Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. הסמל של הפועל זה עם גוף ישר, ידיים מאוגרפות, ורגליים ישרות פסוקות. מה שבולט עושה זה עם גוף ורגליים מכופפים הצידה, ואצבעות מצביעות לשמיים (shooting for the stars)
  2. הקהל לא מתהפך. אף אחד לא חושב שהמשחק הזה אומר שנדרוס את הליגה, אבל היו כמה דברים במשחק שהיו מרגשים. חמישה שחקני בית בהרכב ועוד שלושה שעלו כמחליפים. החיבוקים של שפונגין וגיז'ה לקהל אחרי השערים. שחקן שכובש ומנשק את הסמל (ייני), ולשם שינוי לא מרגישים שזה מזויף כמו אותם שחקני רכש שמנשקים את הסמל יומיים אחרי שהצטרפו. לא הולכת להיות עונה קלה, וכנראה שיהיו עוד רגעים קשים, אבל חשוב לראות את המחויבות הזאת מהשחקנים. צריכים להבין שאחד הדברים הכי חשובים בשנה הזאת, אם לא החשוב מכולם, הוא לתת לאותם שחקני בית צעירים את ההזדמנות להוביל את הקבוצה, ולהכין אותם לשנים הבאות (בתקווה כבר מהשנה הבאה) למלחמות על האליפות. העונה הזאת היא הזדמנות מצויינת להפוך את ייני לאחד הקשרים המרכזיים הטובים בליגה, את מלול לשחקן אגף לגיטימי להרכב, את שפונגין לקשר פותח בנבחרת וכו' (כחלון, פרץ, צמח, מאיוקה, קפילוטו - כולם שחקנים שצריכים לקבל דקות ולהיבנות)
  3. כן. הוא אחד האוהדים היותר מוכרים של מכבי בתקשורת (אם אפשר לקרוא לדידי הררי חלק מהתקשורת) אני אישית חושב שהוא דביל אבל זה מה יש
  4. שמע הייתי ביציע ושגיז'ה רץ ליציע אחרי הגול שהוא כבש (ואח"כ נפסל) וקפץ על האוהדים בשורה הראשונה ביציע, זה היה אחד הדברים המרגשים. אני חולה על השחקן הזה. רואים עליו בכל דקה שמשחק שכלכך איכפת לו והוא באמת נותן הכל. גם את יובל ודור אני מאוד אוהב. אחרי הגול השני יובל ישר הלך להתחבק עם הקהל. אם שני אלו ישחקו הרבה ביחד באגף ימין (יובל מגן ודור קשר) הם יגדלו להיות צמד מעולה. לדור יש דריבל שלא מבייש אף שחקן בליגה והוא מזכיר את הדריבל של ורמוט (הדריבליסט הכי טוב בליגה לדעתי). אם יתנו לו הרבה דקות העונה הוא לא יראה את ורמוט ממטר כי יש לו דברים שלבן זונה מהפועל אין. אבל האמת, השחקן שאני הכי מרוצה ממנו עד עכשיו זה ייני. הוא קיבל השנה מקום בהרכב והוא בינתיים לוקח את ההזדמנות בשתי ידיים. נכון שהוא עוד צריך להשתפר אבל רואים שהוא מוכן לקחת על עצמו את האחריות והוא כל הזמן בא לקבל כדורים ולא בורח מהמשחק. יש לו ביצים ואני מקווה שהוא ימשיך להיות בהרכב כל העונה (בתור קשר, לא מגן) כדי וימשיך להתפתח כשחקן כי יש לו המון כשרון.
  5. באחד הדיונים שהיו בנושא השבוע העלתי הצעה שלא כלכך קיבלה התייחסות ההצעה שלי היתה לפנות לשמעון מזרחי/דייויד פדרמן כדי שינסו לגשר בין הצדדים. אין ספק שקבוצת הכדורגל מאוד חשובה להם ואני מניח שהם מכירים חלק מראשי השחקן והאולטראס. מה דעתך על ההצעה הזו?
  6. היום מכבי הצליחה, הקהל היה מבסוט, ובלומפילד נתן תמיכה אמיתית לשחקנים. ואני מקווה שכל זה ימשך ובאמת יהיה טוב. אבל זה שאני ואחרים פה רושמים שהיה טוב לא אומר שלא צריכים אתכם. אני אישית חושב שתמיד יש מקום לשיפור, ושאתם מסוגלים להביא לשיפור הזה. האמת שהיה כיף היום והופתעתי מהאווירה, אבל אני בטוח שהייתם מוסיפים המון צבע ועוד יותר אווירה. אל תיקחו את זה כעלבון שאנשים אומרים שהיה טוב. עדיין כמעט כל האנשים פה היו רוצים מאוד לראות אתכם חזרה ביציע
  7. איך הגעת ל-7? שערים 11, 13, 8, 1, ו-2 היו כמעט מלאים, וסה"כ היה קצת יותר מחצי איצטדיון. רק שערים 6-7 (אוהדי סכנין) ו- 4-5 היו ריקים
  8. הייתי במשחק והעידוד היום היה טוב מאוד. היו פחות אנשים בהשוואה למשחק פתיחת העונה בשנה שעברה, אבל העידוד היה מעולה והאולטראס עודדו לאורך כל המשחק, גם בדקות שנראנו לא טוב. אני מת שהשחקן יחזור וחושב שהוא ירים את רמת העידוד, אבל לא צריך להגיד סתם שהיה גרוע היום. היה מעולה
  9. באתר של רשות השידור לא רשום שיש תוכנית סיכום http://www.iba.org.il/schedule/
  10. כרגע אף ערוץ לא קנה את הזכויות ואין שידור. למרות שאני מניח שעד יום שני ימצאו מי שישדר
  11. הייתי במשחק ולא ממש ראיתי מה קרה אל איזה טעות אתם מדברים? על השער או על הבעיטה שפגע בשחקן סכנין וכמעט נכנסה. את השער לא ראיתי טוב אבל הבעיטה שפגעה בשחקן סכנין זה היה נראה כאילו זה טעות של המגן שמסר לו
  12. למה לצערך? בילית יותר מדי זמן בפורומים של בית"ר? מצידי שיהיה ערבי, צ'רקסי, דרוזי, לא משנה לי מה. כל עוד הוא לא אוהד הפועל הוא בסדר מבחינתי
  13. אני קונה את המצב הזה עכשיו! אבל ברצינות, הליגה הזאת היא פשוט אבסורד אחד גדול
  14. יעגלו למעלה. יכול לקרות מצב אבסורדי שלקבוצה א' יהיה לפני הקיצו. 50 נק' והפרש שערים של +5, ולקבוצה ב' יהיו 49 נק' והפרש שערים של +8. אחרי הקיצוץ לשתיהן יהיה 25 נקודות וקבוצה ב', שלפני הקיצוץ היתה מתחת לקבוצה א' בטבלה, תעבור את קבוצה א'.
  15. בסכנין, מאיר כהן ושני המגנים עותמאן ואבו ריא לא ישחקו היום בגלל הרחקות משנה שעברה. גם סואן בספק בגלל פציעה. חייבים ניצחון היום, אסור להפסיד נקודות מיותרות במשחקי הפתיחה כמו שאיבדנו שנה שעברה להכח ומכבי פ"ת
  16. לא. אחרי 30 מחזורים מחלקים את הליגה לשלושה חלקים. מקומות 1-6 משחקים בפלייאוף משלהם. מקומות 7-10 ומקומות 11-16. בשלב זה מורידים לכל הקבוצות חצי מהנקודות, ואז כל קבוצה משחקת פעם אחת נגד כל קבוצה מהחלק שלה (יוצא שבחלק העליון והתחתון משחקים עוד חמישה משחקים ובאמצעי עוד שלושה). אז קבוצה שסיימה במקום התשיעי את 30 המחזורים הראשונים, תוכל לסיים את העונה במקומות 7-10 ולא תוכל לרדת ליגה
  17. כשהרעיון לשיטה המוטמטמת הזו עלה בסוף עונת 2007/08, רוב יושבי הראש פחדו מהשתלטות של בית"ר על הליגה ולכן הסכימו לשיטה. היו כמה בודדים שהתנגדו, בניהם אביב בושינסקי שמאוד התנגד ושיטה ואמר שהוא לא מבין למה מנסים למציא כאן את הכדורגל מחדש. אבל הוא היה בדעת מיעוט אז השיטה התקבלה.
  18. הבעיה היא שיש יותר מדי כאלו, גם בכדורסל. כולם כאן מכירים את המקרים של גל מקל וכרמל בוכמן, וגם ההנהלה ידעה מזה אבל לא עשתה כלום. יש סיכוי טוב שמקל יהיה במכבי השנה למרות שרק לפני שבועיים הוא ישב בבלומפילד במשחק של הפועל נגד גטבורג. אתם קולטים ששחקן של מכבי בכדורסל, ששיחק אצלנו בנוער ונחשב שחקן בית, יעודד את הפועל בדרבי בכדורגל. בושה!
  19. גם אם הוא באמת אוהד מכבי, זו בושה. זה לא בולט ולא נעלים, זה הסמל של הפועל במדויק. מישהו צריך להסביר לו ומהר שלא עושים כזה דבר. מה יהיה הדבר הבא? הוא יחשוף חולצה אדומה מתחת למדים שמצויר עליה הסמל של הפועל?
  20. ריף פרץ??? אתה ראית אותו ביום רביעי בגביע הטוטו? הוא אולי מוכשר אבל לפחות לפי יום רביעי עדיין רועדות לו הביצים שהוא עולה למגרש של הגדולים. זה לא שהוא שיחק לא טוב ביום רביעי, הוא פשוט לא שיחק. הוא ברח מהכדור כל הזמן ולא ראו אותו בכלל על המגרש. אם הוא היה משחק לא טוב הייתי אומר שהיה לו משחק רע וזה לא אומר כלום, אבל ששחקן בורח מהכדור זה אומר שהוא עדיין לא מוכן. עדיף לשים את גיז'רמו באמצע ואת שבחון/צמח מקדימה
  21. שנה שעברה הוא לא שיחק בכלל. היה שייך לפורטסמות' אבל שיחק רק במשחק אחד ורוב העונה לא היה בסגל בכלל
  22. ההחתמה הכי מטומטמת שאפשר לעשות. זה כמו שהביאו לפני תשע שנים את מהו קודרו. אם שחקן ברמה הזאת מגיע לישראל, משהו לא בסדר, כי שחקנים כאלו בדר"כ משיגים חוזה בקבוצות מרכז טבלה באנגליה רק בעזרת השם שלהם. כולם אמרו פה שרביבו זה בזבוז כסף, אבל אם נראה לכם שלאורן מגיע בשביל 250 אלף דולר אז צאו מהסרט (ואם אני טועה אז משהו עוד יותר חשוד פה). ההחתמה הזאת תהרוג את שפונגין. הוא לא שחקן שעלה עכשיו מהנוער אלא שחקן שרץ בהרכב כבר כמה שנים והגיע אפילו לנבחרת ישראל, ואוסר להוריד אותו לספסל עכשיו. זו החתמה בשביל למכור מנויים נטו. בושעיה חושבים עם הארנק ולא עם הראש. אני בטוח שנמני לא רוצה את ההחתמה הזו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.