ובן דיין ןהם עברו להפועל אחרי שלבנאדו נמאס לחכות והוא נשאר בבית"ר עכשיו גם דוד רביבו התייאש מלחכות, וסיכם לבית"ר, בתנאי שיצחקי או ברוכיאן יעזבו לאירופה. לא יאמן מה שקורה לנו, לא מצליחים לסגור עם שחקנים. כל הקנדים האלו חיים בסרט שכל הליגה מחכה לנו, ובזמן שהם מחכים ומחכים כולם סוגרים במקומות אחרים. בסוף נשמע שקומאץ' חתם בחיפה ופאביצ'ביץ' בדרך לבני יהודה. עד מתי?????
  5. זה הדבר הכי חשוב שאנחנו צריכים לקחת מהוידאו הזה. תראו את הקהל. משהו מדהים. במצב של הקהל היום אין סיכוי שזה יראה ככה גם אם נוביל 4-0 בעשר דקות. חייבים למצוא פתרון למצב הזה. רק שיתוף פעולה בין שני הארגונים יחזיר את הקהל שלנו לגדולה שהוא היה בה בתחילת העשור
  6. חבל ששיחררנו את תמיר כהן. הוא לא הקשר האחורי הכי טוב בעולם, אבל הוא היה מתאים בול לעמדה הזאת. שחקן גרזן שלא פוחד ללכת לרגליים שצריך, ומכביסט מלידה ד"א, אני לא יודע אם אתם זוכרים, אבל באותו דרבי הפועל החליטה לשים מירוקפונים ליד שער חמש ורמקולים ליד השער שלנו שישמעו בצד שלנו את הקהל של הפועל. ה- 2-0 אחרי 4 דקות היה התשובה הכי טובה שיכולה להיות. אחחחחחח אלי ביטון, איך לא שמת את השלישי.
  7. אתה כלכך צודק... הדרבי הזה יכול היה להזכר לדורות. למי שלא זוכר, בדקה השמינית אלי ביטון היה לבד מול אלימלך אבל אלימלך הדף. 3-0 בשמונה דקות באמת היה מפרק אותם
  8. השירה לדגו מטומטמת, השירה לרביבו היתה מוגזמת. השירה לצמח היתה כאילו לאו מסי עלה לשחק ופרפר את כל אשדוד (צמח מסר ליבוריאן שבישל לאבידור גול, וכל הקהל שר לצמח... לכו תבינו). והשירה לנימני כבר גובלת בעבודת אלילים אבל תסלח לי על הבורות, מה הבעיה עם הקונטרה? (אני לא שואל בזלזול, באמת שאני לא מבין) זה גם קשור לבלגאן בין שני הארגונים?
  9. כן. שמע זו השנה ה-17 ברציפות שאני מנוי, ורובן היו בשער 11 (או 4 בר"ג), אז הייתי בכמה משחקי קדם עונה בחיי. ברור שאם היה רכש יותר נוצץ היה מגיע יותר קהל והיו מרגישים יותר דריכות, אבל אני לא זוכר מתי היתה אווירה כלכך יבשה כמו אתמול. כמו שאמרתי בתגובה הקודמת שלי, האולטראס באמת ניסו, אבל אי אפשר להתעלם מזה שהיציע היה ריק ביחס למה שהורגלנו בשנים האחרונות, ושהיה חסר את הצבע והתפאורה של החשקן ה-12. לא ציפיתי לאווירה של דרבי, אבל ציפיתי לאווירת תחילת עונה, ואתמול היתה אווירה של סוף עונה. כאילו אנחנו במחזור ה-30 אחרי שהליגה נגמרה כבר מבחינתנו
  10. שמע הייתי במשחק, ואני לא כלכך מבין על מה אתה מדבר. שער 11 היה חצי ריק, וזה עוד אחרי שהקטינו אותו בשיפוץ (למי שלא יודע, הזיזו את הגדר המפרידה בין 13 ל-11 לכיוון 11 ועכשיו השער קטן יותר). העידוד היה נחמד, לא יותר. כשהאולטראס רוצים, הם מעודדים סבבה, אבל יש להם כמה בעיות. הראשונה היא שהם קטנים ולא סוחפים. השניה היא שהם מתעסקים הרבה בשלילי. כמה אפשר לקלל את דגו??? די עברו כבר כמה שנים טובות, תעזבו את דגו ותעודדו את השחקנים. דבר נוסף שמפריע לי אישית, היא השירה לנמני בדקה ה-88. אני מאוד אוהב את אבי ומעריך אותו (למרות שאני חושב שטעות לתת לו לאמן את הקבוצה), אבל בזמן המשחק צריך לשיר לשחקנים, ובמצב של 4-0 בדקות הסיום לא יכול להיות שישירו למאמן ולא יעודדו את השחקנים. גם השירה לרביבו היתה מוגזמת. אפשר לזרו לו איזה עידוד קטן, אבל לשיר לו כמו ששרו פשוט נותן הרגשה חרא לשחקנים שנותנים מעצמם על המגרש, ובזמן שהם מובילים 3-0 הקהל שר לשחקן מהקבוצה היריבה. בכל מקרה, השחקן ה-12 חסר. היתה אתמול אווירה קצת מתה, למרות שבאמת שהאולטראס השתדלו. הם ניסו לדחוף אבל זה פשוט לא היה זה. אני מאוד מקווה שימצאו איזהשהו פתרון כי דווקא בעונה כזאת, שיש בה הרבה שחקני בית ואני אישית חושב שיכולה להיות עונה מאוד יפה גם אם לא נלחם על האליפות, צריך אווירה טובה ביציעים שתדחוף את המועדון והשחקנים הצעירים גם לשנים הבאות. ולמי שתוהה, אני לא חבר באף אחד מהארגונים, זאת ההודעה הראשונה שלי בכלל בפורום הזה וכמו שאפשר להבין אני לא מתכוון להחרים את המשחקים. אני כן חושב שבשני הארגונים יש אנשים טובים ואני מקווה שימצאו דרך להתגבר על המכשולים כי האנשים האלו תורמים המון לאווירה ביציע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.