Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. אין פה עניין של לחץ. יש להם תקנות ברורות שקובעות מה לעשות במקרים כאלו, ויפעלו לפיהן.
  2. לא אנחנו קובעים, אופ״א קובעת. בשלב הנוכחי החליפו לחיפה ביתיות, בשלב הבא יכולים להחליט אחרת.
  3. נלחמו עם פנאתנאיקוס רוב העונה הסדירה על המקום השני, אבל סיימו אותה במקום השלישי.את הפלייאוף הם סיימו במקום השלישי (רביעי סהכ, הפלייאוף שם הוא על מקום באלופות), ודווקא פאוק שסיימה את העונה הסדירה במקום הרביעי, סיימה את הפלייאוף במקום הראשון ועלתה למוקדמות ליגת האלופות.
  4. הגרלת השלב הבא תערך מחר, וב״ש תוגרל כלא מדורגת, בלי קשר לכמות המדורגות שיודחו בסיבוב השני.
  5. הבאנו אותו ואת דסה ב-1.2. אחרי העליה לאלופות הוספנו 200 אלף מהעסקה על שניהם. סה״כ 1.4 על שניהם ביחד.למה החלטת שהעלות היא חצי חצי? אם מיכה היה נמכר עם זהבי בסכום כולל של 9 מיליון דולר, היית אומר שכל אחד מהם נמכר ב-4.5 מיליון?
  6. בשעון שלהם זה 20:45. בגלל הפרשי השעות המשחקים בקזחסטן תמיד מוקדמים בשעון אירופה.
  7. החתמה עם סיכון כלכלי נמוך. בן 24, הגיע בהעברה חופשית, וירוויח משכורת סבירה (יחסית). יש כאן הרבה יותר מה להרוויח מאשר להפסיד.
  8. אין לי ספק בכלל.כל מה שקרה מאז הניצחון על ביתר היה נמנע אם הוא היה שם להרגיע את המערכת.
  9. העסקה היתה 1.2 מיליון יורו, ושולמו עוד 200 אלף יורו בונוס על העפלה לאלופות. וכן אזולאי נגרר. אם למשל מיכה היה נמכר ביחד עם זהבי ב-9 מיליון דולר, לא היית אומר שמיכה נקנה ב-4.5 מיליון דולר, נכון?
  10. מת לדעת איך הגעת לסכום הזה, כשבפועל שולמו עד עכשיו 1.4 מיליון יורו על אזולאי ודסה ביחד, וגם כאן אפשר להתווכח אם חלוקת העלויות בינהם שווה (לדעתי דווקא רוב העלות מועמסת על דסה ואזולאי הגיע כנספח לעסקה).
  11. אמנם הורידו את ה-PPV אבל אתה יכול עדיין לפתוח את הערוץ ליום אחד בעלות של 10 ש״ח בערך.אין לי את הערוצים, בפעמים הבודדות שרציתי לראות משהו פתחתי ליום אחד.
  12. אתה מציג את זה כאילו לא מחכה לו חוזה עצום גם בארץ. בסכומים שגולדהאר מציע לו, אני מופתע שהוא בכל זאת מעדיף ללכת לסין.
  13. יש טיסה ישירה לונציה ב-400-450 דולר, ומשם שעה וחצי נסיעה לגוריצה
  14. בשלוש השנים האחרונות איאקס רכשה שני שחקנים בלבד מעל גיל 24, אחד במיליון יורו ואחד בחצי מיליון יורו (לפי טרנספרמרקט). אני לא יודע אם הם ימהרו לשבור את הסכמה בשביל זהבי.
  15. מתי הוא כבש שלושער נגד בית״ר?
  16. סתם כותרת מפוצצת שמעוותת את הדברים שלו. זה מה שכתוב בפנים:
  17. בהתאחדות למדו מהמושחתים הראשיים באופ״א. בגמר ליגת האלופות השנה אופ״א לוקחת 24 אלף כרטיסים מתוך 64 אלף (כל קבוצה קיבלה 20 אלף).
  18. היינו מפסידים בכל מקרה, אבל באותו משחק פשוט לא ניסינו לשחק כדורגל. חיפה יכלה לנצח גם 5-0 אם היתה קצת יותר מדויקת.אגב, שנה לפני בפלייאוף לא הפסדנו, סיימנו בתיקו גם מול חיפה (מגרלשווילי העלה אותנו ליתרון) וגם מול הפועל (שבחון השווה לקראת הסיום).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.