Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. אתה באמת משווה את גיא צרפתי מול רביבו? זה כמו להגיד שלמרות שלא הצלחנו להביא את דדי יש לנו את אורי שטרית
  2. גם אם הוא יבקיע רביעיה נגדנו ויבשל עוד שלושה כל החיים בסרט כאן יגידו שאם הוא היה אצלנו הוא לא היה מבקיע גול אחד כי ב"ש קבוצה קטנה ואנחנו גדולה. אם מסתכלים על ההתנהלות של מועדונים בקיץ האחרון אז אנחנו במקרה הטוב קבוצה בינונית. הלוואי עלינו שאלונה ברקת תהיה הבעלים. לפחות היא מעורבת בקבוצה. לדעתי אם מביאים את גלודהאר למגרש בשבת הוא שואל אם אנחנו האדומים או הצהובים
  3. אם כל המעורבים היו מתנהגים בקצת יותר אחריות ומחויבות לקבוצה ולאוהדים, העסק היה נסגר כבר לפני יומיים-שלושה והיינו היום כבר עם שלושה שחקני חיזוק (קומאץ', רביבו ופאב'יצביץ') ולא אחד (קומאץ')
  4. 140 אלף דולר לעונה זה סכום עתק? אם תחבר את דמי ההשאלה ואת השכר ביחד תגיע לאיזור ה-250 אלף דולר לעונה (נניח היו אמורים לשלם 200 אלף דולר לשנתיים השאלה, למרות שאני לא חושב שזה היה מגיע אפילו לסכום הזה). זה סכום עתק? וזה לא עניין של ריצה לאליפות או לא. זה עניין של המעמד שהמועדון שלנו הגיע אליו. איך יכול להיות שאנחנו חודשיים נלחמים על שחקן, ובסוף באה הפועל ב"ש ותוך יומיים סוגרת עסקה. איך יכול להיות שאנחנו מפסידים שישה שחקנים שרצינו (בן דיין, שכטר, זנדברג, בנאדו, רביבו, פאביצ'ביץ'), מתוכם שני שחקנים ששיחקו בנוער של המועדון (דדי ורביבו) ושלושה מהם כבר היו עם רגל וחצי בקבוצה (בנאדו, רביבו ופאביצ'ביץ'). תראה את הפועל עם שכטר, לאורך כל הדרך נתנו לו את ההרגשה שרוצי אותו ונלחמו עם נתניה כדי להביא אותו, אז שכטר חיכה להם. אם היו נותנים את אותה הרגשה לרביבו הוא היה מחכה עוד כמה ימים, אבל אצלנו חושבים שעושים לשחקנים טובה שנותנים להם לשחק אצלנו. לא מבינים שמהשם מכבי ת"א לא נשאר הרבה. אם לא היתה לנו קבוצת כדורסל כלכך מפוארת אז בכלל אף אחד לא היה משתין לכיוון שלנו
  5. אתה צודק, היה כבר סיכום עם רביבו, ואז ההנהלה החליטה לשנות את הסיכום ולהציע לו מיליון וחצי דולר לעונה, וילה על הים בהרצליה פיתוח ופרארי, אז הוא התעצבן שמשנים דברים ברגע האחרון וחתם בב"ש
  6. יש לו עוד שנתיים-שלוש טובות. ושנתיים זה בדיוק הזמן ששחקן כמו ציון צמח צריך להתאמן וללמוד משחקן מנוסה ואז לקחת לו את המקום בהרכב
  7. בן זקן לא רצה, אבל רביבו רצה מאוד, ובן זקן וחיים רביבו קרובים מאוד. ואם הם רוצים את אסוס שיקחו אותו. מה עדיף? שישב אצלנו ביציע?
  8. אלו לא הסכומים שמכבי היו משלמים. רביבו עצמו הסכים לוותר על כסף שאשדוד חייבים לו כדי שמכבי תצטרך לשלם פחות, ובנוסף מכבי היו אמורים להשאיל לאשדוד איזה שחקן או שניים. העסקה היתה מצוינת, אבל שהמועדון שלך ברמה של תחתית זה מה שקורה
  9. אחרי שרביבו ופאביצ'ביץ' חתמו במקומות אחרים, מישהו התקשר והסביר לו שבניגוד לקניונים, שחקני כדורגל לא מחכים שיפתרו כל הבעיות בגנון כדי לחתום, ופשוט הולכים למקום יותר רציני
  10. די לחיות בסרט כבר. רביבו פי אלף עדיף על שבחון. רביבו שחקן מצוין, ומזלזלים בו רק בגלל שהוא בא מאשדוד. הלוואי יתן משחק ענק נגדנו וכולכם תאכלו את הכובע
  11. בדיוק.... בוקולי היה בהפועל ר"ג ואחי נצרת לפני שהגיע לחיפה, וגם היום הוא אחד השחקנים הטובים בליגה
  12. די כבר לזרוק את המספר הזה, רבע מיליון דולר, כל הזמן. דבר ראשון, עם מכבי הגיעו לסיכום קצת אחר. רביבו עצמו הסכים לוותר על חלק מהכספים שאשדוד חייבת לו כדי שמכבי תשלם פחות, ובנוסף מכבי הסכימו לתת לאשדוד זכות ראשונים על השאלת שחקנים. מכבי לא היתה משלמת את הסכום הזה. רביבו נורא רצה להגיע אלינו, אבל גם אחרי זהסכים לוותר על כספים שאשדוד חייבים לו, מכבי עוד ניסו להוריד לו את השכר מ-140 ל-110 אלף דולר. דבר שני, מה כולם נהיו כאן חסכנים פתאום. לא הוצאנו שקל על רכש השנה, אז לא היה קורה כלום אם היינו מוציאים קצת. הסכום הזה הוא כלום ביחס למה שהוצאנו בשנים קודמות, ואחרי מדיניות רכש מאוד הדוקה לא היה מזיק לשחרר קצת את הרסן בשביל שחקן מוכח עם ניסיון בליגה שלנו. כל מי שאומר שאצלנו הוא יתן חצי מהתפוקה, אז גם חצי מהתפוקה הזאת היא יותר ממה שכל שחקן אחר אצלנו יתן. לרביבו יש דברים שאין לשחקנים אצלנו, וזה בעיטה מרחוק, בעיטה חופשית (עד שבוזגלו יחזור יקח עוד הרבה זמן) ויכולת מסירה מדויקת לעומק. זה שהוא היה באשדוד ולא בקבוצה גדולה לא בהכרח הופך אותו לשחקן פחות טוב. לפעמים שחקנים מצוינים פשוט נשארים בקבוצות קטנות. קרה, קורה, יקרה. וכל מי שחושב שבוזגלו היה כזה רע אצלנו, אז שיבין שבוזגלו היה השחקן הכי טוב אצלנו שנה שעברה ובלעדיו אנחנו בקושי נשארים בליגה
  13. מתוך הטור של חיים רביבו בוואן: "למעשה מהרגע הראשון היה מדובר בשתי מועמדות: מכבי ת"א ובית"ר ירושלים כאופציות למעבר שלו. בבית"ר היו צריכים להסתדר עם בעיות של העלויות הכרוכות בהעברה והמשכורת ועם כל הבלאגן וחוסר הוודאות שם זה היה מסובך ולא צלח. כאמור, גם מכבי ת"א התעניינה בדוד, כשהבנו שהקהל שלה מאוד רוצה לראות אותו מגיע. הגעתי להסכמה עם ג'קי בן זקן שאני זה שאתחשבן איתו על דמי ההעברה של השחקן ולמעשה כל שהיה צריך הוא לסגור את עניין המשכורת. אלא שאז נכנס האלמנט האישי. בהנהלת מכבי העבירו לנו מסר שהם זוכרים דברים שכתבתי בעבר שלא היו לרוחם בתקופה ששמו של מאיר שמיר עלה כמועמד להצטרף לקבוצה. כך החליטה הנהלת מכבי להתעקש על סכומים של 20-30 אלף דולרים בשכרו של דוד בטענה שהיא צריכה את אישורו המיוחד של הבעלים החדש מיץ' גולדהאר. זמן פתיחת העונה מגיע והכוונה היתה לסגור לדוד קבוצה לפני תחילתה. הבנו שאף אחד במכבי לא מסוגל לקבוע כלום ולנמני אין את היכולת לקבוע מי יקבל כמה ואיזה שחקנים הוא יכול לקבל או לא. אני מרחם על נמני. לא מוכנים לתת לו את הכלים להצליח. וכך, בגלל מחלוקות אישיות על אגו גרמה ההנהלה של מכבי עוול לאוהדיה תוך התנהלות מבישה במו"מ." http://www.one.co.il/Article/142857.html בדרך כלל אני לא נוהג להתייחס לדברים כאלו, אבל אין לי ספק במקרה הזה שרביבו דובר אמת. לויכוח האם רביבו היה טוב לנו או לא אני לא אכנס, אבל העובדה היא שהמאמן רצה להביא שחקן, וההנהלה הפילה את העסקה על 30 אלף דולר (רצו לשלם לו 110 במקום 140). זה פשוט בושה שמכבי ת"א מוותרת על שחקן בשביל כזה סכום. זה לא שרביבו ביקש חצי מיליון. 140 אלף זו דרישה הוגנת ביחס למה שקורה בשוק, ואם היה חותם הוא לא היה השחקן היקר בקבוצה. אבל כנראה שהצלחנו למצוא בערך את שני האנשים היחידים שמנהלים את הקבוצה גרוע מלוני, וכל עוד בושינסקי את שעיה מנהלים את המועדון אני לא רואה איך אנחנו מצליחים להתרומם. חבל, לדעתי עם קומאץ' פאביצ'ביץ' ורביבו, היתה לנו קבוצה שהיתה רצה חזק בצמרת. אולי לא לוקחת אליפות, אבל מסתכלת בעיניים לחיפה, הפועל ובית"ר. מה שיש לנו עכשיו זו קבוצת מרכז טבלה במקרה הטוב, שרק בגלל שיש לה קהל גדול היא תגיע אולי לפלייאוף העליון (למרות שעדיף כבר לא להגיע כי ממש לא בא לי לקבל בראש שבת אחרי שבת מהפועל, חיפה, בית"ר ואפילו בני יהודה). אני אוהד מכבי הרבה שנים, אבל אני לא זוכר מתי התביישתי כלכך כמו היום. פשוט הסתובבתי כל היום בהרגשה מגעילה כי הסיפור הזה עם רביבו הוכיח לי סופית שמהקבוצה הגדולה שהכרתי לא נשאר כלום חוץ מהעובדה שהיא חולקת את אותו השם עם אחת מהקבוצות המפוארות בכדורסל האירופאי. נהיינו סתם קבוצה, אפילו הנוער שלנו כבר לא משהו. פשוט עצוב
  14. אני מעדיף לא למכור בכלל מאשר למכור ב-500. מי שרוצה ב-600 שישלח הודעה פרטית
  15. מי רוצה מנוי ב-600 ש"ח? לא רוצה להגיע יותר למשחקים. אני פורש. אחרי 17 שנה במגרשים, חבורת הזבל שמנהלת את מכבי ת"א הצליחה להביא אותי לקצה. השנה אני אסתפק בהיכל נוקיה בלבד ואוותר על בלומפילד. אני מוכן לסבול עונות קשות, אני מוכן לתמוך במלחמות נגד הירידה, אני מוכן לעודד את הקבוצה גם אחרי שהיא מפסידה 3 דרבים בעונה, אבל אני לא מוכן להיות הבדיחה של הליגה, ושקבוצות כמו הפועל ב"ש יעשו ממני צחוק. אמן שנרד ליגה, כי רק ככה כל הזבל יצא ממכבי ונוכל להתחיל מחדש
  16. שני הצדדים מפגרים. במקום לסגור הכל תוך יומיים כל אחד שיחק על הכבוד שלו ואנחנו הפסדנו. לא רוצה את הגולדהאר הזה אצלנו ולא רוצה שבוקשפן ינהל אותנו. עדיף כבר לרדת ליגה מאשר להיות הבדיחה של ליגת העאלק
  17. השחקן כבש עשרה שערים ובישל 13 בעונה שעברה. אין אצלנו אחד שנותן את התפוקה הזא כולל באימונים. תפסיקו כבר עם הזיוני שכל על הקבוצה הצעירה. הסיבה היחידה לכך היא שאף אחד לא רוצה לבוא אלינו. אתם חושבים שבתחילת שנות התשעים הקבוצה היתה מורכבת רק מצעירים? אתם שוכחים שהביאו את אבי כהן, את קלינגר, את מלמיליאן (שגם היה אז מבוגר כבר אבל רצו שהוא יתרום מהניסיון שלו). קבוצה צעירה חייבת שחקנים עם ניסיון. אצלנו יש במקרה הטוב את יוספה שבחון.
  18. הם הגזימו עם ההודעות האלו לעיתונות, אבל אני יכול להבין את הרצון להוציא עצבים כלפי מישהו מלמעלה. כל הסיפור הזה מבזה וגורם לי להתבייש במועדון (גם בקהל וגם בהנהלה ובבעלים)
  19. שניידר את בוקשפן את גולדהאר את בושעיה את נימני מודיעים בצער רב על פטירתו בטרם עת של מועדון מכבי ת"א ז"ל. נמאס לי כבר, שיסגרו את הקבוצה המסריחה הזאת. אם אנחנו מפסידים שחקנים להפועל ב"ש באמת אין לנו מה לחפש יותר. חשבתי שזה ששכטר העדיף את נתניה על חשבוננו יהיה השיא, אבל מסתבר שטעיתי. שנה הבאה שחקנים יעדיפו את רעננה על פני מכבי ת"א שכטר, זנדברג, בן דיין, בנאדו, פביצ'ביץ', רביבו. אלו רק השמות שעולים לי ישר לראש. את כל אלו רצינו ולא הצלחנו להביא אף אחד. אני לא אתפלא אם גם קומאץ' יעזוב ואם פתאום נראה ידיעה שאבידור וגפני לא חתמו על החוזה וסגרו במקום אחר. לא יכול יותר. אנחנו הבדיחה של הליגה. שלא יזיינו לכם את השכל שבונים קבוצה צעירה. הסיבה היחידה היא שאף אחד לא רוצה לבוא אלינו. קבוצה בדיחה, הנהלה בדיחה, בעלים בדיחה ומאמן בדיחה. ובזמן שכל המדינה צוחקת עלינו, אנחנו האוהדים בוכים. מגיע למועדון הזה שירד ליגה. ההתנהלות שלנו מתאימה לא מתאימה לליגה הראשונה. אנחנו פשוט ביזיון ולכל מי שחושב שזה שרביבו הלך לב"ש בסוף זה דבר דבר חיובי יש לי שני דברים להגיד. דבר ראשון עצם העובדה ששחקן מעדיף את הפועל ב"ש על פנינו היא כבר בושה. דבר שני רביבו היה אחראי שנה שעברה ל-23 שערים (10 שערים ו-13 בישולים), אין לנו אף שחקן שיגיע לחצי מזה העונה
  20. ההתנהלות הזאת הוציאה לי כבר את החשק לפתיחת העונה. אני לא אתפלא אם גם קומאץ לא יחתום בסוף. אני לא מבין למה זה חייב להסגר ברגע האחרון. הסיכום על מכירת הקבוצה היה לפני יותר משבועיים, ובמקום ששני הצדדים ינסו לסגור את העניינים כמה שיותר מהר, כל אחד בשאנטי שלו. אני לא מאשים את האגודה שהיא רוצה לבדוק טוב טוב את הדברים, אבל גם הם וגם גולדהאר היו יכולים להזיז את העניינים קצת יותר מהר. עכשיו אין לנו עוד שחקן לאחת העמדות הכי חשובות בקבוצה, ומי שחושב שז'אן וטומאסיץ' יכולים לסחוב עונה שלמה לבד חי בסרט. חייבים עוד אופציה למרכז ההגנה
  21. זה שבחון בעט ולא בוזגלו אבל מה אתה רוצה מסילי, אמרו לו שאניימה השחקן הכי טוב בארץ אז הוא ניסה לחקות אותו
  22. עדיין לא. יש עדיין את ההחמצה של בוזגלו/יבוריאן בדרבי הראשון בעונה שעברה ואת ההחמצה של סילי בדרבי בגביע. אין על ההחמצות האלו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.